Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 2:3 (2:3 po s.n.) | Mor. Budějovice – Šumperk 5:2 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0) Stav série: 1:3
BK Havlíčkův Brod
Úterý 19.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ LUDVÍK.

24:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tlak hostí přináší své ovoce! Teč JANA MILFAITA těsně před Šurým do protipohybu brankáře Valachů znovu srovnává stav zápasu na Bobří hrázi. Asistence: Kryštof Kulhánek.

12:16
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Dlouho se Valaši nemohli usadit v útočném pásmu, následně z jejich první pořádné šance v přesilovce ale přece jenom přichází druhý gól! Dvořák našel milimetrovým pasem před brankou ROSTISLAVA VAŇKA, který zamířil naprosto přesně pod lapačku Nováka a posílá Valachy do vedení. Asistence: Petr Dvořák.

09:01
    Hrubka brankáře Nováka znamená srovnání stavu zápasu ve Valašském Meziříčí! MICHAL ŽÁK vyzkoušel pozornost brankáře Rebelů drobným nahozením z ostrého úhlu, Novák jej ale při pokusu zachytit do lapačky promáchnul a puk skončil až za jeho zády mezi třemi tyčemi. Bez asistence.

02:48
    Ani ne po třech minutách přichází první branka zápasu! JAKUB MATUŠÍK se zmocnil puku v mezikruží a prudkou pozemní ranou nedal Šurému šanci po chybě obrany soupeře zasáhnout. Bez asistence.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 10. Žák, 13. Vaněk (Dvořák) – 3. Matušík, 25. Milfait (Kulhánek), rozh. náj. Ludvík

2:3   Ludvík (HBR)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Báchor, Weintritt, Žák, Holiš, Ostrčil, Rudl, Váňa, Kamas – Vaněk, Dvořák, Fojtík – Brunec (C), Daněk (A), Peška – Andris, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vacík, Vala, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Matušík.

Rozhodčí: Vrba, Cabák – Bartoň, Dohnal.