FK Krasnodar – Valencia 1:1 (kon.) | Salzburg – Neapol 3:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Chelsea 0:5 (kon.)
Villarreal – Zenit 2:1 (kon.) | Arsenal – Rennes 3:0 (kon.) | Slavia – Sevilla 4:3 (po pr.)
Benfica – Dinamo Záhřeb 3:0 (po pr.) | Inter – Frankfurt 0:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
3:1 (1:1)
SSC Neapol
Čtvrtek 14.03.2019, 18:55 • Red Bull Arena, Salzburg • Evropská liga • Osmifinále

Ode mě je to vše, díky za pozornost a mějte příjemný večer. Na shledanou. (20:56:51)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:6.

Domácí druhou půli sice ovládli, vstřelili dva góly, ovšem na velké drama jim nezbýval čas. Kdyby v první půli neinkasovali v úvodu gól, šlo by se do prodloužení, takto však jejich pouť Evropskou ligou pro tuto sezónu končí. Nutno říct, že proti velmi silnému protivníkovi, jednomu z favoritů soutěže, podali velmi dobrý výkon.

90+5

90+3
    Onguéné málem vstřelil čtvrtou branku, avšak jeho pokus končí vedle bližší tyče, jeho tým už nemá čas.
    90+2. Christoph LEITGEB - 3:1

90+2
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Míč se v pokutovém území několikrát odrazil, až se nakonec dostal na levou stranu, kde stál nepohlídaný CHRISTOPH LEITGEB, jenž rychlou střelu k bližší tyči propálil Mereta.

90+1
    Domácí budou po faulu rozehrávat z pravé strany.

90+1
    Nastavují se ještě čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Amin Younes.
    87. Dabbur orazítkoval tyč hostující branky

87
    Tak na tyče je srovnáno. Dabbur zůstal zcela osamocen v pokutovém území a prudkou ranou z voleje pálil na levou tyč, Meret se po balónu je ohlédl, ale měl velké štěstí, neboť míč se právě od tyče odrazil zpět do hřiště. Poté si už hosté poradili.

86
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Takumi Minamino, přichází Erling Häland.

86
    Hosté poslali míč až k Walkemu, domácí tak musí začít od začátku.

84
    Rohový kop budou rozehrávat hráči italského celku a je jasné, že nikam vůbec nespěchají.

82
    Domácí jsou v posledních minutách hodně aktivní, ovšem zatím jim to není moc platné, Meretovi hodně pomáhají obránci.

80
    Daleký a vysoký centr končí v rukavicích vyběhnutého Mereta.

79
    Ulmerovu rychlou přihrávku před bránu zblokovala hostující obrana, následuje roh.

78
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Kévin Malcuit.

Petr Frömel

Branky: 25. Dabour (Szoboszlai), 65. Gulbrandsen (Ulmer), 90+2. Leitgeb – 14. Milik

Karty:   42. Onguéné (SLZ), 56. Samassékou (SLZ) – 44. Milik (NEA)

FC Red Bull Salzburg: Walke – Lainer, Ramalho, Onguéné, Ulmer (C) – Mwepu (59. Gulbrandsen), Samassékou, Szoboszlai (74. Leitgeb) – H. Wolf – Minamino (86. Häland), Dabour.
    Náhradníci: Stankovic – Vallci, Todorović, Leitgeb, Daka, Gulbrandsen, Häland.

SSC Neapol: Meret – Hysaj, Chiricheş (78. Malcuit), Luperto, Rui – Callejón (C), Allan, Ruiz, P. Zieliński (74. Diawara) – D. Mertens (88. Younes), Milik.
    Náhradníci: Ospina – Malcuit, Ghoulam, Younes, Diawara, Verdi, L. Insigne.

Rozhodčí: C. Del Cerro – J. Yuste, R. Alonso