Tampa – Arizona | 4:1 (kon.) | | | Chicago – Vancouver | 2:3 (po pr.) | | | Los Angeles – Winnipeg | 2:3 (kon.) |
San Jose – Vegas | 3:7 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 2:4 (kon.) |
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Mor. Budějovice – Šumperk | 5:2 (kon.) | | | Kolín – Vrchlabí | 2:4 (kon.) |
Jaroslavl – Petrohrad | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 4:6 (kon.) | | | Vítkovice – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 7:1 (kon.) |
Kometa Brno – Přerov | 10:2 (kon.) |
Liberec – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 5:2 (kon.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 3:2 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 9:6 (kon.) |
Žilina – Michalovce | 4:1 (kon.) |
konec
Lokomotiv Jaroslavl
1:3
(0:1, 0:0, 1:2)
Stav série: 1:3
SKA Petrohrad
Jan Volf
Branky a nahrávky:
60. Beljajev (Rafikov, M. Osipov) – 12. Rukavišnikov (N. Gusev), 53. Rundblad (Chafizullin), 55. Karpov (Kručinin)
Rozhodčí: Beljajev, Gusev – Gorděnko, Šeljanin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Konovalov (Salák) – M. Osipov, Rafikov, Jelesin, Kutuzov, Čerepanov, Misjul, N. Averin – Jurtajkin, J. Korotkov, Sannikov – Iljenko, Apalkov, Loktionov – Kartajev, Kraskovskij, Korškov – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Beljajev.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Gavrikov, Rundblad, A. Bělov, Chafizullin, Tokranov, Rukavišnikov, Zub – Dacjuk, S. Plotnikov, N. Gusev – Kručinin, Ketov, Byvalcev – Karpov, Jakupov, Koskiranta – M. Malcev, Kablukov, V. Tichonov – Ivan Morozov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Gavrikov, Rundblad, A. Bělov, Chafizullin, Tokranov, Rukavišnikov, Zub – Dacjuk, S. Plotnikov, N. Gusev – Kručinin, Ketov, Byvalcev – Karpov, Jakupov, Koskiranta – M. Malcev, Kablukov, V. Tichonov – Ivan Morozov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Gusev – Gorděnko, Šeljanin
Diváci:
Jaroslavl | 1 | 4 | Petrohrad |
#1 | Středa 13.03.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Jaroslavl 1:0 | |
#2 | Pátek 15.03.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Jaroslavl 6:1 | |
#3 | Neděle 17.03.2019 • 15:00 |
Jaroslavl - Petrohrad 3:1 | |
#4 | Úterý 19.03.2019 • 17:00 |
Jaroslavl - Petrohrad 1:3 | |
#5 | Čtvrtek 21.03.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Jaroslavl 5:4 po prodl. |
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., hrubost).