Tampa – Arizona 4:1 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Winnipeg 2:3 (kon.)
San Jose – Vegas 3:7 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (0:1, 1:2, 3:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Úterý 19.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 4. kolo

56:40
    Energie má ještě šanci na vyrovnání, na dvě minuty si jede sednout za faul kolenem Jakub Březák (LIT).

43:03
    Martin Havelka (LIT) je poslán na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

32:07
    Přemysl Svoboda (LIT) obdržel od sudích dvouminutový trest za hákování.

16:06
    Druhá přesilovka pro domácí, za podražení si dvě minuty vysloužil František Lukeš (LIT).

08:23
    První přesilovku si zahraje domácí mužstvo, za krosček míří na trestnou lavici Marek Trončinský (LIT).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 30. M. Rohan (Skuhravý), 45. Stloukal (Skuhravý), 53. R. Vlach, 58. Gríger (T. Rachůnek) – 3. Jícha (M. Havelka), 25. Svoboda (Myšák), 38. Svoboda, 54. Jícha (Ščotka), 63. F. Lukeš (Trávníček)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák, M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Stloukal, Kverka, Lapšanský – Balán, Skuhravý, Kohout.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Ščotka, L. Doudera, Strejček, Hunkes, Březák, Trončinský – F. Lukeš, Myšák, Svoboda – Trávníček, M. Hanzl, Válek – Drašar, Helt, Jánský – Jurčík, M. Havelka, Jícha.

Rozhodčí: Úlehla, Pražák – Špringl, Klouček