Washington – Minnesota 1:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (po pr.) | New Jersey – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia – NY Islanders 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.)
Colorado Avalanche
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 23.03.2019, 20:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (22:42:43)

Střely na branku: 25 – 31

Je dobojováno. Hosté se dokázali dostat ve třetí třetině Lavinám na dostřel jediné branky, avšak domácí svou výhru pečetili střelou do prázdné branky při powerplay hostů. Hráči Chicaga tak na ledě Colorada vyšli naprázdno.

59:52
    Hosté dojeli puk u své prázdné branky a ještě se vydali před branku Colorada, ale už nestihli žádné zakončení. Domácí tak mohou začít slavit dva hodně důležité body.

59:25
    Z levé strany střílel Patrick Kane, trefil však jen levý beton Philippa Grubauera. Ten si tak zapsal velmi důležitý zákrok.

59:11
    Chicago si bere oddechový čas.

58:57
    Po další šanci Chicaga je díky zákroku Grubauera hra pozastavena a vhazovat se bude po jeho levé rue.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a hosté hrají stále bez brankáře.
    57:40 Derick BRASSARD - 4:2

57:40
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A toho domácí hned využili. V obranném pásmu vypíchli puk a šli ve dvou na jednoho před prázdnou klec. DERICK BRASSARD pak z vrcholu levého kruhu trefil zcela prázdnou branku Chicaga – 4:2. Bez asistence.

57:33
    Hosté hrají v šesti!

56:51
    Obrana Colorada se nyní před brankářem Grubauerem zaskvěla, když zablokováním další střelu mu výrazně pomohla a domácí brankář nemusel zasahovat.

56:09
    Ve středním pásmu propadli hosté a domácí mohli jet dva na jednoho, avšak nakonec tuto šanci promarnili a do útočného pásma se vůbec nedostali.

55:43
    Po ní založili bleskový útok hosté, Gustafssonova střela však mezi tři tyče nezaplula. Ten střílel znovu od modré čáry.

55:21
    Následuje další komerční přestávka.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Compher (Nemeth, Kerfoot), 34. C. Wilson (Kerfoot, Girard), 42. Andrighetto (E. Johnson, C. Wilson), 58. Brassard – 26. J. Toews (Sikura), 53. E. Gustafsson (Keith, Saad)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson (A), Girard, Barrie (A), Cole, Nemeth, Zadorov – Compher, MacKinnon (A), Kerfoot – Calvert, Jost, Brassard – C. Wilson, Söderberg, Andrighetto – G. Bourque, Agozzino.
    Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Seabrook (A), Keith (A), E. Gustafsson, Dahlström, C. Murphy, Forsling – P. Kane, J. Toews (C), Sikura – Perlini, D. Strome, DeBrincat – Kahun, Anisimov, Saad – Krüger, Kämpf, Kunitz.

Rozhodčí: Watson, McCauley – Devorski, Barton

Diváci: 17 099