Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 5:2 (kon.) | Šumperk – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:6 (kon.)
Sokolov – Mostečtí Lvi 9:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:2 (0:2, 3:0, 2:0) Stav série: 1:0
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 13.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

59:44
    Rudl nabil Daňkovi, jenž minul poloodkrytou klec!

57:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkobrodští si upevňují vedení o tři branky! TOMÁŠ CHLUBNA jel na prázdnou branku, počkal si na Petra Kuchtu, jenž mu hned kotouč vrátil. Prvně jmenovaný to měl už lehké! Asistence: Petr Kuchta.

56:56
    Hosté v šesti!

56:56
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podrážení).

50:07
    Bruslaři jdou do dvoubrankového vedení! David Kozlík přihrál z pravého kruhu na rozjetého TOMÁŠE CHLUBNU, který využil jeho přihrávky dokonale, když poslal puk do protipohybu brankáře! Asistence: David Kozlík.

45:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Matušík – 2 min., držení).

41:23
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Váňa – 2 min., vysoká hůl).

39:00
    Kozlík si stáhl kotouč, dostal se přes dva hráče, ale na Slováka si nepřišel.

36:08
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Daněk.

35:13
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hákování).

33:48
    Havlíčkobrodští využívají početní převahu a během půl minuty otáčí vývoj utkání! Luboš Voříšek přihrál na osu hřiště Tomáši Semrádovi, který poslal bombu od modré. Puk před brankou tečoval MIROSLAV TŘETINA, jenž usměrnil puk mezi betony Slováka! Asistence: Tomáš Semrád, Luboš Voříšek.

33:12
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Seidler – 2 min., vysoká hůl).

32:24
    A je vyrovnáno, Bruslaři se krásnou akcí prosazují! Patrik Přidal přihrál z pravé strany na osu Miroslavu Třetinovi, Kapitán Havlíčkova Brodu z první poslal puk na levý kruh DAVIDU MICHÁLKOVI, jenž střelou bez přípravy překonal brankáře! Asistence: Miroslav Třetina, Patrik Přidal.

30:58
    Jan Milfait jel sám na Slováka, zkusil kličku a dlouhou ruku, ale na brankáře si nepřišel!

28:23
    Havlíčkobrodští snižují stav utkání! Luboš Voříšek z pravého kruhu poslal přihrávku na modrou čáru, kde se napřáhl TOMÁŠ SEMRÁD, jenž poslal nechytatelnou pumelenici do pravého rohu, kde poslal k zemi i pavouky! Asistence: Luboš Voříšek, Miroslav Třetina.

27:08
    Matušík přihrál přes brankoviště Voříškovi, který trefil boční síťku.

26:26
    Žák zpoza branky se pokoušel vyhodit puk, ale touš na modré čáře zastavil Semrád, jenž o něj hned přišel, na Nováka se hnal Dvořák, ale k brance se ani nedostal.

26:22
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pořický – 2 min., faul kolenem).

19:43
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou sedmnáct vteřin do konce prvního dějství do dvoubrankového vedení! Patrik Dalajka přihrál na Josefa Daňka, jenž poslal střelu z vrcholku pravého kruhu, ale před domácím brankářem skvěle tečoval puk TOMÁŠ BRUNEC! Asistence: Josef Daněk, Patrik Dalajka.

14:49
    Bobři otevírají gólový účet dnešního zápasu! Adam Hořanský vystřelil jeho ránu vyrazil brankář domácího týmu Čeněk Novák před sebe, kde stál MICHAL ŽÁK, jenž zametl kotouč mezi betony maskovaného muže! Asistence: Adam Hořanský, Jakub Pořický.

10:27
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., držení).

05:27
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vávra – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Kuchařík.

03:08
    Vaněk odebral kotouč jednomu z obránců Bruslařů, poslal střelu na brankáře, který puk vyrazil, následně před Novákem vznikl velký houf, kterého ale Bobři nedokázali využít.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 29. Semrád (Voříšek, Třetina), 33. Michálek (Třetina, Přidal), 34. Třetina (Semrád, Voříšek), 51. Chlubna (Kozlík, Kuchta), 58. Chlubna (Kuchta) – 15. Žák (Hořanský, Pořický), 20. Brunec (Daněk, Dalajka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Kulhánek, Vala, Vacík, Šmíd, Kopic – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Beneš, Ludvík
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plášek) – Ostrčil, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Andris, Vaněk, Vávra, Pořický, Seidler, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Dalajka

Rozhodčí: Ivan Čuňočka, Daniel Reich – Roman Komínek, Martin Musil