Tampa – Arizona 4:1 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Winnipeg 2:3 (kon.)
San Jose – Vegas 3:7 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (1:0, 0:0, 0:2) Stav série: 0:1
VHK ROBE Vsetín
Úterý 19.03.2019, 12:30 • Home Monitoring Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

59:36
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eret – 2 min., krosček).

58:40
    Domácí hrají v šesti.

56:14
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Neskutečné, hosté v závěru otáčejí stav utkání na svou stranu. Daniel Klímek zavezl puk do pásma, tam si ho převzal LUKÁŠ JINDRA, navedl si puk na osu hřiště a přesnou ranou do šibenice nedal Kolářovi šanci. Asistence: Daniel Klímek, Šimon Jenáček.

55:33
    Velká euforie na hostující střídačce. Na brankáře Koláře se řítila jedna střela za druhou. Po jedné z nich se puk odrazil na pravou stranu, kde číhal dorážkou TOMÁŠ FRIMEL a ten i s velkou dávkou štěstí vyrovnává na 1:1. Asistence: Tomáš Krupa, Šimon Jenáček.

54:46
    Ani Jakub Procházka, který se ocitl po přihrávce Hasmana sám před brankou, Sachra nepřekonal.

47:38
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adamec – 2 min., podrážení).

42:14
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Š. Jenáček – 2 min., podrážení).

38:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jindra – 2 min., podrážení).

37:00
    Po střele Matiáška se puk odrazil Vladimírovi Kremláčkovi před prázdnou bránu, ale domácí šestnáctka ho dorazila pouze do levé tyče.

33:03
    Ján Petriska předvedl velkou hloupost ve středu hřiště. Zcela úmyslně napadl domácího Princla, který náraz vůbec nečekal. Hostující útočník je za to odměněn trestem na pět minut plus osobní trest do konce utkání.

32:48
    Marek Princl jel v oslabení zcela sám na Sachra, domácí útočník se rozhodl pro bekhendovou kličku, ale brankář do dobře vybruslil.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lokajíček – 2 min., faul loktem).

27:55
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., vysoká hůl).

26:03
    V obrovské šanci byl Václav Adamec, který číhal na zadní tyči, po přihrávce už mohl zakončovat do prázdné brány, ale brankář Sachr předvedl fantastický zákrok.

25:06
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., podrážení).

23:20
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (J. Jenáček. – 2 min., držení).

20:36
    Velkou šanci na zdvojnásobení domácího vedení měl Sebastián Malát, ten vyplaval před brankou zcela sám, ale domácí útočník branku přestřelil.

A vše nakonec končí tak, že obě mužstva odchází do kabin a zbývajících 54 vteřin první periody se dohraje společně s druhou třetinou.

17:27
    Josef Hasman dostal puk mezi kruhy, odkud zcela sám netrefuje bránu.

16:50
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., držení hole).

12:46
    Další střelu Klímka tečoval před brankou Lukačka, puk jen o centimetry minul levou tyčku.

12:00
    A navíc komplikace, další dvě minuty dostává domácí Šiller za krosček a hosté mají padesát vteřin přesilové hry pět na tři.

10:50
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hasman – 2 min., podrážení).

10:34
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přeci jen ale využitá domácí přesilová hra. MATĚJ KOLDA projel s pukem přes celé hřiště, první střelu brankář Sachr dokázal ještě vyrazit, ale na dorážku plzeňského hráče už byl krátký. Asistence: Michal Houdek.

08:43
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., podrážení).

03:40
    Ján Petriska měl velkou příležitost, zpoza branky se k němu dostal puk, ale hostující útočník ho napálil jen do připraveného gólmana.

02:33
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lokajíček – 2 min., krosček).

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 11. Kolda (Houdek) – 56. Frimel (Krupa, Jenáček.), 57. Jindra (Klímek, Jenáček.)

HC Škoda Plzeň: K. Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Kremláček, Šiller, Malák – Roubal, F. Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl (A)
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Kunst, Ondračka (A), Zeman, Š. Jenáček (A), Pernický, Kožený, J. Jenáček – Jindra, Klímek (C), Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frimel, Zemánek

Rozhodčí: Patrik Vokřál – Vít Komárek, Jakub Frodl