Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
SP - sprinty mužů a žen, Falun
S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR)
Adam Kodet
Konečné výsledky, muži
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:52,38
2. Emil Iversen (NOR) +0,13
3. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,28
4. Federico Pellegrino (ITA) +0,71
5. Martin Bergström (SWE) +1,97
6. Eirik Brandsdal (NOR) +2,22
Konečné výsledky, ženy
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,72
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0,67
3. Maja Dahlqvistová (SWE) +2,14
4. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +3,13
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +5,09
6. Anamarija Lampičová (SLO) +8,87
Startovní listina, finále, muži
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Startovní listina, finále, ženy
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anamarija Lampičová (SLO)
Startovní listina, SF2, muži
Eirik Brandsdal (NOR)
Erik Valnes (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Gleb Retivych (RUS)
Lucas Chanavat (FRA)
Francesco De Fabiani (ITA)
Startovní listina, SF1, muži
Federico Pellegrino (ITA)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Aleksander Bolšunov (RUS)
Miha Šimenč (SLO)
Startovní listina, SF2, ženy
Anamarija Lampičová (SLO)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Natalja Matvejevová (RUS)
Startovní listina, SF1, ženy
Sophie Caldwellová (USA)
Stina Nilssonová (SWE)
Jonna Sundlingová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Moa Lundgrenová (SWE)
Startovní Listina, ČF5, muži
Viktor Thorn (SWE)
Erik Valnes (NOR)
Marcus Grate (SWE)
Gleb Retivych (RUS)
Andrej Krasnov (RUS)
Kevin Bolger (USA)
Startovní listina ČF4, muži
Lucas Chanavat (FRA)
Joni Mäki (FIN)
Simeon Hamilton (USA)
Emil Iversen (NOR)
Teodor Peterson (SWE)
Johan Häggström (SWE)
Startovní listina, ČF3, muži
Richard Jouve (FRA)
Andrew Young (GBR)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Francesco De Fabiani (ITA)
Anton Persson (SWE)
Michal Novák (CZE)
Startovní listina, ČF2, muži
Aleksander Bolšunov (RUS)
Eirik Brandsdal (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Miha Šimenč (SLO)
Karl-Johan Westberg (SWE)
Mattis Stenshagen (NOR)
Startovní listina, ČF1, muži
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Ristomatti Hakola (FIN)
Oskar Svensson (SWE)
Stefan Zelger (ITA)
Lauri Vuorinen (FIN)
Startovní listina ČF5, ženy
Greta Laurentová (ITA)
Natalja Matvejevová (RUS)
Eva Urevcová (SLO)
Anna Dyviková (SWE)
Tiril Udnes Wengová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Startovní listina ČF4, ženy
Maja Dahlqvistová (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Anamarija Lampičová (SLO)
Evelina Settlinová (SWE)
Mari Eideová (NOR)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Startovní listina, ČF3, ženy
Hanna Falková (SWE)
Johanna Hagströmová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Emma Ribomová (SWE)
Startovní listina, ČF2, ženy
Jonna Sundlingová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Linn Svahnová (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Startovní listina, ČF1, ženy
Moa Lundgrenová (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Sophie Caldwellová (USA)
Kristine Skistadová (NOR)
Julija Bělorukovová (RUS)
Jennie Öbergová (SWE)
Výsledky kvalifikace, muži
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:33,38
2. Federico Pellegrino (ITA) +1,26
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +2,22
4. Ristomatti Hakola (FIN) +2,90
5. Lucas Chanavat (FRA) +3,38
6. Richard Jouve (FRA) +3,42
7. Joni Mäki (FIN) +3,64
8. Andrew Young (GBR) +4,14
9. Eirik Brandsdal (NOR) +4,15
10. Viktor Thorn (SWE) +4,50
11. Oskar Svensson (SWE) +4,56
12. Martin Bergström (SWE) +4,77
13. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +4,88
14. Erik Valnes (NOR) +5,22
15. Marcus Grate (SWE) +5,27
16. Simeon Hamilton (USA) +5,42
17. Miha Šimenč (SLO) +5,65
18. Emil Iversen (NOR) +5,93
19. Francesco De Fabiani (ITA) +6,00
20. Teodor Peterson (SWE) +6,19
21. Gleb Retivych (RUS) +6,25
22. Karl-Johan Westberg (SWE) +6,44
23. Johann Häggström (SWE) +6,65
24. Andrej Krasnov (RUS) +7,01
25. Anton Persson (SWE) +7,38
26. Kevin Bolger (USA) +7,44
27. Mattis Stenshagen (NOR) +7,85
28. Michal Novák (CZE) +7,86
29. Stefan Zelger (ITA) +7,93
30. Lauri Vuorinen (FIN) +8,11
----
Výsledky kvalifikace, ženy
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 2:55,0
2. Jonna Sundlingová (SWE) +1,89
3. Stina Nilssonová (SWE) +2,81
4. Sadie Bjornsenová (USA) +5,26
5. Moa Lundgrenová (SWE) +5,76
6. Hanna Falková (SWE) +6,12
7. Anamarija Lampičová (SLO) +6,13
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +7,07
9. Nadine Fähndrichová (SUI) +7,16
10. Johanna Hagströmová (SWE) +7,24
11. Greta Laurentová (ITA) +8,06
12. Linn Svahnová (SWE) +8,33
13. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +8,35
