Sereď – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Žilina – Michalovce 4:0 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 0:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:1 (1:0)
FC Nitra
Sobota 16.03.2019, 17:00 • Zelpo Aréna (Podbrezová) • Niké liga • 1. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:57:46)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:11.

Utkání nám vítěze nepřineslo zápas skončil 1:1. Do vedení poslal domácí v prvním poločase Hlohovský. Ve druhém poločase dokázal vyrovnat zásluhou pokutového kopu Vestenický.

90+3

90+3
    Nitra mohla otočit skóre. Obročník před prázdnou brankou odkopávat na rohový kop. Poté poslal míč těsně vedle tyčky Šimončič.

90+2
    Domácí si pomohli v útoku faulem a vypadá to, že branku již neuvidíme.

90+1
    Žlutou kartu dostává Branislav Pindroch (FC Nitra).

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Olatunji ve velké šanci hlavičkou přestřeluje.

89
    Podbrezová se snaží v utkání zvítězit a tlačí se do vápna Nitry.

88
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Nikola Gatarić, přichází Lukáš Fabiš.

87
    Paraj faulován Chovancem. Domácí rozehráli faul pouze zpět ke stoperům.

86
    Oba týmy se nyní střídají na míči.

85
    Obročník faulovaný v hlavičkovém souboji, takže místo rohu z toho je útočný faul.