Most – Pardubice 3:4 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:11 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 5:3 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Sudoměřice – Letohrad 0:1 (po pr.) | Plzeň – Kladno 2:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 16.03.2019, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 21. kolo

Máme tu konec dnešního utkání, ve kterém vítězí Elba DDM Ústí nad Labem, já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký víkend, zase někdy na počtenou. (15:39:32)

44:49
    Josef Šimůnek se velice rozčiluje, jelikož podle něho byla branka, ale rozhodčí stál velice dobře a vše s přehledem viděl. Dnes vítězí Elba DDM.

44:26

44:09
    Hostující hráči v šesti hráčích!

44:00
    Poslední minuta třetí třetiny a Hradec bude mít v poslední minutě třicet vteřin přesilové hry.

43:43
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Langthaler – 2 min., nedovolené bránění).

42:56
    Oddechový čas pro domácí. Družina Jaroslava Pavlíka poslouchá taktiku do závěrečných minut. Vhazovat se bude před obranným pásmem Ústí.

42:36
    Obrovská komplikace pro Hradec, Vítek Fanderlík se proviňuje zdržováním hry, míček vyhodil mezi střídačky.

42:26
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., zdržování hry).

41:53
    Jiří Tomáš oběhl dva obránce a upaloval podruhé v dnešním utkáním sám na Biegla, ale ten dnes na minisouboj vede 2:0, míček útočníkovi modrobílému celku vypíchl!

41:29
    Hostům se čas na vyrovnání krátí, Svoboda rozjíždí útok z obranného pásma. Nyní se bude vhazovat před Bandou, kvůli zakáízanému uvolnění Elby DDM.

40:07
    Domácí v plném počtu. Ústí díky Bandovi přečkalo početní nevýhodu bez úhony.

39:20
    Lux, Šimůnek a Hrabica bušili do Bandy, ale ten je dnes fantastický a drží svůj tým ve vedení!

38:10
    Komplikace pro ústeckou Elbu DDM, Čejka si musí odsedět dvě minuty za napadení. Branku Bandy se snažil ohrozit Lux, ale přestřelil, a tak vyhnal svůj tým z pásma.

38:07
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Čejka – 2 min., napadení).

37:30
    Oba celky chtěly otočit strany ve třetí třetině, za malou chvilku budeme pokračovat.

37:29
    Krásně vyhraná bule od Bíma na Smolíka, který vyslal bombu, míček orazítkoval břevno branky.

Jiří Cícha

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Balcar, 23. Tomáš (Růžička, Michajličenko) – 1. Tesař (Novák)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Haken, Michajličenko, Sedláček, Smolík, Švanda, Černý, Hruška – Balcar, Bím, Čejka, Červinka (A), Grus, Langthaler, Poláček (C), Růžička, Tomáš, Giesel, Magasanik
    HBC Hradec Králové 1988: Biegl (Brykner) – Hrabica (C), Fanderlík, Doležal, Škoda, Šimek, Hrubý – Tesař, Mitra, Král, Šimůnek, Svoboda, Lux (A), Hudeček, Novák (A), Fišer, Ježek

Rozhodčí: Michal Záhora, Michal Kasner