Sereď – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Žilina – Michalovce 4:0 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 0:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:1 (1:0)
FC Nitra
Sobota 16.03.2019, 17:00 • Zelpo Aréna (Podbrezová) • Niké liga • 1. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:57:46)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:11.

Utkání nám vítěze nepřineslo zápas skončil 1:1. Do vedení poslal domácí v prvním poločase Hlohovský. Ve druhém poločase dokázal vyrovnat zásluhou pokutového kopu Vestenický.

90+3

90+3
    Nitra mohla otočit skóre. Obročník před prázdnou brankou odkopávat na rohový kop. Poté poslal míč těsně vedle tyčky Šimončič.

90+2
    Domácí si pomohli v útoku faulem a vypadá to, že branku již neuvidíme.

90+1
    Žlutou kartu dostává Branislav Pindroch (FC Nitra).

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Olatunji ve velké šanci hlavičkou přestřeluje.

89
    Podbrezová se snaží v utkání zvítězit a tlačí se do vápna Nitry.

88
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Nikola Gatarić, přichází Lukáš Fabiš.

87
    Paraj faulován Chovancem. Domácí rozehráli faul pouze zpět ke stoperům.

86
    Oba týmy se nyní střídají na míči.

85
    Obročník faulovaný v hlavičkovém souboji, takže místo rohu z toho je útočný faul.

84
    Hlavička Paraje letěla nad branku.

83
    Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Samuel Štefánik, přichází Dávid Leško.

83
    Žlutou kartu dostává Patrik Šurnovský (FC Nitra).

82
    Paraj otočil míč doprava, kde stál Špyrka a ten vybojoval autové vhazování.

81
    Žlutou kartu dostává Tomáš Kóňa (FC Nitra).

80
    Deset minut do konce řádné hrací doby. Uvidíme, jestli se některému z klubů pořadí ještě skórovat.

79
    Hlohovský nestřílel, ale centroval. Z těžké pozice zakončoval Olatunji.

78
    Paraj byl faulován před vápnem a domácí mají zajímavou standartní situaci.

77
    Přihrávka do vápna hostů byla velmi nepřesná.

75
    Nitra právě vstřelila branku!
    Máme srovnáno. TOMÁŠ VESTENICKÝ si poradil velmi dobře, poslal míč přesně prudce pod břevno.

74
    Vestenický se dostal ke střele ve vápně a bude to penalta, protože trefil bránícího hráče do ruky.

73
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Frederik Bilovský, přichází Patrik Šurnovský.

71
    Niba nepustil míč na Olatunjiho.

70
    Dvacet minut do konce základní hrací doby, uvidíme, jestli se hostům podaří vyrovnat.

68
    Hlohovský to kopl na zadní tyč, na další roh odvrátil Chovanec.

67
    Obročníksi připsal výborný obranný zákrok. Na druhé straně vybojoval rohový kop Hlohovský.

66
    Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Daniel Pavúk, přichází Victor Olatunji.

65
    Vestenický dostal přihrávku mezi stopery, jeho zakončení na Vantrubu neprošlo. Kiwior srazil míč na rohový kop.

65
    Vetenický sinaběhl do vápna, přihrávka na něj byla nepřesná. Míč si našel pouze Vantruba.

64
    Mojžiš přečetl centr z levé strany a odkopl míč do bezpečí.

63
    Nitra fauluje na polovině hřiště.

62
    Špyrka z hranice vápna minul o kousek tyčku.

61
    Podbrezová se snaží hlídat vedení a kontrolovat hru.

60
    Sokovič zastavil útočným faulem Obročníka.

59
    Hlohovský našel rozehrávkou pouze obránce Nitry.

58
    Zablokovaný centr do vápna končí za brankovou čarou. Pindroch může v poklidu rozehrát.

57
    Paraj vybojoval rohový kop.

56
    Mojžiš zastavil na hranici faulu útok Nitry.

55
    Žlutou kartu dostává Miloš Šimončič (FC Nitra).

54
    Chovanec odkopl na rohový kop. Štefánik centrem spoluhráče nenašel, odražený míč si našel Hlohovský, kopl ho přesně volejem k tyči. Pindroch vyrazil na další rohový kop.