14. Sophie Caldwellová (USA) +8,41
15. Natalja Matvejevová (RUS) +8,51
16. Eva Urevcová (SLO) +9,04
17. Evelina Settlinová (SWE) +9,19
18. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +9,28
19. Anna Dyviková (SWE) +9,73
20. Kristine Skistadová (NOR) +9,80
21. Jessica Digginsová (USA) +9,91
22. Tiril Udnes Wengová (NOR) +10,18
23. Katja Višnarová (SLO) +10,22
24. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +10,30
25. Julija Bělorukovová (RUS) +10,41
26. Mari Eideová (NOR) +11,14
27. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +11,78
28. Jennie Öbergová (SWE) +11,91
29. Emma Ribomová (SWE) +12,12
30. Ane Appelkvist Stensethová (NOR) +12,24
----
51. Tereza Beranová (CZE) +17,70
62. Petra Nováková (CZE) +29,37
Průběžné pořadí SP ve sprintu žen
1. Stina Nilssonová (SWE) 476 b.
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 463
3. Maja Dahlqvistová (SWE) 376
4. Sophie Caldwellová (USA) 315
5. Natalja Něprjajevová (RUS) 297
6. Jessica Digginsová (USA) 272
7. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 255
8. Sandra Ringwaldová (GER) 237
9. Julija Bělorukovová (RUS) 228
10. Nadine Fähndrichová (SUI) 212
----
70. Tereza Beranová (CZE) 5
74. Kateřina Janatová (CZE) 2
Průběžné pořadí SP ve sprintu mužů
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 654 b.
2. Federico Pellegrino (ITA) 459
3. Eirik Brandsdal (NOR) 417
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) 341
5. Gleb Retivych (RUS) 297
6. Aleksander Bolšunov (RUS) 294
7. Lucas Chanavat (FRA) 294
8. Richard Jouve (FRA) 253
9. Emil Iversen (NOR) 215
10. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 204
----
57. Michal Novák (CZE) 16
78. Jan Pechoušek (CZE) 6
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:52,38
2. Emil Iversen (NOR) +0,13
3. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,28
4. Federico Pellegrino (ITA) +0,71
5. Martin Bergström (SWE) +1,97
6. Eirik Brandsdal (NOR) +2,22
Konečné výsledky, ženy
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:07,72
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0,67
3. Maja Dahlqvistová (SWE) +2,14
4. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +3,13
5. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +5,09
6. Anamarija Lampičová (SLO) +8,87
Startovní listina, finále, muži
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Startovní listina, finále, ženy
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anamarija Lampičová (SLO)
Startovní listina, SF2, muži
Eirik Brandsdal (NOR)
Erik Valnes (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Gleb Retivych (RUS)
Lucas Chanavat (FRA)
Francesco De Fabiani (ITA)
Startovní listina, SF1, muži
Federico Pellegrino (ITA)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Aleksander Bolšunov (RUS)
Miha Šimenč (SLO)
Startovní listina, SF2, ženy
Anamarija Lampičová (SLO)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Natalja Matvejevová (RUS)
Startovní listina, SF1, ženy
Sophie Caldwellová (USA)
Stina Nilssonová (SWE)
Jonna Sundlingová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Moa Lundgrenová (SWE)
Startovní Listina, ČF5, muži
Viktor Thorn (SWE)
Erik Valnes (NOR)
Marcus Grate (SWE)
Gleb Retivych (RUS)
Andrej Krasnov (RUS)
Kevin Bolger (USA)
Startovní listina ČF4, muži
Lucas Chanavat (FRA)
Joni Mäki (FIN)
Simeon Hamilton (USA)
Emil Iversen (NOR)
Teodor Peterson (SWE)
Johan Häggström (SWE)
Startovní listina, ČF3, muži
Richard Jouve (FRA)
Andrew Young (GBR)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Francesco De Fabiani (ITA)
Anton Persson (SWE)
Michal Novák (CZE)
Startovní listina, ČF2, muži
Aleksander Bolšunov (RUS)
Eirik Brandsdal (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Miha Šimenč (SLO)
Karl-Johan Westberg (SWE)
Mattis Stenshagen (NOR)
Startovní listina, ČF1, muži
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Ristomatti Hakola (FIN)
Oskar Svensson (SWE)
Stefan Zelger (ITA)
Lauri Vuorinen (FIN)
Startovní listina ČF5, ženy
Greta Laurentová (ITA)
Natalja Matvejevová (RUS)
Eva Urevcová (SLO)
Anna Dyviková (SWE)
Tiril Udnes Wengová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Startovní listina ČF4, ženy
Maja Dahlqvistová (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Anamarija Lampičová (SLO)
Evelina Settlinová (SWE)
Mari Eideová (NOR)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Startovní listina, ČF3, ženy
Hanna Falková (SWE)
Johanna Hagströmová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Emma Ribomová (SWE)
Startovní listina, ČF2, ženy
Jonna Sundlingová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Linn Svahnová (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Startovní listina, ČF1, ženy
Moa Lundgrenová (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Sophie Caldwellová (USA)
Kristine Skistadová (NOR)
Julija Bělorukovová (RUS)
Jennie Öbergová (SWE)
