Dukla – Kopřivnice 41:22 (kon.) | Litovel – Frýdek-M. 30:27 (kon.) | Hranice – Zubří 24:22 (kon.)
Jičín – Královo Pole 30:30 (kon.) | Lovosice – Karviná 31:31 (kon.)
TJ Cement Hranice
24:22 (8:12)
HC ROBE Zubří
Sobota 16.03.2019, 18:00Chance Extraliga mužů • 22. kolo

Jak už jsme zmínili, tak Zubří ztratilo náskok čtyř branek z prvního poločasu. Ještě patnáct minut před koncem nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo být něco jinak. Pak ale se hostům přestalo dařit v koncovce a naopak domácí se rozstříleli. Po šedesáti minutách vyhráli o dvě branky 24:22. To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera. (19:58:45)

Je konec! Zubří ztratilo v druhém poločase náskok čtyřbranek a do play-off se nepodívají!

Konec zápasu. (24:22)

60
    Domácí neuspěli! Zubří snižuje na rozdíl jediné branky. (23:21)

60
    Hranice si berou oddechový čas. (23:21)

59
    Kučerka chytá! Tohle už pro Zubří nevapadá vůbec dobře! (23:21)

59
    Zubří reaguje! Bere si oddechový čas! (23:21)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal).
    (23:21)

59
    Sedmičku teď budou zahrávat i domácí! (22:21)

58
    Ta konči ale na tyči! Že by to byl klíčový okamžik zápasu? (22:21)

58
    Zubří vybojovalo sedmičku! (22:21)

57
    Hranicím se povedlo zakončit, uvidíme jak odpoví Zubří. (22:21)

56
    Opět se Zubří povedlo srovnat! Máme necelých pět minut do konce! Nyní to bude o tom, kdo udělá více chyb. (21:21)

55
    Hranice se ale znovu dostávají do vedení. Povedla se jim rychlá akce. (21:20)

55
    Hosté teď odpověděli střelou z levé strany na pravého horního rohu. (20:20)

54
    To jsou věci! Domácí hráči ze sedmičky otáčí vývoj utkání. (20:19)

52
    Máme vyrovnáno! Přízemní střela zapadla do branky Zubří. (19:19)

51
    Hosté ale znovu nedokázali zakončit, domácí jsou tak zpátky v útoku. (18:19)

50
    Hodně klíčový zákrok hostujícího gólmana. Ten teď výborným zákrokem podržel Zubrí! (18:19)