Sassuolo – Sampdoria 3:5 (kon.) | Spal – AS Řím 2:1 (kon.) | Turín – Bologna 2:3 (kon.)
Turín FC
2:3 (1:2)
Bologna FC
Sobota 16.03.2019, 20:30Italská Serie A • 28. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:32:56)

Utkání ještě končí v hádkách. Dnes bylo k vidění 5 branek. Skóre zápasu otevřel v 6. minutě vlastní gól hostujícího Pulgara. Ve 29. minutě vyrovnal hostující Poli. Skóre ve prospěch hostí otočil v 34. minutě z penalty Pulgar. V 65. minutě vstřelil třetí branku hostí Orsolini, který zakončil rychlý brejk hostí. V 89. minutě uzavřel skóre utkání domácí stoper Izzo. Ke konci se zrodily i dvě červené karty. V 88. minutě šel pod sprchy Lyanco a v 90+2. minutě ho doprovodil i domácí hráč.
    Příští utkání hraje Turín FC 31.3 na hřišti Fiorentiny. Bologna hraje příště 31.3. doma se Sassuolem.

90+6

90+6
    Domácí kombinují na polovině hřiště a fanoušci je mocně podporují vpřed.

90+3
    Do sprchy míří i domácí hráč. Nelichotivě došlápl na Palacia, což pro rozhodčího znamenalo jasnou žlutou kartu.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Turín FC).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.
    89. Armando IZZO - 2:3

89
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Je tu dramatizace. Na přesný centr od Berenguera z pravé strany si u vzdálenější tyče naskočil ARMANDO IZZO, který hlavou trefil míč pouze do rukavic Skorupskeho. Ten míč neudržel a je to 2:3.

89
    Tady není, co řešit. Lyanco jasně fauloval soupeře při úniku a 2. žlutá karta je oprávněná.

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Lyanco (Bologna FC).

88
    Po přetaženém centru se k míči dostal Poli, který u rohového praporku drží čas.

88
    Rohový kop pro hostující tým.

87
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Federico Mattiello.

86
    Do dalšího zakončení se po centru z levé strany dostal Zaza, ale italský střelec branku překopl.

85
    Hosté už nemají síly na útočení, takže nyní pouze odkopávají míče.

84
    Domácí Ansadi měl mnoho prostoru na levé straně, tak odcentroval do vápna. Jeho centr si ale našel pouze hostující Danilo, který míč odhlavičkoval pryč.

83
    Další útočné snažení Palacia zastavuje jeho ofsajdové postavení.

82
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Mattias Svanberg.

Ondřej Černý

Branky: 6. Pulgar (vla.), 89. Izzo (Berenguer) – 29. A. Poli (Palacio), 34. Pulgar (pen.), 65. Orsolini (Palacio)

Karty:   11. Baselli (TUI), 76. N'Koulou (TUI) – 41. R. Soriano (BLG), 50. N. Sansone (BLG), 61. Lyanco (BLG)   90+3. N'Koulou (TUI) – 89. Lyanco (BLG)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:16.
    Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji (73. Berenguer) – Aina, Baselli (55. Falqué), Rincón, Meïté (77. Lukić), Ansaldi – Zaza, Belotti (C).
    Náhradníci: Ichazo, Rosati – Berenguer, Bremer, De Silvestri, Falqué, Lukić, Moretti, Parigini.

Bologna FC: Skorupski – M'Baye, Danilo, Lyanco, Dijks – Džemaili (C) (23. A. Poli), Pulgar, R. Soriano – N. Sansone (82. Svanberg), Palacio, Orsolini (87. Mattiello).
    Náhradníci: A. Da Costa – Calabresi, Destro, Falcinelli, Donsah, G. González, Edera, Krejčí, Mattiello, Paz, A. Poli, Svanberg.