Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
SP - týmový závod, lety HS240, Vikersund
Vítěz: Slovinsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Slovinsko 1632,9
2. Německo 1606,3
3. Rakousko 1562,8
4. Polsko 1546,2
5. Japonsko 1530,1
6. Norsko 1503,1
7. Rusko 1341,2
8. Švýcarsko 1334,6
9. Finsko 615,8
10. Česko 562,4
Startovní listina 2. kola
1. Maxim Sergejev (RUS)
2. Sandro Hauswirth (SUI)
3. Anže Semenič (SLO)
4. Johann André Forfang (NOR)
5. Michael Hayböck (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Constantin Schmid (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Michail Nazarov (RUS)
10. Dominik Peter (SUI)
11. Peter Prevc (SLO)
12. Anders Fannemel (NOR)
13. Philipp Aschenwald (AUT)
14. Naoki Nakamura (JPN)
15. Richard Freitag (GER)
16. Jakub Wolny (POL)
17. Jevgenij Klimov (RUS)
18. Killian Peier (SUI)
19. Domen Prevc (SLO)
20. Marius Lindvik (NOR)
21. Daniel Huber (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Karl Geiger (GER)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Dmitrij Vasiljev (RUS)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Timi Zajc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Markus Eisenbichler (GER)
32. Kamil Stoch (POL)
pořadí po 1. kole
1. Slovinsko 789,0
2. Německo 775,8
3. Rakousko 754,8
4. Japonsko 752,7
5. Norsko 750,5
6. Polsko 745,2
7. Švýcarsko 662,3
8. Rusko 662,1
9. Finsko 615,8
10. Česko 562,4
Startovní listina
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Maxim Sergejev (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Sandro Hauswirth (SUI)
5. Anže Semenič (SLO)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Michael Hayböck (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Constantin Schmid (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Andreas Alamommo (FIN)
12. Michail Nazarov (RUS)
13. Tomáš Vančura (CZE)
14. Dominik Peter (SUI)
15. Peter Prevc (SLO)
16. Anders Fannemel (NOR)
17. Philipp Aschenwald (AUT)
18. Naoki Nakamura (JPN)
19. Richard Freitag (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Eetu Nousiainen (FIN)
22. Jevgenij Klimov (RUS)
23. Čestmír Kožíšek (CZE)
24. Killian Peier (SUI)
25. Domen Prevc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Karl Geiger (GER)
30. Dawid Kubacki (POL)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Dmitrij Vasiljev (RUS)
33. Roman Koudelka (CZE)
34. Simon Ammann (SUI)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Markus Eisenbichler (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
1. Slovinsko 1632,9
2. Německo 1606,3
3. Rakousko 1562,8
4. Polsko 1546,2
5. Japonsko 1530,1
6. Norsko 1503,1
7. Rusko 1341,2
8. Švýcarsko 1334,6
9. Finsko 615,8
10. Česko 562,4
Startovní listina 2. kola
1. Maxim Sergejev (RUS)
2. Sandro Hauswirth (SUI)
3. Anže Semenič (SLO)
4. Johann André Forfang (NOR)
5. Michael Hayböck (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Constantin Schmid (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Michail Nazarov (RUS)
10. Dominik Peter (SUI)
11. Peter Prevc (SLO)
12. Anders Fannemel (NOR)
13. Philipp Aschenwald (AUT)
14. Naoki Nakamura (JPN)
15. Richard Freitag (GER)
16. Jakub Wolny (POL)
17. Jevgenij Klimov (RUS)
18. Killian Peier (SUI)
19. Domen Prevc (SLO)
20. Marius Lindvik (NOR)
21. Daniel Huber (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Karl Geiger (GER)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Dmitrij Vasiljev (RUS)
26. Simon Ammann (SUI)
27. Timi Zajc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Markus Eisenbichler (GER)
32. Kamil Stoch (POL)
pořadí po 1. kole
1. Slovinsko 789,0
2. Německo 775,8
3. Rakousko 754,8
4. Japonsko 752,7
5. Norsko 750,5
6. Polsko 745,2
7. Švýcarsko 662,3
8. Rusko 662,1
9. Finsko 615,8
10. Česko 562,4
Startovní listina
1. Jarkko Määttä (FIN)
2. Maxim Sergejev (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Sandro Hauswirth (SUI)
5. Anže Semenič (SLO)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Michael Hayböck (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Constantin Schmid (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Andreas Alamommo (FIN)
12. Michail Nazarov (RUS)
13. Tomáš Vančura (CZE)
14. Dominik Peter (SUI)
15. Peter Prevc (SLO)
16. Anders Fannemel (NOR)
17. Philipp Aschenwald (AUT)
18. Naoki Nakamura (JPN)
19. Richard Freitag (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Eetu Nousiainen (FIN)
22. Jevgenij Klimov (RUS)
23. Čestmír Kožíšek (CZE)
24. Killian Peier (SUI)
25. Domen Prevc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Karl Geiger (GER)
30. Dawid Kubacki (POL)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Dmitrij Vasiljev (RUS)
33. Roman Koudelka (CZE)
34. Simon Ammann (SUI)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Markus Eisenbichler (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
1. Slovinsko 1632,9
2. Německo 1606,3
3. Rakousko 1562,8
4. Polsko 1546,2
5. Japonsko 1530,1
6. Norsko 1503,1
7. Rusko 1341,2
8. Švýcarsko 1334,6
9. Finsko 615,8
10. Česko 562,4
1. Slovinsko 1426,5
2. Německo 1393,6
3. Polsko 1364,6
4. Rakousko 1328,4
5. Norsko 1312,6