Bielefeld – Bochum 3:1 (kon.) | Paderborn – Ingolstadt 3:1 (kon.)
Neděle 17.03.2019, 13:302. německá Bundesliga • 26. kolo

Střely mimo: 9:4.
    Rohy: 6:8.
    Ofsajdy: 2:2.
    Fauly: 12:9.

Je za námi konec zápasu. Body zůstávají po dramatické koncovce doma. Do vedení šli v 53. minutě hosté, když se prosadil Kerschbaumer, jenže Ingolstadt totálně nezvládl desetiminutovku, během níž třikrát inkasoval. Nejprve se trefil Klement, na kterého dvěma góly navázal Antwi-Adjej.

90+3

90+2
    Gueye se v závěru zápasu dopustil faulu. Hosté budou rozehrávat.

90+1
    Míč drží hosté, ale příliš dopředu se neženou.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta, míč mají domácí a kombinují na polovině hřiště. O bodech je rozhodnuto.

88
    V obrovské šanci se zjevil Klement, který za vápnem technickou střelou na zadní zkusil překonat Tschaunera. To se mu ovšem nepovedlo, protože brankář Ingolstadtu předvedl skvělý zákrok!
    85. ANTWI-ADJEJ - 3:1

85
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Domácí vybojovali balon, Vasiliadis ho předložil doleva, kam si naběhl CHRISTOPHER ANTWI-ADJEJ, jemuž nedělalo problém překonat Tschaunera – 3:1!

84
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Michel, přichází Gjasula.

83
    Mohlo být srovnáno! Sahin centroval z levé strany před branku, kde byl osamocený Lezcano, který v obrovské příležitosti pouze trefil Zingerleho!

81
    Antwi-Adjej dostával přihrávku za obranu, ale byla příliš dlouhá. Míč mají hosté.

80
    Deset minut před koncem drží Paderborn míč na polovině soupeře.

79
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Tekpetey, přichází Gueye.

79
    Hostům doslova proteklo utkání mezi prsty, domácí jsou na koni a stále útočí.

78
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Kerschbaumer, přichází Kutschke.
    77. ANTWI-ADJEJ - 2:1

77
    No tomu říkám obrat! Domácí stále tlačili soupeře, k míči ve vápně se dostal CHRISTOPHER ANTWI-ADJEJ, který se trefil ke vzdálenější tyči – 2:1!

76
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Kittel, přichází Sahin.
    75. KLEMENT - 1:1

75
    A je srovnáno. PHILLIPP KLEMENT prostřelil Tschaunera – 1:1!

74
    Méně než dvacet minut mají domácí na to, aby minimálně srovnali. Jejich tlak sílí, ale k ohrožení branky se zatím nedostali.

73
    Akce hostů byla utnuta hvizdem rozhodčího, který si všiml ofsajdu. Míč pro Paderborn.

72
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Paulsen, přichází Neumann.

71
    Dobrý míč poslal Klement do vápna, ke hlavičce se dostal Tekpetey, jenže mířil vedle.

70
    Žlutou kartu dostává Gaus (FC Ingolstadt 04).

69
    V posledních minutách je aktivita jednoznačně na straně Paderbornu. Gólem však vyjádřena není.

68
    Nový muž na hřišti se prezentoval střelou za vápnem, bohužel pro domácí mířil vedle. Ze země bude vykopávat brankář Ingolstadtu.

67
    Domácí fotbalisté měli další rohový kop. Tentokrát vše vyřešil Tschauner, který balon stáhl do svých rukavic.

67
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Proger.

66
    Ne, nevyužijí. Míč se sice snášel zhruba k penaltovému puntíku, jenže jej odvrátila obrana Ingolstadtu.

65
    Michel dokázal pro svůj tým vybojovat rohový kop. Využijí ho fotbalisté Paderbornu?

64
    Ze zhruba třiceti metrů to zkusil Gimber. Bohužel pro hosty skončila jeho střela vysoko nad. Vykopává Zingerle.

63
    Domácí se snaží srovnat, mají na to ještě zhruba třicet minut. V zakončení však dnes selhávají.

62
    Nepřesná přihrávka ukončila akci hostů.

61
    Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Michel, bohužel pro domácí mířil vedle.

60
    Domácím byla zastavena akce po útočném faulu, kterého se dopustil Antwi-Adjej.

59
    Domácí se po souboji ve vápně dožadovali penalty, ale rozhodčí byl proti.

58
    Tschauner pomohl svému celku s rozehrávkou. Ingolstadt drží míč na polovině hřiště.

57
    Nechybělo mnoho a hosté mohli jít do náskoku o dvě branky. Paulsen střílel z první za vápnem, o kousek minul bránu!

56
    Útok Ingolstadtu byl zastaven kvůli faulu, míč pro Paderborn.

55
    Hosté kombinují na polovině hřiště.

54
    Domácí se snažili o rychlou odpověď. Střelou se prezentoval Zolinski, jenže Tschauner si poradil.
    53. KERSCHBAUMER - 0:1

53
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Pledl zahrával přímý kop tvrdou střelou, vypadalo to, že se obrana domácích dokáže ubránit, jenže po řadě odrazů se k míči dostal KONSTANTIN KERSCHBAUMER, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1!

51
    Strohdiek se dopustil faulu kousek před vápnem, hosté mají dobrou příležitost ke skórování.

50
    Domácí fotbalisté kombinují na polovině soupeře, ke střele se zatím nedostali.

46

Je za námi první poločas, který branku nepřinesl. Oba celky si však vytvořily několik slibných příležitostí.

