Toronto – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Boston 3:7 (kon.) | Carolina – Minnesota 5:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 7:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:0 (kon.) | St. Louis – Tampa 4:3 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Vegas – Detroit 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Islanders – Arizona 2:0 (kon.)
Vegas Golden Knights
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Detroit Red Wings
Neděle 24.03.2019, 03:05 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:52:36)

Trestné minuty: 4:6

Zápas je u konce, prodloužení bylo opravdu krátké. Po chybě domácích ve vlastním pásmu rozhodl Anthony Mantha a svou dnes druhou brankou tak zařídil pro Detroit prémiový bod. Hosté si odváží výhru 3:2.

60:19 Anthony MANTHA - 2:3

60:19
    Detroit právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo rychlé! Domácí Smith chyboval ve vlastním pásmu, jeho zadovku vystihl Larkin, ten pak sám nedokázal zakončit, ale posunul puk na volného ANTHONYHO MANTHU a ten pohotově trefil odkrytou část Subbanovy branky – 2:3! Asistence: Dylan Larkin.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 30:29
    Vyhraná vhazování: 26:32
    Hity: 38:23

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. I třetí třetina byla o hokeji ve vysokém tempu, rychlých přechodech do útoku, šancích, a k vidění byly i dva góly. Obrat ve skóre se domácím povedlo uskutečnit v 51. minutě, kdy v oslabení ujel Reilly Smith a zakončil povedeným blafákem, Jenže ještě v té samé přesilovce srovnal Anthony Mantha a jelikož byl posledním skórujícím, za stavu 2:2 následuje pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32
    Hraje se za brankou Detroitu, DeKeyser se jej snaží dostat do míst, odkud by hostům nehrozilo nebezpečí.

58:45
    Howard si teď nebyl zcela jistý zákrokem, od levého mantinelu to na něj zkusil mohutným nápřahem Karlsson.

58:14
    Neuspěl ani Smith, jeho střela přes obránce byla sražena mimo branku.

57:39
    Domácí v přečíslení, akci zakončil Stone střelou nad Howardovu branku.

56:44
    Detroit má v zakončení docela smůlu, Vanek totiž trefil Subbanovu tyč. Dnes už několikerý pokus, který skončil na brankové konstrukci.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 35. Eakin (Reaves, Schmidt), 51. R. Smith – 4. Glendening (Athanasiou, Hirose), 52. Mantha (Athanasiou, Kronwall), 61. Mantha (D. Larkin)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Engelland (A), Schmidt (A), Theodore, McNabb, Holden, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone, Stastny, Tuch – Zykov, Eakin, Carpenter – Reaves, Nosek, Carrier.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Bowey, Kronwall (A), Witkowski, Lashoff – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Glendening, Athanasiou, Hirose – Helm, Nielsen (A), Vanek – Puempel, Ehn, Kuffner.

Rozhodčí: Sutherland, L'Ecuyer – Sericolo, Cameron

Diváci: 18 437