Výsledky kvalifikace, muži
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 2:33,38
2. Federico Pellegrino (ITA) +1,26
3. Aleksander Bolšunov (RUS) +2,22
4. Ristomatti Hakola (FIN) +2,90
5. Lucas Chanavat (FRA) +3,38
6. Richard Jouve (FRA) +3,42
7. Joni Mäki (FIN) +3,64
8. Andrew Young (GBR) +4,14
9. Eirik Brandsdal (NOR) +4,15
10. Viktor Thorn (SWE) +4,50
11. Oskar Svensson (SWE) +4,56
12. Martin Bergström (SWE) +4,77
13. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +4,88
14. Erik Valnes (NOR) +5,22
15. Marcus Grate (SWE) +5,27
16. Simeon Hamilton (USA) +5,42
17. Miha Šimenč (SLO) +5,65
18. Emil Iversen (NOR) +5,93
19. Francesco De Fabiani (ITA) +6,00
20. Teodor Peterson (SWE) +6,19
21. Gleb Retivych (RUS) +6,25
22. Karl-Johan Westberg (SWE) +6,44
23. Johann Häggström (SWE) +6,65
24. Andrej Krasnov (RUS) +7,01
25. Anton Persson (SWE) +7,38
26. Kevin Bolger (USA) +7,44
27. Mattis Stenshagen (NOR) +7,85
28. Michal Novák (CZE) +7,86
29. Stefan Zelger (ITA) +7,93
30. Lauri Vuorinen (FIN) +8,11
----
Výsledky kvalifikace, ženy
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 2:55,0
2. Jonna Sundlingová (SWE) +1,89
3. Stina Nilssonová (SWE) +2,81
4. Sadie Bjornsenová (USA) +5,26
5. Moa Lundgrenová (SWE) +5,76
6. Hanna Falková (SWE) +6,12
7. Anamarija Lampičová (SLO) +6,13
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +7,07
9. Nadine Fähndrichová (SUI) +7,16
10. Johanna Hagströmová (SWE) +7,24
11. Greta Laurentová (ITA) +8,06
12. Linn Svahnová (SWE) +8,33
13. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +8,35
14. Sophie Caldwellová (USA) +8,41
15. Natalja Matvejevová (RUS) +8,51
16. Eva Urevcová (SLO) +9,04
17. Evelina Settlinová (SWE) +9,19
18. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +9,28
19. Anna Dyviková (SWE) +9,73
20. Kristine Skistadová (NOR) +9,80
21. Jessica Digginsová (USA) +9,91
22. Tiril Udnes Wengová (NOR) +10,18
23. Katja Višnarová (SLO) +10,22
24. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +10,30
25. Julija Bělorukovová (RUS) +10,41
26. Mari Eideová (NOR) +11,14
27. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +11,78
28. Jennie Öbergová (SWE) +11,91
29. Emma Ribomová (SWE) +12,12
30. Ane Appelkvist Stensethová (NOR) +12,24
----
51. Tereza Beranová (CZE) +17,70
62. Petra Nováková (CZE) +29,37
Průběžné pořadí SP ve sprintu žen
1. Stina Nilssonová (SWE) 476 b.
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 463
3. Maja Dahlqvistová (SWE) 376
4. Sophie Caldwellová (USA) 315
5. Natalja Něprjajevová (RUS) 297
6. Jessica Digginsová (USA) 272
7. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 255
8. Sandra Ringwaldová (GER) 237
9. Julija Bělorukovová (RUS) 228
10. Nadine Fähndrichová (SUI) 212
----
70. Tereza Beranová (CZE) 5
