Norwich – Hull City 3:2 (kon.)
Norwich City
3:2 (2:1)
Hull City AFC
Středa 13.03.2019, 20:45 • Carrow Road, Norwich • Anglická Championship • 37. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Hull se nachází v poklidném středu tabulky s celkovým počtem 50 bodů. Číslo padesát je nyní týmu souzeno a také skóre se pohybuje v těchto číslech, tj. 50:51. V minulém zápase Hull prohrál na hřišti Nottinghamu 0:3 a nedokázal navázat na předchozí dvě vítězná utkání. Avšak ty hrál Hull na svém hřišti, kdežto na cizích hřištích němá Hull zrovna nejlepší aktuální formu. V posledních pěti utkáních zaznamenal jen jeden bod za remízu a v posledních čtyř utkáních se veze na vlně proher. Přerušit tuto sérii, bude proti prvnímu celku tabulky, hodně těžké.

Norwich drží první místo v tabulce se ziskem 72 bodů. Na druhý Leeds má náskok dva body. Momentálně se může pyšnit čtyř zápasovou vítěznou sérií. V posledním kole to odneslo Swansea (1:0).

Norwich City: Krul – Lewis, Godfrey, Zimmermann, Aarons – McLean, Trybull – Hernandez, Stiepermann, Buendia – Pukki.
    Náhradníci: McGovern – Cantwell, Hanley, Klose, Leitner, Rhodes, Vrancic

Hull City AFC: Marshall – Kane, Burke, Ridgewell, Lichaj – Bowen, Henriksen, Stewart, Irvine – Pugh – Campbell.
    Náhradníci: Long – Evandro, Grosicki, Kingsley, Martin, McKenzie, Milinkovic

Rozhodčí: A. Madley.

1

1
    Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří pro dnešní střetnutí oblékli žlutou barvu dresů. Jejich soupeř zvolil černou variantu.

2
    Domácí zatím drží míč, ale před brankáře Marshalla se ještě nepodívali.

3
    Brankář Hullu poprvé s míčem, který získává po nepřesném útoku soupeře.

5
    Hostům se prozatím nedaří založit útok, ihned za půlkou je připraven jejich soupeř a ten bez problémů sbírá jejich rozehru.

5
    Až po chybě se dostal do úniku Bowen, který byl nakonec faulován a bude následovat první standardní situace pro hosty.

6
    Bowen to zkusil na branku a trefil pravou spojnici brány! Krul se proletěl vzduchem a nyní při něm stálo štěstí.
    6. První velká šance hostů! Bowen trefil spojnici branky.

8
    Dlouhý aut do šestnáctky ze stranu Hullu. Obrana Norwiche se dokázala ubránit, nicméně jejich soupeř poprvé vystrčil pořádně drápky.

9
    Kane se nyní pokoušel dostat míč zpět do šestnáctky domácího celku, ale obránce Norwiche zvládl své defenzivní povinnosti a odvrací míč.

9
    Hull po své velké šanci obživl a nyní se mu daří okupovat polovinu svého soka.

11
    Norwich právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARCO STIEPERMANN, který dostal na levé straně míč a neohroženě se dostal až před branku. Cestou jeho postupu jej nedokázali ubránit tři obránci a Stiepermann využil fatální selhání defenzívy soupeře a otevírá skóre dnešního zápasu.
    11. Marco STIEPERMANN - 1:0

12
    Norwich se dostal k dalšímu zajímavému útoku po levé straně, ale nakonec se defenzíva Hullu tentokrát dokázala ubránit.

14
    Defenzíva hostí je zcela v rozpadu. Po několika zajímavých dalších útočných pokusech, je tu další zásah domácích. Marshall ještě stačil reagovat na střelu Hernandeze z úhlu, ale míč jen vyrazil před sebe. K odraženému míči se dostal EMILIANO BUENDIA, který už neměl problémy doklepnout míč do branky.
    14. Emiliano BUENDIA - 2:0

15
    Čtvrt hodina hry je pryč a domácí ukazují, proč jsou momentálně na první příčce Championship.

17
    Norwich kontorluje hru a hraje ve velké pohodě. Dát dvě branky na počátku zápasu, co víc si mohl přát.

18
    Aktuálně se hra odvíjí na polovině hrací plochy. Hull se snaží být aktivní a určitě bude chtít dát co nejdříve kontaktní branku, která by je mohla vrátit zpět do zápasu.

19
    Nyní se však hosté budou bránit rohovému kopu...

20
    ...obrana Hullu si s rohovým kopem soupeře hravě poradila a nyní nepustila soupeře do zakončení.

22
    Hull drží míč, se kterým kombinuje poblíž poloviny hřiště.

23
    Domácí hráči trpělivě stráží polovinu hřiště a nyní svého soupeře nepouští vůbec přes polovinu.

24
    Až nyní, kdy se jeden z domácích hráčů provinil faulem, rozehrávali hosté z poloviny hřiště. Dlouhý centr byl však rychle odvrácen do bezpečí.

