Petřkovice – Uničov 1:0 (kon.) | Rýmařov – Vrchovina 2:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:1 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – D. Benešov 0:3 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:53:46)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:16.

Je konec. Frýdek-Místek dnes zvítězil před 685 diváky nad Velkým Meziříčím 2:0.
    Do utkání vlétla Lipina skvěle a už ve 4. minutě získala penaltu, které se ujal Adam Varadi a s přehledem jí proměnil. Ve 29. minutě se ocitl v dobré šanci Literák, ale napálil pouze tyč. Následně se do šancí dostávalo Velké Meziříčí, ale gól nevstřelilo.
    Začátek druhého poločasu patřil spíše hostům, kteří si ale nevypracovali žádnou velkou šanci a v 75. minutě potvrdil výhru domácích Lukáš Duda. V 80. minutě navíc uviděl druhou žlutou kartu a tedy červenou Robin Demeter.

90+1

90+1
    Centr domácích skončil za bránou Velkého Meziříčí a Pokorný tak má odkop od své svatyně.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Nákop hostů skončil jen mimo hrací plochu a Frýdeckomístečtí získali autové vhazování.

89
    Po centru do vápna se dostal do zakončení Bialek, ale ten trestuhodně přestřelil z velké blízky!

88
    U míče je stále Lipina, která se snaží vstřelit ještě třetí branku a nyní získala rohový kop.

87
    Domácímu hráči se vůbec nepovedl nákop na levou stranu a hosté tak mají k dispozici autové vhazování.

86
    Gomola se nyní ocitl v ofsajdu, když se snažil tečovat střelu svého spoluhráče. Pomalu to vypadá, že tři body zůstanou na domácí půdě.

85
    O následný centr se postaral Skwarczek, ovšem míč skončil na hlavě hostujícího hráče. Posléze přišel další balón do vápna soupeře, ale ani přes velký chumel hráčů se domácím nepodařilo zakončit.

84
    Excelentní akci nyní předvedli domácí, na jejímž konci střílel zpoza vápna Skwarczek, ale jeho pokus vyrazil brankář Pokorný na rohový kop!

83
    Literák se ocitl v ofsajdové pasti po přihrávce Dudy a u míče tak budou hosté, kterým ovšem čas utíká velmi rychle a navíc hrají v oslabení.

82
    Centr z rohu sice přistál na hlavě Petra Literáka, ale od něho míč skončil jen nad bránou Velkého Meziříčí.

81
    Frýdek-Místek si už hlídá konec utkání a nyní navíc získal rohový kop z levé strany.

80
    Další velká komplikace pro hosty, jelikož Robin Demeter skluzem poslal hráče k zemi a obdržel žlutou kartu. Ovšem pro tohoto hráče už to bylo druhé napomenutí a přichází tak červená.

79
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Crkal, přichází Mužátko.

Michal Raška

Branky: 4. Varadi (pen.), 75. Duda

Karty:   62. Bialek (FRM), 71. Skwarczek (FRM) – 3. Komínek (VEM), 17. Kriegsmann (VEM), 24. Demeter (VEM)   80. Demeter (VEM)

FK Frýdek-Místek: Kofroň – Literák (C), Bialek, Hloch, Kaizar (46. Duda) – Hykel, Mrkvička (78. Gomola), Skwarczek, Hýbl – Varadi (65. Vychodil), Vašíček
    Náhradníci: Kalina – Mozol, Vychodil, Duda, Behan, Gomola

FC Velké Meziříčí: Pokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík (C), Crkal (79. Mužátko), Pokorný, Demeter, Komínek, Mucha
    Náhradníci: Kruba – Mužátko, Simr, Smejkal

Rozhodčí: Vít Zaoral – Zdeněk Kneisl, Peter Mrázek