Ostrava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Jablonec | 0:0 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Třinec – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Pardubice | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 2:2 (kon.) | | | Burnley – Leicester | 1:2 (kon.) | | | West Ham – Huddersfield Town | 4:3 (kon.) |
Watford – Crystal Palace | 2:1 (kon.) | | | Swansea – Manchester City | 2:3 (kon.) | | | Wolverhampton – Manchester Utd. | 2:1 (kon.) |
Huesca – Alavés | 1:3 (kon.) | | | Real Madrid – Celta Vigo | 2:0 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Atlético | 2:0 (kon.) |
Leganés – Girona | 0:2 (kon.) |
Augsburg – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Schalke – RB Lipsko | 0:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Düsseldorf | 5:2 (kon.) | | | Hertha – Dortmund | 2:3 (kon.) |
Sassuolo – Sampdoria | 3:5 (kon.) | | | Spal – AS Řím | 2:1 (kon.) | | | Turín – Bologna | 2:3 (kon.) |
Angers – Amiens | 0:0 (kon.) | | | Caen – Saint-Étienne | 0:5 (kon.) | | | Guingamp – Dijon | 1:0 (kon.) |
Nîmes – Štrasburk | 2:2 (kon.) |
Sereď – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) | | | Žilina – Michalovce | 4:0 (kon.) | | | Podbrezová – Nitra | 1:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Senica | 3:2 (kon.) | | | Trenčín – Trnava | 0:1 (kon.) |
Převýšov – Ústí n/O | 1:2 (kon.) | | | Vltavín – Litoměřicko | 2:1 (kon.) | | | Benešov – Písek | 4:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Vyšehrad | 2:5 (kon.) | | | Dobrovice – Jirny | 0:0 (zruš.) | | | Velvary – Štěchovice | 2:2 (6:5 po pen.) |
Domažlice – Živanice | 2:2 (4:2 po pen.) |
Petřkovice – Hodonín | 2:0 (kon.) | | | Zlínsko – Líšeň | 3:3 (kon.) | | | Vyškov – Hulín | 3:0 (kon.) |
D. Benešov – Uh. Brod | 0:1 (kon.) | | | Hlučín – Val. Meziříčí | 4:0 (kon.) |
Příbram – Slavia | 4:0 (kon.) | | | Zlín – Brno | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 4:3 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 3:3 (7:6 po pen.) |
Karviná – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Příbram – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Brno | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 0:3 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Karviná – Hr. Králové | 1:2 (kon.) |
Hamburg – Darmstadt | 2:3 (kon.) | | | Sandhausen – St. Pauli | 4:0 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Magdeburg | 1:1 (kon.) |
Inter Bratislava – Bardejov | 2:3 (kon.) | | | Šamorín – Petržalka | 2:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Dubnica | 1:1 (kon.) |
Poprad – Skalica | 1:0 (kon.) |
Heerenveen – Graafschap | 0:3 (kon.) | | | Breda – Utrecht | 0:4 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 2:3 (kon.) |
Heracles – Arnhem | 3:2 (kon.) |
Belenenses – Portimonense | 2:2 (kon.) | | | Setúbal – Braga | 0:1 (kon.) | | | Guimarães – Boavista | 3:1 (kon.) |
Porto – Marítimo | 3:0 (kon.) |
Orenburg – Dynamo | 1:0 (kon.) | | | Ural – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | Kazaň – Rostov | 0:2 (kon.) |
Arsenal Tula – Jenisej | 2:0 (kon.) |
Jagiellonia – Korona | 1:3 (kon.) | | | Zagłębie S. – Gdańsk | 0:1 (kon.) | | | Legia – Śląsk | 1:0 (kon.) |
Newcastle Jets – Central Coast | 2:3 (kon.) | | | Melbourne Victory – Brisbane Roar | 2:1 (kon.) |
Turnov – Benátky n/J | 1:0 (kon.) |
konec
MFK Chrudim
1:1
(0:1)
FK Pardubice
90+2
|
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Daniel Kovář.
|
|
79
|
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Milan Ujec.
|
|
79
|
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Pavel Sokol.
|
|
76
|
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Pavel Černý.
|
|
65
|
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Lukáš Kopecký.
|
|
59
|
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Martin Sulík, přichází Petr Rybička.
|
Branky:
83. Kopecký (pen.) – 17. A. Fousek
Rozhodčí: Adámková – Nádvorník, Petřík
Diváci: 1956
Karty: 11. Sixta (CHR), 28. Sulík (CHR), 32. Drahoš (CHR) – 55. Jeřábek (PCE), 73. Tischler (PCE), 82. Jeřábek (PCE)
Neproměněná penalta:
MFK Chrudim:
Zíma – Hlavsa, Drahoš, Vencl, Krčál – Froněk, Sulík (59. Rybička), Kesner, Sixta (79. Ujec), Dostálek (65. Kopecký) – Vašulín.
Náhradníci: Mrázek – Rendla, Rybička, Mastík, Ujec, Kopecký, Langr.
Trenér:
FK Pardubice: Letáček – T. Čelůstka, Šejvl, Piroch, Prosek – Jeřábek – A. Fousek (79. Sokol), Tischler, Solil, Mužík (90+2. Kovář) – Petráň (76. P. Černý).
Náhradníci: Šmíd – Zukal, Toml, P. Černý, Kopřiva, Kovář, Sokol.
Trenér:
Náhradníci: Mrázek – Rendla, Rybička, Mastík, Ujec, Kopecký, Langr.
Trenér:
FK Pardubice: Letáček – T. Čelůstka, Šejvl, Piroch, Prosek – Jeřábek – A. Fousek (79. Sokol), Tischler, Solil, Mužík (90+2. Kovář) – Petráň (76. P. Černý).
Náhradníci: Šmíd – Zukal, Toml, P. Černý, Kopřiva, Kovář, Sokol.
Trenér:
Rozhodčí: Adámková – Nádvorník, Petřík
Diváci: 1956
Adam Joska
@AdamJoska2