Eibar – Valladolid 1:2 (kon.) | Espanyol – Sevilla 0:1 (kon.) | Valencia – Getafe 0:0 (kon.)
Villarreal – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Real Betis – Barcelona 1:4 (kon.)
SD Eibar
1:2 (0:0)
Real Valladolid
Neděle 17.03.2019, 12:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španělská LaLiga • 28. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 16:14. (13:56:53)

Hlavní rozhodčí nakonec nastavil ve druhém poločase dokonce šest minut. Real Valladolid po neskutečném obratu v nastaveném čase vítězí na trávníku Eibaru 2:1!

Eibar byl v první pětačtyřicetiminutovce aktivnějším týmem, ale šance si vytvářel hlavně Valladolid. Sergi Guardiola dokonce dopravil míč do branky, ale pouze po jednoznačném ofsajdu a gól tak nemohl být uznán. Také v závěru poločasu se dostal do šance Anuar Tuhami, ale jeho pokus zlikvidoval Dimitrović.

Po změně stran se pokračovalo v nastaveném trendu. Domácí útočili a byli po zásluze odměněni úvodním gólem, když z blízkosti dopravil balon do sítě Fabián Orellana. Už se zdálo, že si Eibar pohlídá jednobrankové vedení, ale Dmitrović v devadesáté minutě fauloval ve vápně Plana a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Daniele Verde. Hosté se po obrovské chybě v rozehrávce dostali ještě jednomu útoku a ten zakončil druhým gólem Sergi Guardiola.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Marc Cardona (SD Eibar).

90+5
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Pablo De Blasis.
    90+5. Sergi GUARDIOLA - 1:2

90+5
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    Neskutečný obrat Valladolidu! Domácí fotbalisté byli stále opařeni vyrovnávací brankou, udělali v rozehrávce obrovskou chybu a do samostatného úniku se dostal SERGI GUARDIOLA. Utaženou střelou ke vzdálenější tyči překonal Dmitroviće.

90+4
    Domácí se ještě snaží o změnu stavu. Po faulu na Jordána rozehrával z místa přestupku Orellana. Domácí se ale nedostali s míčem ani do vápna.

90+3
    Žlutou kartu dostává Fabián Orellana (SD Eibar).

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.
    90+2. Daniele VERDE - 1:1

90+2
    Obrovská radost hostujících hráčů. Míč si postavil na značku pokutového kopu střídající DANIELE VERDE, který těsně před střelou výrazně zpomalil svůj rozběh a poté napálil míč k tyči.

90+1
    A nakonec ukazuje na penaltový bod, Valladolid má jedinečnou možnost srovnat stav zápasu. Dimitrović navíc dostává žlutou kartu.

90
    A nakonec se jde sám podívat na zpomalený záběr k malé obrazovce za postranní lajnou.

89
    Hlavní rozhodčí stále čeká na verdikt od kolegů u videa.
    88. Sporný zákrok v pokutovém území Eibaru

88
    Plano se dostal za obranu, poté si v pokutovém území píchl míč kolem Dimitroviće, který mu následně přišlápl kopačku. Hlavní rozhodčí se ještě poradí s videem.

87
    Těsně před pokutovým územím byl faulován Joan Jordán. Domácí rozehrávali pořádně nebezpečnou standardní situaci, ale tradiční exekutor Cote poslal míč vysoko nad.

86
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Marc Cardona.