Toronto – Chicago 4:5 (kon.) | Edmonton – New Jersey 3:6 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 4:1 (kon.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    JAKE VIRTANEN si na levém křídle skvěle pokryl puk a poté ho dovezl až do prázdné brány! Asistence: Tanner Pearson a Troy Stecher.

58:23
    Tyler Motte mohl po přihrávce zpoza brány zkompletovat hattrick, jenže se nakonec v mezikruží ke střele z otočky nedostal!

57:10
    Henrik Lundqvist naskočil na střídačku a Rangers zkouší snížit při hře bez brankáře!
    50:28 Pavel BUČNĚVIČ - 3:1

50:28
    Rangers právě vstřelili branku!
    Útočník PAVEL BUČNĚVIČ si najel v mezikruží na bekhendovou přihrávku Miky Zibanejada z levého kruhu a rychlou střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Jacoba Markströma k pravé tyči! Rangers využili přesilovou hru a je sníženo 3:1. Asistence: Mika Zibanejad a Anthony DeAngelo.

49:35
    Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Rangers si zahrají přesilovou hru.

46:21
    Také Troy Stecher už se vrátil z trestné lavice zpět do hry a Canucks přečkali oslabení 5 na 3!

44:21
    Troy Stecher byl vykázán na trestnou lavici a Rangers si zahrají přesilovou hru pět na tři. Obrovská šance!

43:54
    Josh Leivo zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění po faulu na Naměstnikova.

42:20
    Kevin Shattenkirk byl vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí si zahrají další přesilovou hru.

37:56
    Jay Beagle a hostující Vladislav Naměstnikov se do sebe pustili a oba dva byli vyloučeni shodně za sekání.

37:03
    Tanner Pearson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Rangers si zahrají první přesilovou hru.

36:38
    Chris Kreider byl vyloučen na pět minut plus do konce utkání a za několik okamžiků postihl stejný trest i Brendana Lemieuxa. Rangers dohrávají dnešní zápas bez dvou útočníků!

29:45
    Brendan Lemieux těsně před gólem narazil do Antoinea Roussela a dostal pět minut za úder do oblasti hlavy a k tomu osobní trest do konce utkání. Trest odpyká Pavel Bučněvič. Komerční přestávka.
    29:45 Tyler MOTTE - 3:0

29:45
    Antoine Roussel sice nedokázal puk zasunout mezi betony Henrika Lundqvista, jenže volný puk poté napálil z mezikruží do levého horního rohu prázdné brány TYLER MOTTE! Dva góly během 11 sekund. Asistence: Antoine Roussel.
    29:34 Tyler MOTTE - 2:0

29:34
    TYLER MOTTE si na levém křídle najel na fantastickou dlouhou kolmou přihrávku od Alexandera Edlera, v rychlosti si sjel před bránu a na vzdálenější pravé tyči puk bekhendem zasunul do sítě! Canucks vedou rychle 2:0. Asistence: Alexander Edler a Jacob Markström.

28:23
    Ryan Strome mohl skórovat v oslabení po další velké chybě Canucks v rozehrávce, jenže skvělý Jacob Markström jeho pokus hrudí vyrazil!
    26:07 Brock BOESER - 1:0

26:07
    BROCK BOESER si najel v levém kruhu na bekhendovou přihrávku Joshe Leiva z mezikruží a střelou bez přípravy zamířil pod horní tyč odkryté brány! Canucks využili pětiminutovou přesilovou hru, ve které navíc ještě budou pokračovat. Asistence: Josh Leivo a Bo Horvat.

24:23
    Chris Kreider dostal pět minut za faul loktem plus osobní trest do konce utkání. Trest odpyká Pavel Bučněvič. Hodně zbytečný faul ze strany Rangers.

18:27
    Ashton Sautner na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a po zákroku Henrika Lundqvista vleže se domácí dostali k dorážce, která minula přední levou tyč! Obrovská šance Canucks!

09:44
    Alexander Edler hodně špatně rozehrál zpoza brány, před kterou se ocitl v obrovské šanci Chris Kreider, jeho střela ale našla pouze náruč Jacoba Markströma! Velká chyba nepotrestána.

05:10
    Canucks se před bránou ocitli v obrovské šanci, ani nadvakrát ale Henrika Lundqvista mezi betony nepřekonali! Fantastický dvojí zákrok!

00:08
    Anthony DeAngelo byl vyloučen po osmi sekundách za vysokou hůl a Canucks si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Boeser (Leivo, Horvat), 30. Motte (Edler, Markström), 30. Motte (Roussel), 60. Virtanen (Pearson, Stecher) – 51. Bučněvič (Zibanejad, DeAngelo)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev (A), Brisebois, Stecher, Sautner, Biega – Leivo, Pettersson, Boeser – Roussel, Horvat (A), Virtanen – Pearson, Gaudette, Goldobin – M. Granlund, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, DeAngelo, Skjei, Br. Smith, M. Staal (A), Pionk – Naměstnikov, Zibanejad, Vesey – Kreider (A), R. Strome, Fast (A) – Lemieux, B. Howden, Bučněvič – Nieves, L. Andersson, Chytil. Hlavní trenér: David Quinn.

Rozhodčí: Ian Walsh, Ghislain Hebert. Čároví: Ryan Galloway, Kiel Murchison

Diváci: 18225