Plzeň – Lovosice 34:24 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 34:23 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 36:24 (kon.)
Nové Veselí – Dukla 15:23 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
36:24 (17:10) Stav série: 1:1
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 24.03.2019, 18:00Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:32:53)

KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 36:24 (17:10)
    Nejvíce branek: Hanus 8, Čadra 8/1, Gřes 5 – Horut 6/2, Kubík 4, Hlava 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/2. Vyloučení: 6:5. Diváci: 610.

Je dobojováno! Domácí tým potvrdil roli favorita a srovnává vývoj této čtvrtfinálové série. Kopřivnice dnes byla od prvních minut lepším týmem a s postupem času navyšovala náskok, ten se nakonec zastavil na dvanácti brankách. Série se stěhuje do Jičína, kde se bude hrát jak v sobotu, tak i v neděli. Pokud by se nerozhodlo ani po čtvrtém utkání, rozhodující bitva by byla na programu buď 3. nebo 6. dubna, záleželo by na dohodě obou klubů.

Konec zápasu. (36:24)
    60
    Deset vteřin před koncem běželi tři domácí házenkáři na prázdnou branku soupeře, tohle nemohlo dopadnout jinak. Víc už se nestane! (36:24)
    60
    Další branka domácího týmu přichází z levého křídla, do konce utkání zbývá necelých třicet vteřin. (35:24)
    60
    Obrany už působí hodně otevřeným dojmem, čehož v tuto chvíli využil Rychna! (34:24)

59
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta utkání, po zákroku Rippera jsou u míče domácí hráči. (34:23)
    59
    Do samostatného úniku se dostal Střelec. Ten zakončoval na bližší tyčku do horní části branky! (34:23)
    58
    To byla pořádná rána od Očkoviče, Machalický nedokázal zareagovat! (33:23)
    57
    Na druhé straně palubovky se z pravé strany prosazuje Střelec! (32:23)
    57
    Milimetrově přesnou přihrávku od Machalického obdržel Bíšek, který zakončoval na bližší tyčku! (31:23)

56
    Přišel další zákrok od brankáře Chalupy! Krátce na to si domácí kouč vyžádal čas na poradu. (31:22)

56
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, u míče jsou hosté. (31:22)

55
    Do brány se dostal Chalupa, který si ihned připsal úspěšný zákrok, domácí už zase spěchají dopředu. (31:22)
    55
    Hodně nečekané zakončení od Fulneka směřovalo pod horní tyčku, Machalický byl bez šance! (31:22)
    54
    Z druhé vlny teď napřáhl Horut. Střela mířila pod břevno, zastavila se až v síti! (30:22)

53
    Tentokráte to zkusil Kovařík. Jeho pokus, který směřoval k tyči, přečetl brankář Žingor! (30:21)
    53
    K radosti domácích fanoušků se prosazuje Fulnek, ten se ve druhém poločase rozehrál k výbornému výkonu! (30:21)