Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:3 (2:1 po n.s.n.) | PZ Kladno – Třemošná 3:2 (po nadst. prodl.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Třinec 6:4 (po nadst. prodl.) | Havířov – Kometa Brno 3:1 (po nadst. prodl.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:2 (po nadst. prodl.)
Chomutov – K. Vary 5:2 (po nadst. prodl.) | Sparta – Kobra 4:1 (po nadst. prodl.) | Pardubice – Zlín 4:2 (po nadst. prodl.)
Žďár n/S – Jihlava 0:8 (po nadst. prodl.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (po nadst. prodl.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Adam Dvořák poslal puk na rozjetého KARLA MATOUŠŮ, který jel sám na brankáře, jež překonal střelou pod horní tyč! Asistence: Adam Dvořák, Michal Beneš.

60:31
    Rauš poslal puk na rozjetého Dymáka, který na touš nedosáhl.

60:17
    Ofsajd zastavil Kohouty v jejich útočné akci.

60:01
    Táborští vyhráli vhazování.

60:01

60:00

59:25
    Beneš dostal přihrávku před branku, ale nepřekonal brankáře.

58:58
    Táborští nahazují do útočného pásma.

57:51
    Havlíčkobrodští nevyužili dvojnásobnou přesilovku.

56:29
    Zych našel střílenou přihrávkou Rauše, který nenasměroval puk mezi brankářovy betony.

56:22
    Dvořák vystřelil od modré čáry, ale minul branku.

55:56
    Bruslaři kombinují v útočném pásmu.

55:45
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Eremiáš – 2 min., nedovolené bránění).

54:53
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Adam Kofroň I. – 2 min., nesportovní chování).

54:53
    A je vyrovnáno! ADAM RAUČ obral soupeře o puk za brankou, obtočil se kolem klece a bekhendem poslal puk pod horní tyč!

53:08
    David Krejčí jel sám na brankáře, ale jeho pokus na vyrážečku mu nevyšel.

51:14
    Tábor vyhazuje..

50:27
    Jiráček se tlačil do útočného pásma, ale jeden z táborských hráčů mu odebral puk z hole a hned jej poslal do bezpečí.

49:51

49:32
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Janda – 2 min., sekání).

48:27
    Bruslaři se dotahují na rozdíl jedné branky! Filip Dymák našel na levém kruhu postaveného MARTINA ZYCHA, jenž z voleje poslal puk do branky! Asistence: Filip Dymák.

47:37
    Beneš hledal najetého spoluhráče u pravé tyče, ale minul jeho hokejku.

46:58
    Dymák poslal puk na rozjetého Práška, který mu kotouč vracel, ale druhý jmenovaný na puk nedosáhl.

46:44
    Táborští jsou v útočném pásmu.

45:00
    Tábor právě vstřelil branku!
    Táborští jdou do dvoubrankového vedení! Marek Matašovský vystřelil od modré čáry, Král vyrazil puk nad sebe, jak touš padal, tak tam KRYŠTOF VANĚK nastavil hůl čímž dostal puk do sítě! Asistence: Marek Matašovský.

44:18
    Dymák vyhrál vhazování v obraném pásmu, ale o kotouč se bojuje za brankou domácích.

43:15
    Polák společně s Nevšímalem přečíslili obranu domácích. Prvně jmenovaný poslal puk na Nevšímala, který ale trefil Krále, jenž byl v rozkleku!

42:14
    Kutlvašr dostal nabito na modrou čáru. Poslal střelu a brankáře, jenž jeho pokus vyrazil.

41:55
    Korytar jel za branku pomoci s rozehrávkou, poradil si s tím na jedničku.

41:43
    Ofsajd Kohoutů.

40:47
    Rauš poslal střelu od modré čáry, Korytar jeho pokus lapil.

40:04
    Havlíčkobrodští vyhráli vhazování, tlačili se do útočného pásma, ale zastavil je ofsajd.

40:01

Je za námi druhá třetina, ve které se trefili jen hosté díky Martinu Kundrátovi. Třetí dějství začne v 19:25.

40:00

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:24
    Šťastný vysřelil od modré čáry přímo do Královy náruče.

37:14
    Beneš vystřelil z pravého kruhu, ale minul branku.

36:00
    Táborští jsou po vstřelené brance aktivnější.

34:45
    Táborští využívají početní výhodu a jdou do vedení! Jan Nevšímal nabil na modrou čáru Marku Jandovi, který hned vystřelil. Král vyrazil puk k pravé tyči, kde stál MARTIN KUNDRÁT, který jen dorazil puk do branky! Asistence: Marek Janda, Jan Nevšímal.

34:15
    Lukáš Polák vystřelil od modré čáry, Král betonem vyrazil.

33:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., podrážení).

32:18
    Polák jel k brance, zkusil střelu na vyrážečku ale na Krále si nepřišel.

31:00
    Zych střílel od modré čáry do pravého betonu Korytara.

30:23
    Janko se natlačil mezi kruhy poslal tvrdou střelu k horní tyči, ale brankář na poslední chvíli vyrazil puk do bezpečí.

29:25
    Táborští nemohou nic vymyslet.

29:04
    Bruslaři vyhazují.

28:17
    Polák se natlačil po levé straně ke Královi, který jeho pokus vyrazil do bezpečí.

27:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Rauš – 2 min., nedovolené bránění).

27:42
    Jaroslav Suchan vystřelil z vrcholku pravého kruhu mimo branku.

27:11
    Zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

26:17
    Filip Dymák se rozjel na Korytara, zkusil kličku mezi betony, ale brankář Tábora si na něj počíhal.

