Zenit Kazaň
3
25 23 25 23 15
Středa 13.03.2019, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Skvělou bitvu nabídlo čtvrtfinále volejbalové Ligy mistrů mezi Treflem Gdaňsk a Zenitem Kazaň. Domácí proti obrovskému gigantu sehráli fanstacký zápas, ve třetím setu ale neudrželi vedení 15:7 a v pátém 9:5. Po ohromném dramatu se nakonec raduje Kazaň, ale Gdaňsk se stále bude snažit o zázrak v odvetě za týden. (20:31:20)

Konec zápasu

13:15
    Arťom Volvič úspěšně zaútočil středem a Zenit Kazaň po nečekaném dramatu bere vítězství 3:2!

13:14
    Další podání francouzské hvězdy už se do kurtu nevešlo.

12:14
    Další eso Earvina Ngapetha! V obou případech domácí přihrávači jen sledovali míč.

12:13
    Ngapeth navíc trefuje čisté eso ke koncové čáře! Poslední oddechový čas pro Andreu Anastasiho.

12:12
    Hosté zablokovali Muzaje a je vyrovnáno! Trefl promarnil čtyřbodový náskok a jdeme do koncovky!

12:11
    Arťom Volvič nezaváhal středem sítě.

12:10
    Po timeoutu Michajlov podává do zámezí! Hostům nepomohla ani kontrola videa, jednalo se o velmi těsnou situaci.

11:10
    Maxim Michajlov trefuje eso perfektním servisem! Oddechový čas pro Andreu Anastasiho.

11:9
    Při podání Michajlova Ngapetha na síti nahrazuje Alexejev.

11:9
    Také podání Schotta nepřeletělo síť.

11:8
    Surmačevskij podává do sítě.

10:8
    Domácí promarnili dva útoky k bodu a tak na druhé straně skóruje Ngapeth.

10:7
    Tentokrát už se Earvin Ngapeth dokázal prosadit.

10:6
    Zenit měl po úspěšné obraně šanci snížit, Ngapeth je ale zablokován a Ergo Arena bouří!

9:6
    Maxim Michajlov uspěl na hlavním kůlu.

9:5
    Patryk Niemiec trefuje třetí eso Gdaňsku v pátém setu a Vladimir Alekno reaguje oddechovým časem.

8:5
    Maxim Michajlov útočí do zámezí! Při výměně stran Gdaňsk vede 8:5 a má nakročeno k senzační výhře.