Jihlava – Slovácko 2:3 (kon.) | Zlín – Brno 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 18.03.2019, 11:00 • Vršava • Juniorská liga – Morava • 21. kolo

Zápas je ukončen. Ve druhé půli byl k vidění vyrovnaný fotbal. Chvílemi měl Zlín více ze hry, Brno zase mělo více ze hry v závěrečných minutách. Nakonec jsme se už změny ve skóre nedočkali a oba soupeři se spravedlivě rozchází smírně 1:1! (12:53:21)

90

90
    Poslední minuta základní hrací doby a vše nám spěje k remízovému výsledku.

89
    Brňané se v závěru zdržují na polovině soupeře a kombinují před jeho brankou. Nakonec míč putuje mimo.

88
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Nečas, přichází Kolář.

87
    Hráč Brna to vzal na sebe a zkusil to ranou na branku. Míč končí nad brankou Zlína.

86
    Ten nepřinesl nic zásadního. Na druhé straně se dostalo Brno do rychlého protiútoku a vybojovalo si zajímavou standardní situaci.

86
    Nečas zahrával standardní situaci a centrovaný míč odhlavičkoval obránce hostů. Zlín se však dokázal ještě udržet na míči a vybojoval si rohový kop.

86
    Sklenář podrazil svého soupeře zezadu, který se mohl dostat do zajímavé brankové situace.

83
    Dostál vzápětí zachytává i centr z pravé strany.

82
    Po centru z pravé strany hlavičkoval Kroutil a Dostál vystoupil proti jeho zakončení a chytá míč.

81
    ...obrana Brna si s ní dokázala bez větších problémů poradit a už se snaží dostat do své další útočné akce.

81
    Standardní situace Zlína ze střední vzdálenosti...

80
    Posledních deset minut zápasu a uvidíme, jestli se některý z celků dokáže ještě prosadit a zvrátit vedení na svou stranu.

78
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Červenka, přichází Bykhovskyi.

78
    Kroutil se pokoušel o svou druhou trefu. Navedl si na hranici šestnáctky míč na střelu a Dostál chytá míč pod svou horní tyčkou.

77
    Tahle další útočná akce domácích už byla povedenější, ale v pokutovém území nebyl nikdo dostatečně důrazný a Trbušek získává míč do své náruče.

75
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Doubravský, přichází Rogožan.

75
    Centr v podání Zlína, který končí mimo branku a i nadále se oba celky potýkají s přesností ve finální fázi.