26:17
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bašta – trestné střílení, hákování).

25:46
    Janda vystřelil od modré čáry, Král vyrazil puk na hůl Matašovského, který minul prázdnou branku.

25:12
    Ofsajd Tábora.

24:28
    Eremiáš posílal puk na Nevšímala, ten ale puk nezpracoval.

23:07
    Ve velké šanci byl Karel Matoušů, jenž jel po pravé straně sám na Korytara, poslal mu střelu na vyrážečku, brankář mu vyrazil puk zpět na hůl, ale Matoušů ani na druhý pokus nepřekonal brankáře.

22:30
    Adam Kofroň si sjel mezi kruhy, vypálil ale kotouč o kousek minul branku.

21:15
    Hra se přelévá ze stany na stranu.

20:44
    Dvořák vypálil od modré čáry, ale kotouč minul branku.

20:13
    Táborští kombinují ve vlastním pásmu.

20:01

Je konec první třetiny, ve které nepadl ani jeden gól. Na branky perioda bohatá nebyla, za to na vyloučení ano. V první části hry padlo dvanáct trestných minut. Druhá třetina začne v 18:43.

20:00

19:29
    Jaroslav Suchan vystřelil z levého kruhu, Besmák srazil kotouč do ochranné sítě.

19:01
    Táborští rozvíjí útočnou akci z obranného pásma.

18:45
    Rauš poslal puk za všechny čáry.

17:33
    Jiráček dostal puk do obranného pásma, jen se štěstím dostal puk pryč ze třetiny.

17:25

17:00
    Zych přihrával dolu k mantinelu, našel jen hůl jednoho z útočníků hostí.

16:36
    Tábor vyhazuje.

16:19
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bašta – 2 min., nedovolené bránění).

15:49
    Michal Beneš jel sám na Korytara. Zkusil střelu na vyrážečku, avšak Kohout mezi třemi tyčemi jej vychytal.

14:46
    Vaněk se obtočil kolem branky, zkoušel poslat puk k bližší tyči, avšak Král v rozkleku zasáhl.

13:54
    Marek Janda vystřelil od modré čáry, Daniel Král koncem betonu zasáhl.

13:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jiráček – 2 min., držení).

13:02
    Marek Janda se dostal do prostoru mezi kruhy, poslal tvrdou střelu zápěstím, ale kotouč se odrazil o horní tyč!

12:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Besmák – 2 min., podrážení).

11:42
    Dymák se natlačil až před Korytara, kterého si položil, zkoušel mu poslat puk nad levý beton, ale brankář fantasticky zasáhl.

11:19
    Kohouti posílají puk na zakázané uvolnění.

11:09
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Nevšímal – 2 min., podrážení).

10:46

10:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dvořák – 2 min., napadení).

10:35
    Zakázané uvolnění Kohoutů.

09:11
    Kundrát si prohodil puk pod bruslemi Jiráčka. Bek Bruslařů mu kotouč na poslední chvíli vypíchl z hole.

08:21
    Prášek se snažil protáhnout kolem mantinelu, což mu nevyšlo, jelikož byl k zadnímu hrazení přiražen.

07:09
    Beneš si vybruslil až ke Korytarovi, poslal mu střelu k bližší tyči, maskovaný muž v modrém dresu byl úspěšnější.

05:37
    Kundrát se dostal až do útočné třetiny, chystal se na střelu, ale na poslední chvíli mu ujel kotouč z hole.

05:10
    Matoušů vypálil od modré čáry přímo do zadního mantinelu.

04:18
    Filip Cháb si nahodil puk na zadní mantinel, ale v rychlostním souboji s Kutlvašrem neuspěl.

03:25
    Nevšímal zavezl puk do útočného pásma, přihrál na Baštu, který hned vystřelil a trefil prvního hráče, jenž mu blokoval střelu.

02:50
    Karel Matoušů vystřelil z pravého kruhu, avšak jeho rána k bližší tyči byla neúspěšná.

02:20
    Kutlvašr nahodil puk do útočného pásma.

01:14
    Prášek se zkoušel proháčkovat do útočné třetiny, ale jeho stahovačka nebyla úspěšná.

00:37
    Kundrát hledal najetého Poláka, ale druhý jmenovaný a puk nedosáhl.

00:18
    Ofsajd zastavil Kohouty po přechodu do útočného pásma.

00:06
    Tábor vyhrál vhazování a hned kombinuje ve vlastní třetině.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Doležal – Matoušů, Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, D. Krejčí, T. Krejčí, Prášek

Hockey Club Tábor: Korytar (Sviták) – Adam Kofroň I., Herda, Šťastný, Janda – Eremiáš, Nevšímal, Bašta, Adam Kofroň II., Cháb, Polák, Suchan, Matašovský, Vaněk, Kundrát

Rozhodčí: Daniel Reich – Jiří Nechvátal, Václav Kacetl.

Krásný podvečer z havlíčkobrodského stadionu, dnes je na programu poslední domácí zápas dorostenců. BK Havlíčkův Brod vyzve Kohouty z Tábora. Utkání začíná v 18:00.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 49. Zych (Dymák), 55. Rauš, 62. Matoušů (Dvořák, Beneš) – 35. Kundrát (Janda, Nevšímal), 45. Vaněk (Matašovský, Adam Kofroň I.)

HC Tábor: Korytar (Sviták) – Adam Kofroň I., Herda, Šťastný, Janda – Eremiáš, Nevšímal, Bašta, Adam Kofroň II., Cháb, Polák, Suchan, Matašovský, Vaněk, Kundrát

Rozhodčí: Daniel Reich – Jiří Nechvátal, Václav Kacetl