Česko – Sev. Irsko 2:0 (kon.)
Česko
2:0 (0:0)
Severní Irsko
Sobota 23.03.2019, 13:00 • Sportpark Juliana, 's-Gravenzande • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (14:50:57)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 22:7.

Česká sedmnáctka zvládá i druhé utkání ve skupině a už má téměř jistý postup. Severní Irsko sice v první poločase měla velkou šanci v podobě penalty, ale O'Neill ji nevyužil, za což přišel trest ve druhém poločase. Česko se prosadilo rovnou dvakrát a zajistila si zisk tří bodů. Irové už jsou skoro určitě mimo hru o postup.

90+4

90+2
    Češi už utkání v klidu dohrávají a nyní získávají další rohový kop.

90+1
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Petr Kůrka, přichází Martin Šimek.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Česko se na závěr utkání vymanilo ze sevření a získalo ještě jeden roh.

88
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lukáš Hroník, přichází Michal Ševčík.

85
    Česko je nyní pod velkým tlakem a k dalšímu faulu byl donucen Pech.

84
    Další centr už byl přesný a do zakončení se tak dostal Johnston, ale ten minul bránu.

83
    Severní Irsko z přímeho kopu získalo alespoň rohový kop.

82
    Nyní fauluje Koželuh a Irové dostanou další výhodu přímého kopu.

81
    Česko se dostalo do protiútoku, který zakončil Hložek. Ten ale míč posílá jen mimo tři tyče.

79
    Češi se musí na závěr utkání bránit a tak si Ritter pomáhá faulem. Toho si Balázs všímá a nařizuje přímý kop pro Severní Irsko.

77
    Žlutou kartu dostává Peter McKiernan (Severní Irsko).

75
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Barry Crowe, přichází Peter McKiernan.

75
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Sean Stewart, přichází Euan Deveney.

71
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi vedou o dvě branky a dost pravděpodobně si zajišťují výhru! Po přihrávce Adama Hložka se prosazuje DAVID PECH.