Jablonec – Sparta U21 4:2 (kon.) | Senica – Znojmo 3:3 (kon.) | Katowice – Vítkovice 3:1 (kon.)
Opava – Brno 1:3 (kon.) | Norimberk – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
Slezský FC Opava
1:3 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Pátek 22.03.2019, 14:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • Přípravný zápas

S konstatováním, že Brno v přípravném utkání poraží Opavu na jejich hřišti 3:1 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek pátečního odpoledne. (15:48:43)

90

90
    Snažení Opavy teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.

88
    Ze standardní situace trefují hosté pouze zeď.

87
    Brno teď bude zahrávat standardní situaci z půlkruhu u pokutového území mírně na pravé straně.

84
    Domácí to ještě v závěru druhého poločasu zkouší postupným útokem.

82
    Na zadní tyči se míč dostal k jednomu z domácích hráčů, ten mu ale příliš nesedl, neboť ho hlavou poslal vysoko nad.

81
    Opavští teď vybojovali rohový kop.

79
    Další odpískaný útočný faul Opavy ve středu hřiště.

77
    Opavští fanoušci se aspoň snaží povzbudit své hráče, když se jim teď na hřišti vůbec nedaří.

76
    Další branka Brna, tentokráte ale neuznána pro ofsajd!

73
    Hra se nám teď přerušuje zbytečnými drobnými zákroky ve středu hrací plochy.

71
    Opět teď sledujeme takovou nakopávanou mezi oběma vápny.

70
    Centr z pravé strany ale trefuje pouze prvního z obránců Opavy, kteří centr dobře zblokovali.

69
    Brno to teď zkouší dopředu kombinační hrou.

67
    Oba týmy nám teď předvádějí útočný fotbal.
    64. David MOUČKA - 1:3

64
    Brno právě vstřelilo branku!
    Opavská obrana je dnes děrává jak ementál. Nádherným uvolněním do uličky a následnou přízemní střelou navyšuje vedení Brna DAVID MOUČKA.

MCh

Branky: 14. Zapalač – 40. Přichystal, 46. Bartolomeu, 64. Moučka

Slezský FC Opava: 1. poločas Fendrich – Helebrand, Rychlý, Svozil, Žídek – Stáňa, Zavadil, Janetzký, Zapalač – Opoku, Smola.

2. poločas Fendrich – Helebrand, Simerský, Radić, Žídek – Řezníček, Jursa – Jurečka, Opoku, Zapalač – Juřena

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas Halouska – Kotula, Vraštil, Kryštůfek, Eismann – Bartolomeu, Bariš, Kříž, Vintr – Přichystal, Zikl.

2. poločas Floder – Kotula, Kryštůfek, Vraštil, Sukup – Bartolomeu, Sedlák, Moučka, Vintr – Magera, Zikl

Náhradníci: Floder, Sukup, Šural, Sedlák, Šumbera, Štepanovský, Moučka, Magera

Rozhodčí: Proske