Držení míče: 48 % – 52 %
    Střely: 9 – 7
    Střely na branku: 2 – 3
    Rohové kopy: 3 – 7

45+1

45
    Rozhodčí nastavil první poločas o jednu minutu.

44
    Výborným zákrokem se prezentoval Strohdiek, který čistě v roli posledního hráče zastavil útok hostů.

42
    V závěru poločasu jsou aktivní hosté, ke střele se zatím nedostali.

41
    Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině.

40
    Pět minut před koncem prvního poločasu je zastaven útok domácích pro ofsajd.

38
    Akce domácího mužstva je zastavena hvizdem rozhodčího. Ten viděl prohřešek Antwi-Adjeje, který si při zpracování míče pomohl rukou.

37
    Klement zahrával přímý kop střelou na branku, mířil vedle. Vykopává Tschauner.

35
    Domácí zahrávali přímý kop. Míč přeletěl všechny hráče ve vápně, to znamená, že bude ze země vykopávat Tschauner.

34
    Další roh pro hosty, ovšem nikdo v bílém se do zakončení neprodral.

33
    Hosté měli k dispozici rohový kop, jenže nic nebezpečného pro branku domácích nevymysleli.

31
    Tschauner pomohl svému týmu s rozehrávkou.

30
    Aktivní Kittel posílal centr z pravé strany do vápna, ale obrana Paderbornu jej odvrátila.

29
    Největší šanci zápasu měl jednoznačně Kittel. Dostal přihrávku za obranu, jenže skvěle ho vychytal Zingerle! Z následného rohu nic nebylo.

28
    Hosté měli k dispozici přímý kop. Gaus poslal míč do vápna, kde však nenašel nikoho v bílém.

27
    Fotbalisté Ingolstadtu po delší době zahrozili, byla z toho jen sražená střela.

25
    Michel se dostal do gólové šance, se kterou zle naložil. Byl sám proti brankáři Ingolstadtu, jenže mířil vedle!

23
    Domácí měli výhodu rohového kopu. Míč se snášel do vápna, avšak obrana Ingolstadtu jej odehrála mimo nebezpečné území.

22
    Žlutou kartu dostává Gimber (FC Ingolstadt 04).

21
    Hosté kombinují na vlastní polovině.

20
    Domácí se probíjeli do slibné šance. Antwi-Adjej přihrával pod sebe, jenže Tekpetey se ke střele nedostal.

19
    Hostům je odpískán faul na polovině hřiště, takže domácí mohou pokračovat.

18
    S míčem na vlastní polovině hrají domácí fotbalisté.

16
    Antwi-Adjej se dostal ke střele na hranici vápna, jeho pokus srazil spoluhráč do zámezí. Vykopávat ze země bude brankář Ingolstadtu.

15
    Antwi-Adjej se probíjel po straně do vápna, jenže obrana Ingolstadtu jeho záměř přečetla.

14
    Hosté měli brejk, ze kterého neudeřili. Následně zkoušel Kittel prostrčit míč Lezcanovi, ale jeho úmysl mu nevyšel.

12
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

11
    Hosté měli k dispozici další roh, ani ten však nedokázali využít. Brankář Zingerle nemusel zasahovat.

8
    Domácí fotbalisté dosáhli branky, která však nebyla uznaná. Po rohu se k míči dostal Tschauner, z jeho ruky mu balon vykopl Zelinski a dostal jej do branky. Rozhodčí správně neuznali.

7
    Pledl se dostal ke střele za vápnem, jenže ta byla sražená do zámezí. Z následného rohu se nic neurodilo.

6
    Nepřesná Mavrajova přihrávka znamená, že míč bude mít soupeř.

5
    I hosté měli k dispozici rohový kop. Míč se z kopačky Kittela snášel do ideálních prostorů, jenže Zingerle balon vyrazil mimo.

4
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

3
    Rohový kop domácích nebyl pro obranu soupeře nijak nebezpečný.

2
    Hosté měli obrovskou šanci ke skórování, proti však byl skvělým zákrokem Zingerle! Kittel se dostal ke střele ve vápně, jenže ztroskotal na domácím gólmanovi.

1

SC Paderborn 07: Zingerle – Drager, Schonlau, Strohdiek, Collins – Vasiliadis, Klement – Antwi-Adjej, Tekpetey – Zolinski, Michel.
    Náhradníci: Ratajczak – Boeder, Gjasula, Gueye, Proger, Ritter, Schwede

FC Ingolstadt 04: Tschauner – Paulsen, Kotzke, Mavraj, Gimber – Kerschbaumer, Gaus, Trasch – Pledl, Lezcano, Kittel.
    Náhradníci: Buntic – Kaya, Kutschke, Neumann, Rinderknecht, Rocher, Sahin.

SC PADERBORN 07
    Domácí hráči jsou po pětadvaceti odehraných zápasech v komfortní situaci. Nachází se na sedmém místě se ztrátou devět bodů na příčky, které znamenají boj o postup do nejvyšší soutěže.

FC INGOLSTADT 04
    Hosté na tom letos nejsou vůbec dobře. Aktuálně se Ingolstadt nachází na posledním místě se čtyřbodovou ztrátou na první nesestupovou pozici. Ještě není nic ztraceno, ale musí zabrat.

4 – Dario Lezcano

Vítám vás u online přenosu z druhé nejvyšší německé soutěže. Od 13:30 se utkají SC Paderborn 07 a FC Ingolstadt 04. Komentářem vás provede Milan Šplíchal.