Albánie – Turecko 1:2 (kon.)
Albánie
1:2 (1:1)
Turecko
Sobota 23.03.2019, 19:00 • Elbasan Arena (Elbasan) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:59:42)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:5.

Je konec. Turci si odnáší zasloužené a předpokládané vítězství. Druhý poločas přinesl pouze jeden gól a to v 80. minutě. Ve druhé části jsme sledovali spíše fauly a v samotném závěru kartové peklo. Kirpit dostal v 93. minutě žlutou, za dvě minuty červenou. Hosté si tedy připisují předpokládané tři body do tabulky a lépe do kvalifikace vstoupit nemohli. Hráčem utkání byl zvolen OZCAN.

90+6
    90+5. Červená karta po 2. žluté

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kirpit (Turecko).

90+4
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Dursun, přichází Ozdemir.

90+4
    Turci už zdržují, je tu ještě jedno střídání.

90+3
    Žlutou kartu dostává Kryeziu (Albánie).
    Žlutou kartu dostává Kirpit (Turecko).

90+3
    Tomu říkám závěr, domácí hráči se dohadují s rozhodčím, Kryeziu si odnáší žluté překvapení.

90+2
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Sinik, přichází Ulgun.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Žlutou kartu dostává Zeka (Albánie).

90
    Vyrovnání se nekoná ! Domácí nedokázali nadvakrát prostřelit brankáře Turecka.

88
    Žlutou kartu dostává Sari (Turecko).

88
    Přímý kop nebyl zahrán nejlépe, míč skončil pouze v obranné zdi.

87
    Nyní je tu faul na hranici vápna. Domácí budou zahrávat přímý kop z cca 30 metrů.

86
    Domácí se snažili o vyrovnání, míč však lítal ve vápně za strany na stranu, ale branku to nepřineslo.