Neděle 17.03.2019, 15:00Niké liga • 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:58:43)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 14:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:16.

Víc už se ale nestalo! Domácí fotbalisté do druhého poločasu vstoupili aktivně a vypracovali si několik výborných příležitostí, jenže většinou ztroskotali na skvěle chytajícím Macíkovi. Hosty poté oslabil Madleňák a Ružomberok dnešní zápas dohrával v deseti. Toho Dunajská Streda využila, srovnal střídající Abdulrahman. Oba celky tak na úvod nadstavbové části berou po bodu!

90+4

90+3
    Úplně poslední příležitost pro Dunajskou Stredu na skórování, domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop!

90+2
    Závěr zápasu se blíží, Ružomberok teď chytře drží balón na útočné polovině hřiště, domácím už mnoho času nezbývá.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už spěje ke svému konci, u balónu jsou znovu domácí hráči.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby, na zemi totiž zůstal ležet hostující Qose, ovšem hra se nepřerušovala.

89
    Davis poslal další centr do vápna, tentokráte hledal Kalmára. Před ním na poslední chvíli zasáhl obránce Kružilak, který odehrál na rohový kop.

87
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Viktor Jedinák.

86
    Hosté se na chvíli dostali na útočnou polovinu a chtěli podržet míč. To se jim nepovedlo a musí se zase rychle vracet zpět.

85
    Do pokutového území Ružomberoku lítá jeden centrovaný míč za druhým, hosté zatím celou situaci bez problémů zvládají.

83
    Na pravé straně se ocitl Čmelík, který nedokázal zpracovat těžký míč. Balón skončil v zámezí, vhazovat bude hostující Jonec.

82
    Hodně aktivní Abdulrahman vybojoval rohový kop pro svůj tým. Z celé situace ale nakonec nic nebylo, odkopávat bude Macík.

81
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Ismar Tandir.

79
    Po dlouhé době musel být na pozoru také Jedlička. Střílel Qose, ovšem hostující fotbalista minul branku, domácí rychle rozehrávají.

78
    Čmelík na pravé straně vybojoval přímý kop. Huk se octil úplně volný před brankou soupeře a skóroval. Vzrušení bylo zbytečné, domácí fotbalista byl v ofsajdu!