Jablonec – Sparta U21 4:2 (kon.) | Senica – Znojmo 3:3 (kon.) | Katowice – Vítkovice 3:1 (kon.)
Opava – Brno 1:3 (kon.) | Norimberk – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    Opavská obrana je dnes děrává jak ementál. Nádherným uvolněním do uličky a následnou přízemní střelou navyšuje vedení Brna DAVID MOUČKA.
    46. Robert BARTOLOMEU - 1:2

46
    Tohle se Opavě příliš nepovedlo, neboť nechala hostům v pokutovém území až moc prostoru a ti to zásluhou ROBERTA BARTOLOMEA potrestali. Hráč Brna se trefil nechytatelnou střelou pod břevno.
    40. Jakub PŘICHYSTAL - 1:1

40
    Máme vyrovnáno! K odraženému míči se dostal v pokutovým území JAKUB PŘICHYSTAL, který zakončil přesně na vzdálenější tyč.
    14. Petr ZAPALAČ - 1:0

14
    Opava právě vstřelila branku!
    Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. K odraženému míči se na hranici pokutového území dostal PETR ZAPALAČ, který střelou z voleje poslal míč přesně k pravé tyči.

MCh

Branky: 14. Zapalač – 40. Přichystal, 46. Bartolomeu, 64. Moučka

Slezský FC Opava: 1. poločas Fendrich – Helebrand, Rychlý, Svozil, Žídek – Stáňa, Zavadil, Janetzký, Zapalač – Opoku, Smola.

2. poločas Fendrich – Helebrand, Simerský, Radić, Žídek – Řezníček, Jursa – Jurečka, Opoku, Zapalač – Juřena

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas Halouska – Kotula, Vraštil, Kryštůfek, Eismann – Bartolomeu, Bariš, Kříž, Vintr – Přichystal, Zikl.

2. poločas Floder – Kotula, Kryštůfek, Vraštil, Sukup – Bartolomeu, Sedlák, Moučka, Vintr – Magera, Zikl

Náhradníci: Floder, Sukup, Šural, Sedlák, Šumbera, Štepanovský, Moučka, Magera

Rozhodčí: Proske