Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:3 (2:1 po n.s.n.) | PZ Kladno – Třemošná 3:2 (po nadst. prodl.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Třinec 6:4 (po nadst. prodl.) | Havířov – Kometa Brno 3:1 (po nadst. prodl.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:2 (po nadst. prodl.)
Chomutov – K. Vary 5:2 (po nadst. prodl.) | Sparta – Kobra 4:1 (po nadst. prodl.) | Dynamo – Zlín 4:2 (po nadst. prodl.)
Žďár n/S – Jihlava 0:8 (po nadst. prodl.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (po nadst. prodl.)
Přerov – HK MD Šumperk 5:2 (po n.s.n.)
po prodl.
BK Havlíčkův Brod
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
Hockey Club Tábor
Čtvrtek 14.03.2019, 18:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba D
Partner:
     
    55:45
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Eremiáš – 2 min., nedovolené bránění).
     
    54:53
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Adam Kofroň I. – 2 min., nesportovní chování).
     
    49:32
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Janda – 2 min., sekání).
     
    33:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., podrážení).
     
    27:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Rauš – 2 min., nedovolené bránění).
     
    26:17
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bašta – trestné střílení, hákování).
     
    17:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., podrážení).
     
    16:19
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bašta – 2 min., nedovolené bránění).
     
    13:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jiráček – 2 min., držení).
     
    12:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Besmák – 2 min., podrážení).
     
    11:09
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Nevšímal – 2 min., podrážení).
     
    10:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dvořák – 2 min., napadení).

    Dominik Adam

    Branky a nahrávky: 49. Zych (Dymák), 55. Rauš, 62. Matoušů (Dvořák, Beneš) – 35. Kundrát (Janda, Nevšímal), 45. Vaněk (Matašovský, Adam Kofroň I.)


    BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Doležal – Matoušů, Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, D. Krejčí, T. Krejčí, Prášek
    Hockey Club Tábor: Korytar (Sviták) – Adam Kofroň I., Herda, Šťastný, Janda – Eremiáš, Nevšímal, Bašta, Adam Kofroň II., Cháb, Polák, Suchan, Matašovský, Vaněk, Kundrát

    Rozhodčí: Daniel Reich – Jiří Nechvátal, Václav Kacetl