Detva – Banská Bystrica 0:1 (po pr.) | MAC Budapešť – Zvolen 1:2 (kon.)
1:2 (0:2, 0:0, 1:0) Stav série: 0:3
HKM Zvolen
Středa 13.03.2019, 18:00Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek večera! (20:26:29)

Zvolen sice těsně, ale přece dnes vyhrává. Budapešť zdolává 2:1 a v sérii se ujal vedení 3:0. Už zítra se v případě výhry mohou těšit z postupu do semifinále.

59:48
    Domácí vyhráli buly, ale zatím nevystřelili na bránu.

59:24
    Zakázané uvolnění – Zvolen. Bálizs už opustil svou svatyni a Budapešť bude hrát v šestici.

59:02
    Mitchell přerušil domácí kombinaci. Běží poslední minuta třetí třetiny.

57:41
    Skóre se nemění.

Rozhodčí situaci zkoumají na videu.

57:41
    Vandala tvrdě vystřelil, Kytnar se dostal k dorážce, zdálo se, že už zasune puk do odkryté brány, ale nestalo se tak! Dobrou práci odvedl Negrin, Kytnar trefil konstrukci brány.

57:12
    Vandala nabil Mitchellovi, ten pálil z první, bránu netrefil.

56:30
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Burt – 2 min., hrubost).

54:36
    Budapešť vstřelila branku!
    Využita přesilová hra a dramatizace zápasu je na světě! Budapešť předvedla kulečníkovou akci, finální přihrávka Boda z úrovně brankové čáry a následné přesné zakončení CHRISE LANGKOWA po ledě znamená snížení na 1:2! Asistence: Chris Bodó, Branco Orban

54:13
    Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Mitchell – 2 min., hákování).

53:58
    Domácím vyšla průniková přihrávka a zásluhou Nagye se dostali do útočné třetiny.

53:06
    Nahozený puk Chovana končí u Petráše, který je aktivní a dostal se do výborné šance, ale Rajna puk za svá záda nepustil!

52:11
    Hostující hráči pozorně hlídají střední pásmo a Budapešť přes něj nemůže projít.

50:37
    Nebezpečná střela Ulrycha v bráně neskončila, ještě Kytnar s Petrášem bojují za bránou. Zvolen nenechává nic náhodě a rozhodně nebrání dvoubrankový náskok stažen před vlastním brankářem.

48:50
    Po přihrávce Zuzina a Mitchellova zakončení Rajny přerušuje hru a následuje reklamní přestávka
    .

48:01
    Bodó nebezpečně nahodil puk na bránu, byl tam Vokla i Langkow, clonili Skapskimu, ten si ale se situací poradil.

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 55. Langkow (Bodó, Orban) – 13. Vandas (Kytnar, Zeleňák), 16. MITCHELL (Kytnar)

MAC Budapešť: Bálizs – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Burt, Vokla, Bugár, Garát – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Nagy, Dansereau – Pápa, Majoross, Terbócs – Odnoga, Kreisz, Szigeti
    HKM Zvolen: Skapski – Poyhonen, Fraser, Hraško, vandala, Drgoň, Ulrych, Růžička, Zeleňák – Vandas, Kytnar, Handlovská – Šišovský, Chovan, Obdržálek – Zuzina, Mitchell, Kelemen – Andrisík, Halama, Petráš

Rozhodčí: Müllner, Lokšík – Krajčík, Šefčík