53
    Hlohovský z levé strany našel centrem pouze Kóňu.

52
    Hlohovský vybojoval rohový kop. Ten samý hráč rozehrál, Pindroch vyboxoval do bezpečí.

51
    Špyrka poslal centr pouze nad branku Pindrocha.

50
    Vestenický se natlačil k míči a trefil tyčku, ovšem byl odmáván ofsajd.

49
    Hlohovský centroval z levé strany, Kiwior hlavičkoval pouze dopřostřed branky, kde byl připravený Pindroch.

48
    Paraj byl opět faulovaný, tentokrát se provinil Kóňa.

47
    Nitra začala druhý poločas na útočné polovině, ale přišel ofenzivní faul a akce skončila.

46
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Šimon Štefanec, přichází Nemanja Soković.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02.

První poločas přinesl poměrně vyrovnaný fotbal, oba týmy měli náznaky příležitostí. O jediný přesný zásah se však postaral Filip Hlohovský, který předvedl krásnou střelu z přímého kopu.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

44
    Nitra se tlačila dopředu,ale přišla o míč Podbrezová se snaží dohrát poločas v klidu.

43
    Podbrezová právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají do vedení. FILIP HLOHOVSKÝ si postavil míč a ze standartní situace ho poslal přesně k tyči. Pindroch nestihl zareagovat.

42
    Žlutou kartu dostává Macdonald Niba (FC Nitra).

41
    Hlohovský si přehodil míč z levačky na pravačku, jeho pokus zamířil pouze doprostřed branky.

40
    Centr z levé strany nezakončil Pavúk, Paraj posunul míč pod sebe a Štefánik těsně minul branku.

38
    Domácí drží míč na polovině hřiště.

37
    Mojžiš zastavil rodící se šanci odkopem do zámezí.

36
    Vestenický je zastaven praporkem pomezního rozhodčího.

35
    Pindroch si našel centr z pravé strany a rychle rozehrává akci Nitry.

34
    Hlohovský trefil pouze zeď. Následně je pískán útočný faul.

33
    Podbrezová má možnost zajímavé standartní situace.

32
    Paraj je zpátky na hřišti a ihned vyrazil k vápnu Nitry, tam byl tvrdě sestřelen skluzem, rozhodčí ukazuje, že tam byl míč.

31
    Paraj je již za lajnou, vypadá to, na otřes mozku, uvidíme jestli bude moci pokračovat.

30
    Paraj zůstává ležet, již je v péči lékařů a jen těžce se zvedá zpátky na nohy.

29
    Viazanko rozehrál standartní situaci do vápna. Míč se odrazil na hranici vápna, kde si ho nikdo z domácích nenašel. Dopředu proto vyrazili hosté, Gatarič však zakončil nad branku.

28
    Žlutou kartu dostává Márius Charizopulos (FC Nitra).

27
    Špyrka si zpracoval míč ve vápně, následná jeho přihrávka nikoho ze spoluhráčů nenašla.

26
    Šimončič opět na scéně. Zastavil útok domácích a ještě si poté dokázal vybojovat faul.

25
    Hlohovský ve vápně našel pouze hlavu Šimončiče.

24
    Nitra získala roh. Obročník míčve vápně dobře neodvrátil, míč si našel na pravé straně Šimončič. Při střele uklouzl a poslal míč nad břevno.

23
    Chovanec to vzal po levé straně, ale byl zastaven čistě Obročníkem.

22
    Mojžiš centroval do vápna pouze k nohám hostujícího obránce.

21
    Šimonič zahrál míč přesně do vápna, Kiwior výbornězasáhl jinak by míč skončil u Farkaše, před který zívala prázdná branka.

20
    Viazanko vystřelil z vápna, jeho pokus šel vedle.

19
    Farkaš se dostal do nesnází, ale pomohl si s Pindrochom, který poslal míč do bezpečí.

18
    Nitra opět vytáhla presink a domácím to dělá obrovské problémy.

17
    Nitra si vybojovala na levé straně zajímavou standartní situaci. Kóňa místo centru před Vantrubu to vyzkoušel sám, svůj pokus poslal vysoko nad.

