Lipany – Poprad 2:1 (kon.) | Prešov – Žilina B 0:0 (kon.) | B. Bystrica – KFC Komárno 2:2 (kon.)
Dubnica – Šamorín 1:1 (kon.) | Bardejov – Pohronie 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:2 (0:0)
Slavoj Trebišov
sk Sobota 23.03.2019, 15:00 • Štadión Okoličné • MONACObet liga • 20. kolo

Tak napokon sa dva góly podarilo streliť tímu hostí. Stav zápasu otvoril v 46. minúte Novák a na konečných 0:2 upravil v 86. minúte Zajac. Hostia tak trošku prekvapivo zvíťazili na ihrisku Liptovksého Mikuláša, ktorý mal počas zápasu hernú prevahu, aj množstvo šancí, no ani jednu z nich nedokázali zúžitkovať. (16:52:06)

90+2

90+1
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Zajac, prichádza Starosta.

90
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Da Silva Junior, prichádza Vojtovič.

89
    Priamy kop domácich zahrával Žákovič, ale minul bránu Trebišova.

86
    Trebišov dal gól!
    Opäť veľká nedbanlivosť v obrane domácich, ktorý nechali v pokutovom území osamoteného PATRIKA ZAJACA a ten z uhla prekonal Gábriša.

85
    Liptáci sú s loptou pred pokutovým územím hostí. NO zatiaľ je to bez ohrozenia brány.

84
    Tak Liptáci majú dnes v zakončovaní čierny deň.

82
    Pokutový kop zahrával Dragan Andrić. Jeho pokus brankár vyrazil. Stav zápasu sa nemení.

80
    Žltú kartu dostáva Lazarus (Slavoj Trebišov).

80
    Kucharčík bol faulovaný v pokutovom území. Rozhodca nariadil pokutový kop pre domácich.

78
    Priamy kop domácich zahrával Janec, ktorý sa rozhodol pre strelu. Brankár loptu veľmi dobre videl a tak skončila v jeho náručí.

78
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Laura, prichádza Kucharčík.

75
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Novák, prichádza Barbosa.

75
    Obrovská šanca domácich. Po krásnej akcii sa nikým nechránený ocitol v pokutovom území Václavík. Jeho zakončenie ale letelo mimo brány.

74
    V posledných minútach diváci moc futbalovej krásy nevideli. Lptáci mijú loptu väčšinu času na kopačkách a hostia ju len odkopávajú na superovú polovicu.

73
    Žltú kartu dostáva Zajac (Slavoj Trebišov).

73
    Dnešné stretnutie sleduje 410 divákov.

69
    Václavík sa dostal do pokutového územia a z uhla prudko vystrelil. Brankár loptu vyrazil pred seba. Nastal neprehľadná situácia, no hostia boli úspešnejší a loptu dokázali odkopnúť.