13:1 (2:0, 4:1, 7:0)
Izrael
Pondělí 25.03.2019, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • Přátelský zápas veteránů

Ode mne to dnes bude již vše. Přeji klidný večer a u dalšího textového sportovního přenosu opět na počtenou. (19:41:04)

V Sportcentru Lužánky v Brně právě skončilo přátelské utkání hokejových veteránů mezi Českou republikou a Izraelem. Domácí výběr potvrdil roli jasného favorita a svého hokejově exotického soupeře přehrál jasně 13:1.

44:25
    Česko právě vstřelilo branku!
    Střelec, který nám dnes v Brně střeleckou listinu otevřel, nám ji také uzavře. A že je to v jihomoravské metropoli známá tvář. Třináctý gól českého reprezentačního veteránského výběru vstřelil JAKUB KOREIS. Asistence: David Moravec, Pavel Zubček.

42:37
    Vzápětí pak završil hattrick další český hokejista. Po přihrávce Lukáše Petrčky byl potřetí v zápase přesný MAREK VOREL. Asistence: Lukáš Petrčka.

42:24
    Češi právě překonávají svůj gólový účet z minulého vzájemného utkání. Máme tu prvního střelce hattricku, stal se jím VÁCLAV KRÁL. Asistence: Filip Turek.

41:48
    Nedorost se rozhodl nezakončit, ale ještě hledat své spoluhráče. To však nebylo šťastné řešení, protože v onom prostoru se nikdo z Čechů nenacházel.

38:58
    O devatenáct sekund později Češi přidávají již desátou vstřelenou branku! LUKÁŠ PETRČKA zůstal po svém gólu na ledě a udělal dobře. Po přihrávce Petra Mocka totiž rozvlnil síť v zápase již podruhé. Asistence: Petr Mocek, Ivo Hutira.

38:39
    Povedená akce českého týmu znamená další vstřelený gól. Vorel z protiútoku naservíroval kotouč na druhou tyč LUKÁŠI PETRČKOVI, jenž jej usměrnil za přesouvajícího se brankáře. Asistence: Marek Vorel, Petr Mocek.

37:24
    Filip Turek si prohodil kotouč za bránou efektně mezi nohama a poté jej posílal na Marka Černoška, tomu pak puk projel pod čepelí hole.

35:35
    Izraelský obránce teď zabránil hattricku Davida Nedorosta, jehož střela propadla brankáři mezi rukou a tělem, jenže Izraelec odpálil kotouč nejspíš až z brankové čáry do bezpečí.

34:19
    Na osmou trefu české reprezentace jsme nemuseli čekat ani dvě minuty. MAREK VOREL zpracoval kotouč na pravém křídle a svou následnou svižnou střelou překonal brankáře hostujícího výběru. Asistence: Lukáš Petrčka, Petr Vršanský.

32:43
    Dnešní česká produktivní dvojice přidává již sedmý přesný zásah domácích. Po přihrávce Václava Krále vsítil svůj druhý dnešní gól DAVID NEDOROST. Asistence: Václav Král, Leo Gudas.

31:57
    Moravec zkusil ještě posunout kotouč do rohu kluziště na Jakuba Koreise, obránce však myšlenku vystihl a puk zastavil.

30:39
    Izraelci se v úvodních sekundách závěrečné třetiny usídlili v útočném pásmu. Své snažení však vstřelenou brankou vyšperkovat nedokázali.

30:01

Druhá část zápasu je u konce. Izraelci sice nejprve snížili, ovšem česká reprezentace se v závěru třetiny prosadila hned čtyřikrát a po 30 minutách tak vede již 6:1.

30:00

29:28
    Nevyužitý nájezd soupeře Češi okamžitě trestají. Střílená přihrávka Lukáše Petrčky skončila u MARKA VORLA, jenž z úrovně brankové čáry poslal kotouč o hůl izraelského obránce do sítě. Asistence: Lukáš Petrčka.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 4. Koreis (Vršanský, Nedorost), 15. Nedorost (Zubíček), 25. Turek (Nedorost, Král), 25. Král (Nedorost, Petrčka), 28. Král (Koreis, Ščerban), 30. Vorel (Petrčka), 33. Nedorost (Král, Gudas), 35. Vorel (Petrčka, Vršanský), 39. Petrčka (Vorel, Mocek), 39. Petrčka (Mocek, Hutira), 43. Král (Turek), 43. Vorel (Petrčka), 45. Koreis (Moravec, Zubíček) – 19. Kostjukov (Džogonenko)

Česko: Biegl (Kučera) – Gudas, Ščerban, Vršanský, Černošek, Zubíček, Mocek – Hutira, Petrčka, Turek, Vorel, Moravec, Král, Válek, Nedorost, Koreis
    Izrael: Tichon (Loginov) – Malachin, Chanukajev, Šeperkin, Nikolski, Sverdlov, Raiter, Kazancev – Ponomarev, Dobrejkin, Kotler, Džogonenko, Kostjukov, Nudler, Isajev, Lebedev, Schifrin, Marer, Tilson