0:2 (0:0)
SpVgg Greuther Fürth
Pondělí 18.03.2019, 20:30 • Jahnstadion • 2. německá Bundesliga • 26. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 10:14. (22:22:24)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Fürthu, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. Hosté ve druhém poločase nebyli aktivnější, avšak poté jim pomohlo vyloučení obránce Palionise, který obdržel druhou žlutou kartu. Následně se hosté dostali k náporu, který nakonec přinesl jedinou branku tohoto zápasu. Regensburg ještě mohl v koncovce utkání vyrovnat, pokutový kop se ale nepodařilo proměnit Geiplovi. Hosté následně přidali druhou přesnou trefu.

90+5

90+5
    Fürth právě vstřelil branku!
    Je tu rozhodující branka tohoto zápasu! Domácí nyní zaspali při bránění útočné akce soupeře, Keita-Ruel celou akci vyšperkoval přihrávkou před prázdnou branku, kam si seběhl střídající DAVID RAUM, který v poklidu zamířil do branky.

90+3
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, Fürth hraje přesně, tak jak mu to vyhovuje. Tedy daleko od vlastní branky.

90+2
    Domácí hráči se usadili na útočné polovině, avšak neúnavně je napadá smečka hladových protihráčů.

90+1
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Fabian Reese, přichází David Raum.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jednu branku. Ještě ale můžeme počítat s nastavením.

88
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Sebastian Ernst, přichází Mario Maloca.

88
    Ani domácí Lais to neudělal zrovna nejlépe, míč totiž poslal do hlediště. Wittek tak vhazoval z levé strany, avšak trefil pouze protihráče před sebou.

87
    Žlutou kartu dostává Fabian Reese (SpVgg Greuther Fürth).

86
    Přihrávka za obranu měla směřovat na Reeseho, který k ní měl hodně daleko. Včas byl u míče Pentke, jenž odkopl na druhou stranu hřiště.
    84. Neproměněná penalta.

84
    K rozehrávce pokutového kopu se postavil Geipl, který zakončil k levé tyči, kam se vydal také Burchert, který nadvakrát kryl zakončení.

84
    Je tu pokutový kop pro domácí!

84
    Následná hlavička v podání Magyara postrádala větší přesnost, míč se snesl daleko vedle branky. Pentke okamžitě rozehrával od své branky.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Regensburg stále marně usiluje o vyrovnávací branku, hosté zatím nepřipouštějí nebezpečí.

82
    Sauer to z pravé strany zkoušel dalším centrem do pokutového území, avšak ani v tomto případe nenašel kolegu. Pentke musel zasahovat proti ráně Atangy.