Helas Brno – FTZS Liberec 8:3 (kon.) | Uherské Hradiště – Svarog Teplice 3:7 (kon.) | Česká Lípa – Interobal Plzeň 2:6 (kon.)
Bazooka CF Uherské Hradiště
3:7 (1:5)
Svarog FC Teplice
Pátek 22.03.2019, 20:00 • SC Slovácká Slávia Uherské Hradiště • 1. Futsal liga • 21. kolo

38
    Teplice právě vstřelily branku. Autor branky je Nene

34
    Uherské Hradiště snižuje, když po krásné akci vstřelil branku Ťok. Čtvrtníček si zpracoval míč na prsa a následně poslal míč patičkou na rozeběhlého Ťoka, který snižuje na 3:6

34
    Teplice střílí branku na 2:6, když se prosadil Djaelson , který touto brankou dovršil hattrick

28
    Uherské Hradiště snižuje na 2:5, když Németh obhodil Jerominiho

20
    Teplice 2 sekundy před konce navyšují ještě na 1:5, když se prosadil Djaelson

20
    Teplice se na konci prvního poločasu rozestříleli, když se dokázal ze stejné pozice jak před minutou prosadil Teka

19
    Teplice jdou do vedení už o 2 branky, když se z dálky dokázal prosadit Nene

18
    Teplice jdou opět do vedení , když Černý našel před brankou úplně volného Novotného, který už měl lehkou práci a vstřelil branku. Asistence Černý

9
    Uherské Hradiště vyrovnává po krásné kombinaci. Sopůšek poslal míč před branku na osamoceného Čtvrtníčka, který si nejprve posadil Jerominu a pak poslal míč pod horní tyč. Asistence: Sopůšek

5
    Teplice jdou do vedení, když Ťok špatně nahrál Čvrtníčkovy, kdy se míče ujali hráči Svarogu. Autor branky je Djaelson

Martin Ťok

Branky: 9. Čtvrtníček (Sopůšek), 28. Németh, 34. Ťok – 5. Djaelson, 18. Novotný (Černý), 19. Nene, 20. Teka, 20. Djaelson, 34. Djaelson, 38. Nene

Karty:   25. Sopůšek (UHR)

Bazooka CF Uherské Hradiště: Kunický – Šarkozy, Bulušek, Slaný, Maniatis, Čtvrtníček, Németh, Ťok, Cintula, Sopůšek, Ťažký
    Svarog FC Teplice: Jeronimi, Hůla – Černý, Baran, Novotný, Soukup, Nene, Daniel, Teka, Tato, Tavarna, Kunz, Djaelson

Rozhodčí: Slanina – Kolář