Wales – Slovensko 1:0 (kon.) | Kazachstán – Rusko 0:4 (kon.) | Maďarsko – Chorvatsko 2:1 (kon.)
Izrael – Rakousko 4:2 (kon.) | San Marino – Skotsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 2:3 (kon.)
Sev. Irsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – S. Makedonie 1:1 (kon.)
Kypr – Belgie 0:2 (kon.)
Polsko
2:0 (0:0)
Lotyšsko
Neděle 24.03.2019, 20:45 • Stadion PGE Narodowy, Varšava • Kvalifikace ME • Skupina G

Stadion PGE Narodowy je téměř prázdný. Za pár desítek minut začnou hasnout světla na místním stadionu. Nezbývá mi nic jiného, než se s vámi rozloučit. Děkuji vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne. Dobrou noc. (22:50:38)

Polsko se po dnešním vítězství dostalo do čela tabulky. S šesti body má dvoubodový náskok na dvojici Izrael, Makedonie. Dva body získalo Slovinsko a bez bodu jsou po dvou zápasech Rakušané a Lotyši.

Polští fotbalisté se radují ze zisku tří bodů, přestože sami ví, že nepředvedli ideální výkon. 51112 diváků vidělo ve druhém poločase dva góly, oba v síti lotyšského gólmana Pavelse Šteinborse. První vstřelil hlavou Lewandowski, druhý přidal po rohovém kopu znovu hlavou Glik. Lotyši měli ve druhé půli dvě dobré příležitosti, ale Karašausksův únik, ani Rakelsova hlavička v brance neskončila.

90+5

90+5
    Blaszczykowského rohový kop hráči ve vínových dresech odvrátili.

90+4
    Reca ještě svým průnikem po levé straně vybojoval rohový kop.

90+4
    Blíží se konec utkání. Od autu Blaszczykowského se míč znovu dostal až ke stoperům.

90+3
    Utkání už se dohrává, Poláci kontrolují hru a přihrávají si míč před vlastním pokutovým územím.

90+2
    Přetažený centr Maksimenka z levé strany prolétl pokutovým územím a zamířil do reklamního panelu vedle domácí branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí prodlouží druhou půli minimálně o čtyři minuty.

90
    Národním stadionem zní polská národní hymna.

88
    Lewandowski se postavil k přímému kopu, ale prudkou střelou do pravého horního rohu minul bránu.

88
    Milik se udržel u míče před pokutovým územím a tam ho fauloval Tobers.

87
    Poslední střídání na polské straně. Krzysztofa Piątka nahradil Arkadiusz Milik.

85
    Lotyši znovu střídají. Arturse Karašauskse nahradil Kristers Tobers.
    85. Kamil Glik (POL) - 2:0

85
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Asi je hotovo! Rohový kop Blaszczykowského dolétl v pokutovém území na hlavu KAMILA GLIKA a obránce narozený v česko-polském příhraničí nedal Šteinborsovi šanci! Asistence: Jakub Blaszczykowski – 2:0!
    84.

84
    Neskutečné, co teď zahodil Frankowski. Reca přihrál na levou stranu do běhu Lewandowskému, ten ještě přihrál před bránu lépe připravenému Frankowskému, kterému střelu vytáhl vedle brány gólman Šteinbors!

Igor Mainka

Branky: 76. Lewandowski (Reca), 85. Glik (Błaszczykowski)

Karty:   25. K. Piątek (POL), 68. Kędziora (POL) – 19. Isajevs (LAT), 53. Maksimenko (LAT), 74. J. Ikaunieks (LAT)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:19.
    Polsko: Szczęsny – Kędziora, Glik, Pazdan, Reca – Grosicki (82. Frankowski), Klich (62. Błaszczykowski), Krychowiak, P. Zieliński – Lewandowski (C), K. Piątek (87. Milik).
    Náhradníci: Skorupski, Fabiański – Jędrzejczyk, Cionek, Gumny, Góralski, Milik, Linetty, Błaszczykowski, Kądzior, Szymański, Frankowski.

Lotyšsko: Šteinbors – Dubra (C), Ošs, Maksimenko, Laizāns – Rakels, Isajevs, Karašausks (85. Tobers), J. Ikaunieks – Gutkovskis (70. Uldriķis), Savaļnieks (80. Gabovs).
    Náhradníci: Vaņins, Ikstens – Kurakins, Gabovs, Rugins, Šabala, Tobers, Žuļevs, Tarasovs, Jagodinskis, Uldriķis, Černomordijs.

Rozhodčí: Aghajev – Mammadov, Husejnov (AZE)

Diváci: 51112