74. Kateřina Janatová (CZE) 2
Průběžné pořadí SP ve sprintu mužů
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 654 b.
2. Federico Pellegrino (ITA) 459
3. Eirik Brandsdal (NOR) 417
4. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) 341
5. Gleb Retivych (RUS) 297
6. Aleksander Bolšunov (RUS) 294
7. Lucas Chanavat (FRA) 294
8. Richard Jouve (FRA) 253
9. Emil Iversen (NOR) 215
10. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 204
----
57. Michal Novák (CZE) 16
78. Jan Pechoušek (CZE) 6
Moa Lundgrenová (SWE)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Sophie Caldwellová (USA)
Kristine Skistadová (NOR)
Julija Bělorukovová (RUS)
Jennie Öbergová (SWE)
Jonna Sundlingová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Linn Svahnová (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Hanna Falková (SWE)
Johanna Hagströmová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Emma Ribomová (SWE)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Anamarija Lampičová (SLO)
Evelina Settlinová (SWE)
Mari Eideová (NOR)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Greta Laurentová (ITA)
Natalja Matvejevová (RUS)
Eva Urevcová (SLO)
Anna Dyviková (SWE)
Tiril Udnes Wengová (NOR)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Ristomatti Hakola (FIN)
Oskar Svensson (SWE)
Stefan Zelger (ITA)
Lauri Vuorinen (FIN)
Aleksander Bolšunov (RUS)
Eirik Brandsdal (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Miha Šimenč (SLO)
Karl-Johan Westberg (SWE)
Mattis Stenshagen (NOR)
Richard Jouve (FRA)
Andrew Young (GBR)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Francesco De Fabiani (ITA)
Anton Persson (SWE)
Michal Novák (CZE)
Lucas Chanavat (FRA)
Joni Mäki (FIN)
Simeon Hamilton (USA)
Emil Iversen (NOR)
Teodor Peterson (SWE)
Johan Häggström (SWE)
Viktor Thorn (SWE)
Erik Valnes (NOR)
Marcus Grate (SWE)
Gleb Retivych (RUS)
Andrej Krasnov (RUS)
Kevin Bolger (USA)
Sophie Caldwellová (USA)
Stina Nilssonová (SWE)
Jonna Sundlingová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Moa Lundgrenová (SWE)
1. Anamarija Lampičová (SLO)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Sadie Bjornsenová (USA)
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
6. Natalja Matvejevová (RUS)
Federico Pellegrino (ITA)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Aleksander Bolšunov (RUS)
Miha Šimenč (SLO)
Eirik Brandsdal (NOR)
Erik Valnes (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Gleb Retivych (RUS)
Lucas Chanavat (FRA)
Francesco De Fabiani (ITA)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anamarija Lampičová (SLO)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
Martin Bergström (SWE)
Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Iversen (NOR)