Toronto – NY Rangers | 1:2 (po pr.) | | | Florida – Boston | 3:7 (kon.) | | | Carolina – Minnesota | 5:1 (kon.) |
Montreal – Buffalo | 7:4 (kon.) | | | Winnipeg – Nashville | 5:0 (kon.) | | | St. Louis – Tampa | 4:3 (kon.) |
Dallas – Pittsburgh | 2:3 (kon.) | | | Vegas – Detroit | 2:3 (po pr.) | | | Vancouver – Calgary | 1:3 (kon.) |
Los Angeles – Anaheim | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Washington – Philadelphia | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – Arizona | 2:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 3:6 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 4:1 (kon.) |
Havířov – Kometa Brno | 2:3 (po pr.) | | | Pardubice – Vítkovice | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 8:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Poprad | 4:3 (kon.) |
Hvězda Praha – HC TNP Praha | 4:10 (kon.) | | | Nová Paka – Nový Bydžov | 9:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín | 4:3 (kon.) |
Tango Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 5:1 (kon.) | | | AHC Dynamo – Tomahawk | 5:0 (kon.) | | | HC Vizi – Marsy Klatovy | 3:7 (kon.) |
Poběžovice – HC Čápi | 4:4 (kon.) |
Hvězda Praha – Poruba | 1:5 (kon.) |
Mistři krajského přeboru – Orlová | 8:8 (kon.) |
HK MD Šumperk – Třebíč | 6:1 (kon.) | | | Tábor – Warriors Brno | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Sokolov | 13:0 (kon.) |
Přerov – Sokolov | 13:0 (kon.) | | | Motor ČB – Třebíč | 3:2 (kon.) | | | Warriors Brno – HK MD Šumperk | 1:6 (kon.) |
Tábor – Slavia | 1:2 (kon.) |
konec
Mistři krajského přeboru
8:8
(1:5, 3:2, 4:1)
MSK Orlová
Komentáře nejsou k dispozici.
Branky a nahrávky:
7. Štefanka, 22. Rosůlek, 26. Kytka, 31. Kasperlík, 46. Štefanka, 46. Juhász, 52. Petrák, 57. Pavlas – 2. Galgonek, 2. Balajka, 10. Balajka, 15. Luka, 16. Potěšil, 32. Balajka, 40. Šebek, 54. Grygar
Rozhodčí:
Diváci: 1036
Neproměněná penalta:
Mistři krajského přeboru:
Urbánek (Gleich) – Voznica,Dýrr, Lenomar, Petrák, Kasperlík, Rosůlek, Juhász, Zakutanský, Pavlas, Grepl, Tomis, Zámečník, Deutsch, Hegegy, Pavlát, Zientek, Sznapka, Vaštík, Kytka, Štefanka (C)
Realizační tým: Burian, Ziembinský, Marosz.
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: Kratochvíl (Škapa, Jurečka) – Dřímal, Bednařík, Bavlšík, Králíček, Vavříček, Golab, Kotásek, Piecha, Pavel Balajka,Pazderník, Jemelík, Galgonek, Potěšil, Grygar, Luka, Petr Balajka, Moravec, Šebek, Dvořák, Křivohlávek, Machálek,Grimm (C)
Realizační tým: Kubala,Bariš, Pěkník,Gřegoř.
Náhradníci:
Trenér:
Realizační tým: Burian, Ziembinský, Marosz.
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: Kratochvíl (Škapa, Jurečka) – Dřímal, Bednařík, Bavlšík, Králíček, Vavříček, Golab, Kotásek, Piecha, Pavel Balajka,Pazderník, Jemelík, Galgonek, Potěšil, Grygar, Luka, Petr Balajka, Moravec, Šebek, Dvořák, Křivohlávek, Machálek,Grimm (C)
Realizační tým: Kubala,Bariš, Pěkník,Gřegoř.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 1036
Dalibor Wilder