Toronto – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Boston 3:7 (kon.) | Carolina – Minnesota 5:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 7:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:0 (kon.) | St. Louis – Tampa 4:3 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Vegas – Detroit 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Islanders – Arizona 2:0 (kon.)

Washington právě vstřelil branku!
    3:1 pro Capitals! Po bekhendové přihrávce od Connollyho skóroval ze samostatného úniku přízemní střelou z mezikruží JAKUB VRÁNA. Asistence: Brett Connolly.
    37:10 Jakub VORÁČEK - 2:1

37:10
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Osmatřicátá minuta, využitá přesilovka Flyers, 1:2 z jejich pohledu! Holtbyho z pravé strany, z úhlu, prostřelil JAKUB VORÁČEK. Český forvard zaznamenal dvacátou trefu v letošní sezoně! Bez asistence.
    30:47 Travis BOYD - 2:0

30:47
    Capitals mají dvougólový náskok! Niskanenovu střelu od modré, z pravé strany tečoval před bránou TRAVIS BOYD. Pátý gól v sezoně 2018/2019 pro pětadvacetiletého Američana, 2:0! Asistence: Matt Niskanen, Nic Dowd.
    03:52 Tom WILSON - 1:0

03:52
    Konec čtvrté minuty, Capitals otevírají skóre utkání! Střelecký pokus Jensena ze středu útočného pásma tečoval za Elliotta před bránou TOM WILSON. Jeho dvaadvacátý gól v sezoně, 1:0! Asistence: Nick Jensen, Alexandr Ovečkin.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. T. Wilson (Jensen, Ovečkin), 31. Boyd (Niskanen, Dowd), 49. J. Vrána (Connolly) – 38. Voráček

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Djoos, Carlson, Orlov (A), Niskanen, Orpik, Jensen – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Hagelin, Eller, Connolly – Burakovsky, Dowd, Boyd.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Provorov, Sanheim, Hägg, Gudas, Gostisbehere, P. Myers – J. van Riemsdyk, Patrick, Giroux (C) – Lindblom, Couturier (A), Voráček (A) – Hartman, Laughton, Konecny – M. Raffl, Knight, Ju. Bailey.

Rozhodčí: Tim Peel, Ghislain Hebert – Jonny Murray, Scott Driscoll

Diváci: 18 506