Vítkovice – Střešovice 6:4 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
6:4 (2:1, 1:0, 3:3) Stav série: 4:1
PSN Tatran Střešovice
Úterý 12.03.2019, 18:00 • SC Dubina Ostrava • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera. (19:56:11)

Střely ve třetí třetině 7:7. Střely celkem: 19:27.

Je konec! Vítkovice poráží Tatran počtvrté a postupují přes ně znovu do semifinále! Dnešní utkání bylo vyrovnané a rozhodlo se až v samotném závěru zásluhou JAKUBA HUBÁLKA, který se nejprve akrobaticky trefil dvě minuty před koncem na bližší tyč a posléze prázdnou bránu při power-play pečetil postup domácích.

Nejlepší hráči: Jakub Hubálek (Vítkovice) – Marek Beneš

60:00
    59:57 Vítkovice postupují do semifinále !

59:57
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    JE ROZHODNUTO! Střelou do prázdné brány posílá Vítkovice do Semifinále JAKUB HUBÁLEK. Bez asistence.

59:20
    Hosté stále drží míček, ale čas se jim krátí.

58:50
    Tatran okamžitě kombinuje s míčkem na polovině Vítkovic.

58:06
    Tatran v šesti!

58:03
    Oddechový čas pro hosty.
    58:03 Jakub HUBÁLEK - 5:4

58:03
    Vítkovice se necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny vrací do vedení! Pomalu akrobatickým skokem se prosazuje z pravé stranyJAKUB HUBÁLEK. Asistence: Jiří Besta.

57:40
    Hájek teď mohl potrestat Tatran za chybnou rozehrávku! Bohužel pro domácí trefuje pouze připraveného Rebra!

56:41
    Jednalo se o Bestu a ten teď za potlesku diváků odchází střídat.

56:41
    Hra je přerušena. Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů.

56:06
    Oba týmy teď hrají hodně kombinačně a tlačí se rozhodující šanci.

55:00
    Domácí fanoušci teď hlasitě povzbuzují svůj tým a ženou je znovu k soupeřově bráně.
    53:37 Filip LANGER - 4:4

MCh

Branky a nahrávky: 9. Děček (Jastřembský), 11. Besta (Jastřembský), 27. Řezanina (Rýpar), 43. Bräuer (Řezanina), 59. Hubálek (Besta), 60. Hubálek – 12. Marek Beneš (Langer), 45. Sládeček (Tlapák), 46. Marek Beneš (Meliš), 54. Langer (Meliš)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Rýpar, Nehera, Hubálek, Jan Šebesta, Děček – Jastřembský, Besta, Delong – Bräuer, Řezanina, Hájek – Oborák, Firda, Černý – Herblich, Sladký.
    PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Sládeček, Ullmann, Mühlfait, Sádlo, Vítovec – Meliš, Marek Beneš, Langer – Komárek, Jak. Kolísko, Kreysa – Pixa, Švéda, Řezník – Piták.

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička