Kladno – Olomouc 4:1 (kon.) | Přerov – Jihlava 5:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:1 (po pr.)
HC Litvínov – Vítkovice 7:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:2 (po pr.) | Vsetín – K. Vary 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – Chomutov 2:3 (kon.) | Slavia – Zlín 3:1 (kon.) | Třinec – Salzburg 4:3 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 2:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 14.03.2019, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • O účast v play-off, skupina H

Třetí třetina přinesla pouze jednu branku, kterou Prošek pojistil vítězství Karlových Varů na vsetínském Lapači. Ve třetí třetině byli hosté lepším týmem, nepouštěli svého soupeře do zakončení a tuto branku a vítězství si tak zasloužili.
    Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek večera. (20:04:19)

59:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Vypadá, že je rozhodnuto. Ze středního pásma nahodili hosté kotouč do rohu, kde si jej našel RADEK PROŠEK. Následně vybruslil před branku a neomylně poslal puk do branky. Asistence: Tomáš Křehlík, Daniel Černý.

58:43
    Sachr míří na střídačku.

58:38
    Valaši se celkem bez problémů dostali do pásma. Zadovku však na modré čáře žádný z obránců nezachytil, a tak se musí Vsetín i po dobrém přechodu vrátit.

58:14
    Vsetín vyhrál vhazování před vlastním gólmanem, ale opět se nedostal za polovinu kluziště.

58:10
    Oddechový čas pro domácí.

58:08
    Jiskra získal na modré čáře vsetínskou rozehrávku a z pravého kruhu vystřelil na bližší tyčku. Zde si Sachr nabruslil a má puk ve své moci.

57:58
    Domácí rozehrávají od vlastní branky.

57:22
    Nyní se Valaši před Horákem na chvíli usadili, ale nepřesné přihrávky jim sebraly šance na gólovou střelu.

56:33
    Hosté přestali se svou defenzivní taktikou a mnohem častěji se ženou do útoku. Naopak Vsetínské před karlovarským brankovištěm téměř nevidíme.

56:10
    Na druhé straně byl při rychlém protiútoku vidět Černý. Jeho střela byla bránícím hráčem sražena nad pravý horní roh Sachrovy branky a končí v ochranné síti.

55:51
    Do pásma si po levém křídle nabruslil Adámek a rychle vypálil. Střela zápěstím končí v lapačce hostující maskovaného muže.

55:40
    Karlovy Vary se drží v útočném pásmu, Vsetínu se daří blokovat všechny střely od modré a také přihrávky, které putují mezikružím.

55:13

54:50
    Vsetínská čtveřice občas při bránění trochu zmatkuje, ale musí si dávat pozor. Nyní se jí podařilo opět vyhodit a vypadá to, že toto oslabení už domácí celek přežije bez úhony.

53:46
    Zavřel zakončil z první z hranice brankoviště. Trefil připraveného brankáře, který po odraženém puku ihned skočil. Hra je přerušena a po následném vhazování se Valachům podařilo vyhodit.

53:13
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., nedovolené bránění).

52:45
    Na druhé straně se pohlednou kombinací prezentovali i Valaši, ti však nezakončili. Hra se opět dostává ne druhou stranu, kde útočí hosté. Jejich střelecké pokusy vypadají daleko nebezpečněji.

52:15
    Nyní se ale Karlovy Vary natlačili do brankoviště, kde Sachr ve zmatku zasahuje.

52:02
    Na obrazu hry se ani po vyloučení nic nemění. Hraje se především ve středním pásmu a bez šancí.

50:47
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zavřel – 2 min., hrubost).

50:47
    Potyčka mezi Zavřelem a Lukačkou přerušila hru hranou především ve středním pásmu. Oba hráči už putují na trestnou lavici.

49:22

48:52
    Pokus Jakuba Jenáčka od modré skončil u betonů hostující brankáře, kde si kotouč našel Vašenka. Nad pravý beton jej však nezvedl.

48:09
    Za domácí v přesilovce rychle zahrozil Klímek a dorážel Jindra. Obě střely mířily mimo a Karlovy Vary již poněkolikáté vyhazují.

47:22
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šťastný – 2 min., podrážení).

46:35

46:06
    Střela Pernického přeletěla horní tyčku karlovarské brány.

45:56
    Valaši nahazují přesně na Kašpara, a ten přerušuje.

45:20
    Šimon Jenáček po pravém křídle nahodil do útočného pásma a puk si také dobruslil. V souboji už však domácí o kotouč přišli a musí se pro něj vracet až za Sachrovu branku.

45:06
    Adámek se pokusem z pravého kruhu neprosadil. Dorážel Vašenka a kotouče se zmocnili hosté. Jejich cestu do útočné třetiny zastavilo postavení mimo hru.

44:44
    Střelu Jakuba Jenáčka od modré přes bránící hráče vyráží Horák betonem.

44:35
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petrov – 2 min., nesportovní chování).

44:25
    Klímek získal pro svůj celek pásmo nahozením od modré čáry, které Kašparovi nadělalo celkem dost problémů. Nakonec je všechny vyřešil a hra se opět přesouvá na druhou stranu.

44:10
    Hostující celek se uchýlil k pohotové střele ihned po buly, které vyhrál. Vsetínský gólman má puk pod kontrolou a hra je opět přerušena.

44:05
    Domácí brankář kryje střelu z vrcholu pravého kruhu. Další vhazování tak proběhne po jeho levé ruce.

43:22
    Karlovarští zavezli puk podél mantinelu do útočného pásma, ale ihned po přechodu útočné modré čáry o něj přišli. Hra je však stále u Sachrovy branky.

42:33
    Pozor si musel dávat také Sachr. Hra je přerušena poté, co se Jiskra snažil procpat puk za brankovou čáru okolo pravé tyčky.

41:26
    Nejprve to zkusil po levém křídle sám Frimel, po chvíli to na druhé straně ledové plochy zkusil Krupa. Jeho pokus vyrazil Kašpar levým betonem do volného prostoru před sebe. Zde si najížděl Frimel, ale hostující obrana byla rychlejší.

40:59
    Vhazování před Horákem doputovalo až na hokejku Koženého, který stál připraven na modré čáře. Jeho tvrdá rána orazítkovala brankářův pravý beton.

40:49
    Karlovy Vary už podruhé za sebou vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

40:31
    Jenáčkova střela od modré se odrazila na Jindru. Vsetínský útočník však s touto situací nepočítal a z pravého kruhu nezakončil přesně.

40:10
    Do třetí třetině vstoupili domácí stejně jako do té předchozí. A to tedy jako aktivnější tým. Zatím se však snaží pouze udržet kotouč v blízkosti Horákovy branky.

40:01

Je za námi i druhá třetina duelu mezi Vsetínem a Karlovými Vary. Do vedení se v ní opět dostali Valaši, ale hosté do pěti minut srovnali. Tentokrát však vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Necelé tři minuty před koncem druhé třetiny překlopil vedení na stranu hostujícího celku Křemen, a Karlovy Vary se tak poprvé v zápase dostaly do náskoku. Hosté nyní vedou rozdílem jedné branky a je před námi ještě jedna třetina.
    Třetí třetina začne cca v 19:27.

40:00

39:56

39:47
    Hosté vyhazují až k Sachrovi, ten puk zastavuje.

39:08
    Složitá kombinace napříč mezikružím skončila u Šimona Jenáčka, který trefil přemisťujícího se gólmana.

38:30
    Jakub Jenáček poslal puk svému kolegovi na modré čáře Klímkovi. Ten nastřelil Horákův levý beton, od kterého se kotouč odrazil na Ondračku v předbrankovém prostoru. Ondračka byl velmi dobře bráněn a k zcela odkryté pravé tyčce nezakončil.

37:56
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Prošek – 2 min., hrubost).

37:56
    Únik středem kluziště si vytvořil Prošek. Hostující hráči jsou nyní aktivnější a viditelně sebevědomější.

37:10
    První dva střelecké pokusy Sachr pokryl. Ten druhý z levého kruhu však vytěsnil pouze před sebe na ADAMA KŘEMENA u levé tyčky, který puk zkušeně poslal bekhendem do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Křehlík, Vít Jiskra.

37:05
    Energie vyhrála vhazování a následně i souboj o kotouč u mantinelu.

36:58
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jenáček J. – 2 min., hákování).

36:00
    Tureček vyslal do brejku RADKA PROŠKA. Toho si žádný z obránců nepohlídal, Prošek je rychlými tempy přebruslil, stáhl si kotouč a poslal jej po ledě mezi betony Sachra. Asistence: David Tureček.

35:41
    Krupa obešel Bernátha, v útočném pásmu byl o puk obrán a na druhou stranu se rychle přesouvají Karlovarští.

35:04
    Kotouč se už nějakou chvíli drží za Sachrovou brankou. Pod kontrolou jej ale mají Vsacané.

34:09
    V přečíslení dva na jednoho se z ničeho nic ocitli domácí. Klímek vzal střeleckou odpovědnost na sebe, obešel obránce a vystřelil. Jeho rána však skončila na zadním mantinelu a Kašpar zasahovat nemusel.

34:02
    Za brankou gólmana Sachra zůstal ležet Novotný, kterému nyní dva spoluhráči pomáhají dostat se na střídačku. Snad bude hostující útočník v pořádku.

33:38

33:22
    Vsetínští zpoza své branky vyhazují.

33:01
    Nepodařené pokusy Karlových Varů o přechod středního pásma dokazuje také postavení mimo hru, které bylo aktuálně odpískáno.

32:34
    Valaši podél mantinelu vyhazují a drží svého soupeře dál od vlastní branky.

31:44
    Hosté na nic nečekali a kotouč velmi rychle skončil na modré čáře u Kořána. Jeho prudká střela přes bránícího hráče byla namířena na bližší tyč. Sachr má nyní kotouč u sebe, přesněji jej zachytil mezi pravou ruku a tělo.

31:38
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petriska – 2 min., nedovolené bránění).

30:59
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši přesilovku 5 na 3 nevyužili, v té klasické už se však po dobré práci na brankovišti prosazuje od pravé tyčky obránce TOMÁŠ ONDRAČKA. Asistence: Daniel Klímek, Lukáš Jindra.

30:50
    Jakub Jenáček opět střílí. Tentokrát ne od modré čáry, ale z ostrého úhlu na pravém křídle. Horák se opět stačil rychle přesunout.

30:33
    Hosté hrají ve čtyřech.

30:02
    Všechny vsetínské přihrávku směřují na Jakuba Jenáčka, proti tomu se staví brankář Horák.

29:48
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Klejna – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Šťastný.

29:26
    Než si Valaši stihli rozestavit formaci, dostali se hosté opět ke kotouči a vyhazují.

28:39
    Karlovy Vary velmi rychle dostávají puk z vlastního pásma a snaží se jej poslat dál k Sachrovi.

28:33
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zavřel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

27:37
    Křemen do útočné třetiny prokličkoval, ale nakonec zakončil mimo vsetínskou branku.

26:57
    Ani jeden tým se nyní nemůže dostat do větší střelecké šance. Vsetínští do pásma pouze nahazují a Karlovarské zastavují časté ofsajdy.

26:14
    Domácí našli přesnou přihrávkou volného Vašenku na levém kruhu. Ten puk převzal, nabruslil si blíže k bráně a vystřelil. Horák na toto zakončení dobře viděl a úspěšně jej pokryl.

26:01

25:55
    Křehlík neprošel po levém křídle přes Jakuba Jenáčka, který nakonec předal kotouč Pernickému, jenž dostává puk přes útočnou modrou čáru.

25:14
    Karlovy Vary se znovu osvobozují.

24:42
    Klímkovo nahození do pásma zastavil Klejna. Kotouč je u Horákova brankoviště, ale Valaši se k němu nemůžou dostat.

24:14
    Klímek nezpracoval Jindrovu přihrávku skrz brankoviště po kombinaci a hosté vyhazují.

24:01
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., napadení).

23:41
    Vsacané dobře spolupracují u soupeřova brankoviště. Připojují se i obránci. Horák si své tyčky velmi dobře hlídá.

22:36

22:27
    Vsetínští už se pomalu radovali a brankový rozhodčí i rozsvítil světlo za brankou, o gól se ale nejedná. Lukačka od levé tyčky Kašpara překonal, ale kotouč se zastavil o protější tyčku a odrazil se zpět do brankoviště, kde už jen hostující brankář přikryl. Lukačkovi po přerušení hry nezbývá nic jiného než se chytat za hlavu.

21:55
    Vsetín se natlačil do Kašparova brankoviště, za jeho záda se však ne a ne prosadit. Jindra situaci uklidnil přihrávkou na Ondračku na modrou a Vsetín i nadále kombinuje.

20:59
    Ve vlastím oslabení se mohla prosadit Energie, když Křehlík posílal na pravém křídle zadovku na Proška. Tato přihrávka však skončila na holi vsetínského obránce a domácí se vrací do útoku.

20:36
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., podrážení).

20:05
    Valaši se ujali puku a rychle a aktivně se hrnou dopředu. Horák musí zasahovat proti pokusu Jindry z ostrého úhlu.

20:01

V první třetině se domácí dostali do rychlého vedení, o které se postarali Adámek s Šimonem Jenáčkem. Druhá branka Vsetína padla v přesilovce, kterou nabídli i domácí hostům. Ti se k využití nejprve neměli, potom už ale příležitostí nepohrdli. V 13. minutě při hře 5 na 4 skóroval Novák a jen třináct sekund před sirénou oznamující konec první třetiny se prosadil Černý. Ten byl mimo jiné vidět na ledě již od prvních minut, když měl hned v úvodu dvě střelecké příležitosti a zastavil jednu gólovou střelu Vsetína.
    Druhá třetina začne cca v 18:35.

20:00

19:47
    Máme tady další využitou přesilovku, tentokrát dvě sekundy před jejím koncem. A zároveň také vyrovnávací branku, která přichází třináct sekund před koncem prvního dějství. Kotouč po střele DANIELA ČERNÉHO nepříjemně přeskočil brankářům levý beton a skončil až za brankovou čarou. Asistence: Radek Prošek, Petr Rozhon.

19:35
    Hru často kouskují postavení mimo hru, která trápí hostující celek. Karlovy Vary se nemohou dostat přes modrou čáru.

19:08
    Vsacané opět vyhazují a vydávají se střídat.

18:52
    Ondračka, Lukačka a Klímek se ve vlastním oslabení vydali do přečíslení. Kombinaci dvou prvně jmenovaných na levém křídle zakončoval na druhé straně kluziště kapitán Klímek. Jeho střela trefila připraveného Horáka.

18:20
    Tlak do branky domácích byl natolik urputný, že je nejen pískáno postavení útočícího hráče v brankovišti, ale brankář Sachr musí z brány vylovit svou masku, která mu při zákroku spadla.

17:56
    Vsetínští pohotově vyhazují.

17:49
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., hákování).

17:45
    Šimon Jenáček držel s Holubem krok po celou dobu, co objížděl vsetínskou branku. Nakonec se vsetínskému obránci podařilo puk vypíchnout a poslat na Jindru, ten ale v následující situaci fauloval a Valaši půjdou do čtyř.

16:53
    Zetocha obešel Bernátha, dostal se do pásma, kde už si však nepřišel na Nováka. Vsetín se marně snaží dostat do útočné třetiny.

16:09
    Jakub Jenáček zamířil od modré, odražený puk mohl do branky usměrnit Jindra. Valachům tato akce další gól nepřinesla a Karlovy Vary podél mantinelu opatrně vyhazují.

15:49
    Klímek zpracoval kotouč ve vlastním pásmu a rychlým tempem se sám přemístil před Horáka. Zde nyní Valaši kombinují.

15:21
    Petrovovu střelu od modré tečoval na pravém kruhu Tureček. Gólman domácích zakročil, avšak slyšet byla opět i tyčka vsetínské brány.

14:10
    Velkou šanci měli na druhé straně i Valaši, kde mohl přečíslení Adámka s Vašenkou proměnit druhý jmenovaný. Přihrávka na něj byl sice popostrčena bránícím hráčem Karlových Varů, Vašenka ale puk zpracoval a pohotově zakončil. Horák ukrývá kotouč ve výstroji.

13:23
    Šest a půl minuty před koncem první třetiny mohlo být na Lapači srovnáno! Brankář si povyjel z branky a Černý tak měl volný prostor. V tomto zakončení trefil pravou tyčku, která mu v tomto případě nepomohla. Zbytek Sachr pokryl pravým betonem.

12:57
    Hraje se především ve středním pásmu. Ani jednomu týmu se nedaří přihrávky, ani přechod přes modrou čáru.

12:02
    Také hosté poprvé využívají přesilovou hru a stahují tak náskok Vsetína. Brankář domácího celku vůbec neviděl na ránu od modré, kterou FILIP NOVÁK tečoval. Kotouč se následně odrazil od pravé tyčky až za Sachrova záda. Asistence: Adam Křemen, Tomáš Křehlík.

11:46
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., krosček).

11:21
    Toto buly vyhráli hosté, a tak mohli této skutečností využít k snížení vsetínského náskoku. Obrana domácího mužstva se ale hned vrhla plnit svou práci a v rohu kluziště obrala soupeře o puk.

11:00
    Zasahovat musí také Sachr, který nyní kryje teč prudké střely od modré. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

09:17
    Hosté v plném počtu. V okamžiku, kdy Šťastný naskočil na led, mohlo být vedení domácího celku už tříbrankové. Klímkovu střelu totiž srazil Klejna, puk nezpracoval, a tak si kotouč našel Šimon Jenáček. Ten se na poslední chvíli snažil najít místo mezi levou tyčkou a betonem Horáka, který čekal střelecký pokus z druhé strany.

09:13
    Domácí musí opět rozehrávat až z hloubi vlastního pásma.

08:30
    Střela Jakuba Jenáčka ještě vybízela k zakončení Petrisku. Ten stál v mezikruží, ale byl těsně bráněn, takže puk usměrnit do branky nemohl. Hosté si následně berou puk pod svá křídla a dostávají jej mezi modré čáry.

08:17
    Nahozením do pásma jej Valaši získali. Nyní už rychle kombinují.

07:54
    Vsetínští jsou u puku, stále se však nemohou dostat do pásma. To nyní karlovarská Energie dobře zamkla.

07:21
    Karlovy Vary vyhrály vhazování před vlastním gólmanem a okamžitě vyhazují.

07:17

06:48
    Jakub Jenáček dostal přihrávku hned k trestné lavici, kde ji ochotně přijal a podél mantinelu se vydal do útoku. Na vrcholu pravého kruhu byl zastaven Novákem.

06:32

06:01
    Vašenka vyvezl kotouč za obrannou modrou čáru a nahodil do pásma. Nyní spolu s Adámkem situaci kontrolují. Hostujícímu celku zbývá ještě třicet sekund početní výhody, musí se ale nejprve dostat před vsetínskou bránu.

05:31
    Vsetínští se opět osvobozují.

05:17
    Bernáth se dostává do pásma. Hosté jsou však nuceni kombinovat pouze za Sachrovou brankou.

04:54
    Šimon Jenáček s Klímkem a Jindrou dobře brání dvojici Karlovarských postavenou na modré čáře. Díky těmto zákrokům se Valaši dostali z pásma, protiútok už však zastavil ofsajd.

04:32
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jenáček J. – 2 min., vysoká hůl).

04:26
    Karlovy Vary jsou u kotouče a hrají v signalizované výhodě.

03:28
    Po Jindrově střele mimo přišel pokus Klímka, který se zastavil o levý beton brankáře Kašpara. V brankovišti našel puk Lukačka a pohotově jej předal na ŠIMONA JENÁČKA, který jej dopravil k odkryté pravé tyčce. Asistence: Marco Lukačka, Daniel Klímek.

02:50
    Hostům se nedaří vyhodit, domácí na druhou stranu nijak nebezpečně nestřílí.

02:21
    Vsetín se usadil v útočné třetině a kombinuje. Klímovu střelu z vrcholu pravého kruhu zastavuje Tureček.

02:03
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kořán – 2 min., nedovolené bránění).

01:57
    Šimon Jenáček s Klímkem protečovali kotouč do pásma, kde se o něj za brankou hostí bojuje.

01:13
    Hostující gólman předvedl další nepříliš jistý pohyb, když nechal za svá záda propadnout nahození LUKÁŠE ADÁMKA z pravého kruhu. Asistence: Jan Vašenka.