25
    Buendia se dostal k odraženému míči po střele jeho spoluhráče a donutil Marshalla ke skvělému zákroku, který vyráží míč letící k jeho pravé tyči!
    25. Další branková příležitost domácích!

26
    Z rohového kopu již Norwich nebyl nebezpečný. Nicméně po krátké době opět ukázal, že před brankou je hodně nebezpečný!

28
    Campbell byl nyní hodně důrazný a atakoval brankáře domácích, který už jen hlídal, až míč přejde brankovou čáru. Za tohle si Campbell vysloužil bučení fanoušků na stadionu.

30
    Po půl hodině odehrané hry plní Norwich roli favorita v dnešním střetnutí a Hull jen potvrzuje, že na hřištích soupeře je to i nadále hodně tristní.

31
    Hra se nám opět přesunula spíše na polovinu hřiště.

32
    Avšak pokud se Norwich dostane do útoku, tak to stojí za to! Z pravé strany přišla pěkná přihrávka před branku a jen velké štěstí pro hosty, že si na ni nenabíhal nikdo z dalších hráčů domácího celku!

33
    Vzápětí zakončení, které nyní mířilo sice jen na branku, ale opět měla defenzíva Hullu nejvyšší pohotovost.

35
    Kane po faulu na Buendiu, který vstřelil druhou branku Norwiche, vidí první žlutou kartu zápasu.

35
    Domácí však tuto standardní situaci nezahráli zrovna nejlépe a čitelný centr dokázala obrana Hullu odvrátit.

36
    Marshall nyní tlačil míč očima, aby vytěsnil střelu Buendiho, kdy míč šel jen těsně kolem jeho levé tyče!

39
    Nyní se toho na hřišti moc neděje a čekáme na to, až se některý z týmů dostane do útočné akce. Míč mají domácí, kteří vhazují aut.

40
    Norwich se pokoušel o přihrávku po pravé straně, ale to jim moc nevyšlo. Nakonec vrací svou hru na polovinu hřiště, kde se ujímají další kombinace.

41
    Norwich zahrával standardní situaci z dobré vzdálenosti a opět z toho byla solidní šance. Hráč zamířil těsně nad branku.

42
    Snaha o protiútok Hullu, který sice dokázal zaměstnat defenzívu Norwiche, ale nakonec se nedostal do vyložené šance.

43
    Zato na druhé straně bylo opět horko a střela končí mimo pravou tyč. Marshall však měl situaci pod kontrolou a pravděpodobně by míč, letící do branky, chytil.

45
    Běží nám poslední minuta úvodního poločasu. Hull má nyní míč.

45+1
    Hull City právě vstřelil branku!
    V nastavené první minutě se nakonec hosté prosazují a to po velké chybě domácí obrany! Malá domů přinesla nakonec zmatky v obraně Norwiche a tu nakonec využil střelou k levé tyči MARC PUGH.
    45+1. Marc PUGH - 2:1

45+2

Norwich se dostal velmi rychle do vedení a v krátké době vstřelil dvě branky. Následovaly další velké šance domácích, které již zůstaly neproměněny. Hull přece jen vykřesal naději a vsítil na konci prvního poločasu kontaktní branku, která by je mohla nakopnout k lepšímu výkonu. Jestli tomu tak bude, to budeme sledovat za patnáct minut, kdy začne druhý poločas.

46

47
    Ihned na začátku druhého poločasu se domácí dostali do zajímavé šance, Hernandez se ocitl s míčem ve vápně a jeho ránu chytá Marshall do své náruče.

48
    Buendia měl dostatek prostoru na pravé straně, ale jeho přihrávku nedokázal spoluhráč doběhnout a míč jen proletěl šestnáctkou soupeře.

49
    Žlutou kartu dostává Lewis (Norwich City).

50
    Lewis by si měl dávat pozor! Krátce po obdržení žluté karty opět fauluje. Hull rozehrával standardní situaci z větší vzdálenosti a vybojoval rohový kop.

51
    Centr na přední tyč se snažil hlavičkou prodlouží jeden z hráčů hostů, ale nakonec míč končí mimo pokutové území Norwiche.

51
    Hull zahrával další roh, který přinesl další centr před branku a Norwich se rychle ubránil a zahajuje protiútok.

52
    Jejich postup nakonec nepřinesl nebezpečí pro branku a kombinují s míčem na vlastní polovině.

52
    Přihrávka na Krula a tentokrát se to obešlo bez zmatků a není z toho branková šance, jako u první branky hostí.

53
    Campbell se neohroženě vydal sám na branku, ale proti dvěma obráncům se nedokázal v pokutovém území prosadit.

55
    Hernandez ukázal své rychlé nohy a celou levou polovinu hřiště přesprintoval až k brance soupeře. Jeho následný centr před branku nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.

56
    Standardní situace Hullu přinesla vysoký míč, který končí až v rukou Krula.

57
    Po útoku z levé strany uvidíme rohový kop Norwiche...

57
    ...ten končí centrem na přední tyč, kde byli připraveni hostující hráči.