16
    Viazanko to vzal na sebe, následná jeho přihrávka nebyla přesná, hrát může Niba.

15
    Žlutou kartu dostává Alexander Mojžiš (FK Železiarne Podbrezová).

15
    Hlohovský hledal ve vápně Mojžiše, ten byl nachytán v ofsajdu.

14
    Kiwior výborně zakročil a nepustil hosty do útoku, přesto se nakonec mával a poté odpískal ofsajd.

13
    Štefánik rozehrál rohový kop, Kiwior však hlavičkoval nad branku.

12
    Domácí se díky Mojžišovi dostávají k vápnu hostů.

11
    Pavúk se nedostal k přihrávce na malém vápně.

10
    Deset minut utkání je za námi a zatím vidíme dominanci Nitry na míči.

9
    Gatarič vybojoval rohový kop, který rozehrál Kóňa nebezpečí z toho nebylo.

8
    Bilovský na levé straně pouštěl míč, tam již nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Vhazuje tedy Obročník.

7
    Vantruba se zapojil do rozehrávky, ta stále pokračuje na polovině domácích.

6
    Podbrezová se zatím nemůže dostat pořádně na útočnou polovinu, Nitra výborně vytahuje napadání.

5
    Vestenický v úvodu utkání aktivní, ale již po několikáté ztratil míč.

4
    Štefanec vystřelil z vápna, jeho pokus letěl vedle branky.

3
    Kiwior výborně zastavil Vestenického, který si již chystal míč na zpracování.

2
    Gatarič se nedostal ke střele. Nitra má možnost rohového kopu. Centr si našel Vestenický, ale zakončil pouze nad branku Vantruby.

1
    Výkop obstaral Pavúk.

1

FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Kiwior, Oravec, Viazanko (C), Pavúk – Hlohovský, Štefánik, Obročník, Paraj – Mojžiš, Špyrka.
    Náhradníci: Ludha – Fadairo, Galčík, Leško, Olatunji, Voško, Fischer.

FC Nitra: Pindroch – Charizopulos, Niba, Farkaš, Chovanec – Šimončič (C), Kóňa – Bilovský – Gatarić, Vestenický, Štefanec.
    Náhradníci: Búš – Fabiš, Machovec, Dubeň, Soković, Šurnovský, Vrábel.

Rozhodčí: Glova – Ferenc, P. Kováč – Sedlák.

Vzájemné zápasy

2019 Nitra – Podbrezová 1:3
    2018 Podbrezová – Nitra 3:2
    2018 Podbrezová – Nitra 1:0

Nitra

Mužstvo se po základní části nachází na 7. místě z 12. Nitra si zatím připsala bilanci 7-5-10 při skóre 27:30. Nejlepším střelcem týmu je chorvatský záložník Nikola Gatarič s 8 góly. Na venkovních trávnících si Nitra připsala z 11 zápasů bilanci 3-3-5 při skóre 14:15. Na barážovou příčku mají náskok 11 bodů.

Poslední výsledky (liga)

Nitra – Ružomberok 0:0
    Nitra – Sereď 0:2
    Michalovce – Nitra 0:0

Podbrezová

Mužstvo se po základní části nachází na 10. místě z 12. Podbrezová si zatím připsala bilanci 6-3-13 při skóre 22:35. Nejlepším střelcem týmu je slovenský záložník David Leško se 7 brankami. Na domácím hřišti si Podbrezová připsala z 11 zápasů bilanci 4-1-6 při skóre 13:15. Na barážovou příčku má náskok 6 bodů.

Podbrezová – Žilina 0:2
    Trenčín – Podbrezová 1:1
    Podbrezová – Ružomberok 0:1

Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Slovenská Fortuna Liga má za sebou základní část. Nyní je na řadě nadstavbová část. Vítejte u sledování textového přenosu z 1. kola nadstavbové části o udržení mezi FK Železárny Podbrezová vs. FC Nitra. Výkop je stanoven na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.