00:57
    Černý je hlavním aktérem i další akce, kdy zastavil Petriskovu přihrávku na Vašenku, který se po zaváhání Kašpara mohl trefovat do prázdné brány.

00:26
    První střelu v utkání vyslal hostující útočník Černý. Jeho pokus od mantinelu z levého křídla zblokoval svou hokejkou Pernický a hra je pro puk v ochranné síti přerušena.

00:06
    Domácí vyhráli vhazování a zavezli kotouč do svého pásma. Odtud Klímek za pomocí obrany rozehrává.

00:01

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Kunst, Ondračka, Zeman, Jenáček Š., Pernický, Kožený, Jenáček J. – Jindra, Klímek, Zetocha, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Zemánek.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Bernáth, Klejna, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Novotný, Prošek, Rozhon, Halberštát, Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen.

Rozhodčí: Škach – Novák, Kučera.

Vzájemná utkání v sezóně:
    2.3. Karlovy Vary – Vsetín 0:2

Energie vstupovala do hry o play-off z třináctého místa. Byla považována za outsidera, ale její čísla budila respekt. V předchozí části soutěže totiž prohrála pouze třikrát a z domácího stadionu udělala v průběhu sezóny nedobytnou tvrz. To ale Vsetínské neodradilo a před necelými dvěma týdny si ze západu Čech odvezli tři body, čímž se stali prvním celkem, kterému se to po více jak čtyřech měsících povedlo. Zisk pouze jednoho bodu v dosavadních čtyřech utkáních odsoudil Karlovy Vary k poslední příčce a konci nadějí na play-off.

Nejproduktivnějším útočníkem Západočechu je Radek Prokeš (11+35), obráncem pak Filip Bernáth (22+18). Ten je i přes svůj post beka nejlepším střelcem týmu. V posledním duelu s Plzní se jako jediný prosadil David Holub (celkem 13+11). Brankářskou dvojici tvoří Jakub Kašpar (93, 49%) s Janem Bednářem (91, 67%).

Valaši se v dosavadním průběhu třetí části soutěže nezalekli silnějšího obsazení na straně soupeřů a proti favoritům se jim pravidelně daří bodovat. Své o tom ví i týmy Plzně nebo Komety Brno, které Vsetín v poslední době obral o body. Nechybí mnoho a Vsacané by se mohli dostat do vyřazovacích bojů.
    „Musíme jít do každého zápasu s pokorou a poctivou prací zezadu, s tím, že si budeme jeden druhému pomáhat. Jenom tak můžeme dojít k nějakému úspěchu,“ odkazuje brankář David Sachr na to, že nelehká cesta ještě není u konce.

Z Davida Sachra se stala gólmanská jednička (90,59%). Jakub Jenáček se stal prospěšným hráčem týmů, v každém utkání bojů o play-off si připsal alespoň jeden bod (ve skupině H 1+4, celkem 3+11). Dalšími dvěma hráči ročníku 99 jsou Lukáš Frydrych (19+23) a Lukáš Jindra (18+13). Nejmladším článkem je na druhou stranu obránce Stanislav Kunst (1+1), který si v poslední době nepřipsal jen premiérovou branku na juniorku, ale také za reprezentaci. Bilance 32+31 patří kapitánovi Danielu Klímkovi, který má na svém kontě také nejvíce vstřelených branek v oslabení (3). V přesilovkách se nejčastěji prosazuje nejproduktivnější vsetínský bek Šimon Jenáček (celkem 17+29, 8 gólů v přesilových hrách).

Zdravím všechny fanoušky mládežnického hokeje! Dnes se proti sobě postaví juniorské týmy VHK ROBE Vsetín a HC Energie Karlovy Vary, a to v rámci 5. kola části "O účast v play-off" skupiny H.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.
    GSA

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 2. Adámek (Vašenka), 4. Jenáček Š. (Lukačka, Klímek), 31. Ondračka (Klímek, Jindra) – 13. Novák (Křemen, Křehlík), 20. Černý (Prošek, Rozhon), 36. Prošek (Tureček), 38. Křemen (Křehlík, Jiskra), 60. Prošek (Křehlík, Černý)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (4. Horák) – Bernáth, Klejna, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Novotný, Prošek, Rozhon, Halberštát, Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen.

Rozhodčí: Škach – Novák, Kučera