59
    Burke předvedl ukázkový skluz a tohle nemohlo skončit jinak, než žlutou kartou pro hostujícího hráče.

60
    Přenádherná branka! Dlouhý centr sklepl Buendia na Pukkiho, který už mohl být sám před brankářem, ale zamotal se mu míč pod nohami. Nicméně zachoval klidnou hlavu a patičkou oslovil nabíhajícího EMILIANA BUENDIHO a ten se prosazuje pod nohy brankáře Marshalla.
    60. Emilian BUENDIA - 3:1

62
    Domácí zatím mají druhou polovinu hry ve své režii. Na hrubou chybu v nastaveném čase prvního poločasu je dávno zapomenuto a před chvíli si vrátili zpět dvou brankové vedení!

65
    Před branku Hullu mířil další zajímavý centr, ale hráč, na kterého byl centr adresován, podklouzl.

65
    Žlutou kartu dostává Henriksen (Hull City AFC).

66
    Faul hráče Hullu a budeme svědky standardní situace.

67
    Zatím sledujeme pěknou útočnou podívanou, která je v jasné režii domácího celku.

68
    Opět přihrávka před branku, ale míč míří nakonec do zázemí. Obrana Hullu má velké mezery a snadno se soupeř dostává do jeho pokutového území.

70
    Šance! Hernandez si šikovně nabíhal po levé straně a z pravé strany na něj přiletěl centr. Hernandez už mohl slavit branku, avšak to by musel trefit pořádně míč!

71
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Stewart, přichází Milinkovic.

72
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Bowen, přichází Grosicki.

73
    Hull v krátké době dvakrát střídal, uvidíme, jestli jim to přinese nějakou změnu ve hře.

74
    Norwich se ujímá zahrávání dalšího svého rohového kopu, který nakonec přinesl přízemní zakončení, které však mířilo hodně mimo branku.

76
    Hull se nyní nachází s míčem na polovině domácího celku a ještě má poměrně dostatek času, aby mohl dramatizovat závěr zápasu.

77
    Hernandez dostal dobrou přihrávku, avšak nakonec pomezní rozhodčí signalizuje ofsajd!

80
    Hra se přestěhovala zpět na polovinu hřiště. Hull se snaží, avšak před Krula se již dlouho pořádně nedostal. Norwich zatím bez problémů brání své dvou brankové vedení.

81
    Avšak nyní měl Norwich menší zmatky ve své obraně. Pugh obešel Zimmermanna, který nakonec hasil celou situaci na poslední chvíli a skluzem dokázal odvrátit nebezpečí. Pokutový kop to určitě není.

82
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Campbell, přichází Martin.

83
    Hull se provinil faulem na polovině hrací plochy a jejich soupeř bude rozehrávat. Se svou rozehrávkou nikam nespěchají.

84
    Domácí celek spěje ke svému dalšímu domácímu vítězství a musel by se stát malý fotbalový zázrak, aby Hull dokázal alespoň vyrovnat.

86
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Stiepermann, přichází Leitner.

87
    No, a Hull snižuje! Že by se začal dít malý fotbalový zázrak? Defenzíva Norwiche nyní trestuhodně nechala před brankou, nedávno střídajícího, CHRISE MARTINA a ten se trefuje se svou hlavičkou. Velkou zásluhu na této brance měl také Grosicki, který předvedl ukázkový centr na hlavičku Chrise.
    87. MARTIN - 3:2

88
    Domácí celek se nakonec ještě bude strachovat o své vítězství. Hull ve druhém poločase téměř neútočil, ale z ojedinělé povedené útočné akce se dostal k další snižující brance.

89
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Buendia, přichází Vrancic.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty, což je ještě dostatečná doba k tomu, aby hosté dokázali vsítit jednu branku a dostali zápas do remízového stavu.

90+2
    Norwich zatím zvládá nastavení bez problémů a pokouší se o rozhodující trefu. Avšak ani útok po pravé a následně po levé straně nepřinesl finální zakončení.

90+3
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Hernandez, přichází Klose.

90+3
    Útok Hullu přinesl střelu ze střední vzdálenosti a míč končí nad branou. Nyní bude probíhat poslední střídání na straně domácích.

90+5
    Již běží pátá minuta, která je již navíc z nastaveného času. Hull zahrával aut a ten směřoval do vápna. Obrana Norwiche se ubránila.

90+6

Norwich nakonec zvládá své další domácí utkání. Utkání začal velmi dobře a rychle se dostal do dvou brankového vedení. Hull dokázal v nastaveném čase prvního poločasu snížit a to po chybě obrany soupeře.
    Ve druhém poločase byli domácí jasně lepším mužstvem a to potvrdili svou další brankou a dali klid na své kopačky. Nicméně Hull opět před koncem druhého poločasu dal kontaktní branku, kdy obrana domácích opět trochu zaspala a domácí se ještě museli strachovat o své vedení! Hull opět potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů momentálně nedaří, ale v dnešním zápase ukázal, že i když neměl mnoho šancí, tak ty největší dokázal ihned přetavit v branku! (22:43:45)