Helas Brno – FTZS Liberec 8:3 (kon.) | Uherské Hradiště – Svarog Teplice 3:7 (kon.) | Česká Lípa – Interobal Plzeň 2:6 (kon.)
Bazooka CF Uherské Hradiště
3:7 (1:5)
Svarog FC Teplice
Pátek 22.03.2019, 20:00 • SC Slovácká Slávia Uherské Hradiště • 1. Futsal liga • 21. kolo

38
    Teplice právě vstřelily branku. Autor branky je Nene

34
    Uherské Hradiště snižuje, když po krásné akci vstřelil branku Ťok. Čtvrtníček si zpracoval míč na prsa a následně poslal míč patičkou na rozeběhlého Ťoka, který snižuje na 3:6

34
    Teplice střílí branku na 2:6, když se prosadil Djaelson , který touto brankou dovršil hattrick

20
    Teplice se na konci prvního poločasu rozestříleli, když se dokázal ze stejné pozice jak před minutou prosadil Teka

19
    Teplice jdou do vedení už o 2 branky, když se z dálky dokázal prosadit Nene

18
    Teplice jdou opět do vedení , když Černý našel před brankou úplně volného Novotného, který už měl lehkou práci a vstřelil branku. Asistence Černý

15
    Tomu už se říká smůla. Černý mohl vstřelit branku, když měl odkrytou branku,ale trefil pouze tyč

13
    Djaelson se dostal ke střele, ale trefil pouze pravou tyč

11
    Svarog mohl jít opět do vedení , ale jeden z hráčů Teplic nastřelil pouze tyč

9
    Uherské Hradiště vyrovnává po krásné kombinaci. Sopůšek poslal míč před branku na osamoceného Čtvrtníčka, který si nejprve posadil Jerominu a pak poslal míč pod horní tyč. Asistence: Sopůšek

5
    Teplice jdou do vedení, když Ťok špatně nahrál Čvrtníčkovy, kdy se míče ujali hráči Svarogu. Autor branky je Djaelson

Martin Ťok

Branky: 9. Čtvrtníček (Sopůšek), 28. Németh, 34. Ťok – 5. Djaelson, 18. Novotný (Černý), 19. Nene, 20. Teka, 20. Djaelson, 34. Djaelson, 38. Nene

Karty:   25. Sopůšek (UHR)

Bazooka CF Uherské Hradiště: Kunický – Šarkozy, Bulušek, Slaný, Maniatis, Čtvrtníček, Németh, Ťok, Cintula, Sopůšek, Ťažký
    Svarog FC Teplice: Jeronimi, Hůla – Černý, Baran, Novotný, Soukup, Nene, Daniel, Teka, Tato, Tavarna, Kunz, Djaelson

Rozhodčí: Slanina – Kolář