Lyon – Montpellier 3:2 (kon.) | Remeš – Nantes 1:0 (kon.) | Bordeaux – Rennes 1:1 (kon.)
PSG – Marseille 3:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:0)
Stade Rennes
Neděle 17.03.2019, 17:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo
    90+2. M'Baye NIANG - 1:1

90+2
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Ve druhé minutě nastaveného času je vyrovnáno na 1:1! Del Castillo bleskově rozehrál rohový kop, a to ve spolupráci s centrujícím Grenierem. Míč propadl na Sarra, jehož rána byla balíkem těl sražená, ale nekompromisní dorážku M´BAYEHO NIANGA už neměl šanci nikdo zastavit.
    59. François KAMANO - 1:0

59
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Domácí se na začátku devětapadesáté minuty dostávají do vedení! Sabalyho centr z pravé strany de Préville hlavou prodloužil na FRANCOISE KAMANA, jehož střelu Koubek vyrazil. Pak mu ale vůbec nepomohli spoluhráči, kteří signalizovali ofsajd a nechali guinejského fotbalistu jednoduše dorážet.