Toronto – Florida 7:5 (kon.) | New Jersey – Buffalo 3:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Tampa – Boston 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 0:1 (kon.)
St. Louis – Vegas 3:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:3 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Buffalo Sabres
Úterý 26.03.2019, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (02:49:39)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (New Jersey) 1+1, 1 střela, čas na ledě 17:23
    j Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:15

1. Cory Schneider (New Jersey) 45 zák., 1 gól, 97,8%
    2. Pavel Zacha (New Jersey) 1+1
    3. Blake Coleman (New Jersey) 1+0

A je tu konec zápasu. Ve třetí třetině se nejprve prosadil v přesilové hře Zacha, o minutku později se radovali i hosté,ale rozhodčí gól neuznali po Coache´ s challenge. Sabres dál bušili na branku Schneidera,ale ten dnes zachytal výtečně a pojistku do prázdné branky přidal pro Devils Wood a 2 body zůstávají v New Jersey.
    Střely ve po 3. třetině: Domácí – 21, Hosté – 46.

59:58
    Conor Sheary napálil tyč!

59:44
    Kotouč ve středním pásmu, tohle domácí zvládnou.

59:35
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kenny Agostino – 2 min., hákování).

59:28
    Eichel vypálil po krosové nahrávce z jedničky,ale kotouč skončil až v ochranné síti.

59:07
    Oddechový čas pro hosty.
    58:35 Miles WOOD - 3:1

58:35
    Devils právě vstřelili branku!
    A je u pojistka do prázdné branky! MILES WOOD napálil kotouč o mantinel ve vlastní třetině a touš proskákal až do prázdné klece!
    Asistence: Andy Greene, Pavel Zacha

58:18
    Buffalo to zkouší se 6ti bruslaři.

57:59
    Kotouč je ve středním pásmu a čas teď pro Sabres letí opravdu rychle.

57:26
    Tage Thompson vypálil dělovku z jedničky, Schneider se stihl přesunout a výborně zasáhnout!

56:59
    Devils se dostali do šance 3 na 2, Agostino přenechal kotouč do druhé vlny, ale se střelou golfem si Ullmark poradil.

56:30
    Devils se podařilo vyhodit kotouč a ušetřit další vteřinky.

56:01
    Kotouč mají Sabres a kombinují ve třetině soupeře, tohle budou horké 4 minuty pro Devils!

55:30
    Přesilová hra skončila,ale Sabres jsou stále na kotouči ve třetině soupeře.

55:14
    Buly ve středním pásmu a zbývají poslední vteřinky početní výhody.

54:50
    Kotouč je znovu venku ze třetiny a přesilová hra se krátí.

54:20
    Devils se osvobozují, když vyhazují kotouč přes všechny čáry.

54:10
    Nylander pálil po krosové nahrávce, Cory Schneider se stihl přesunout a zasáhnout.

53:50
    Jack Eichel vypálil od mantinelu, následně se k dorážce dostal Reinhart,ale ani jeden z borců v bílých dresech neuspěl.

53:23
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Connor Carrick – 2 min., držení).

53:00
    Okposo se snažil kličkou udělat prostor,ale akorát odevzdal touš soupeři.

52:19
    Tage Thompson byl dost ostře poslán k ledu,ale rozhodčí zůstávají klidní.

52:05
    Skinner zkoušel překvapit Schneidera střelou backhandem,ale kotouč se mezi 3 tyče nevešel.

51:30
    Přečíslení 3 na 2 skončilo nepovedenou kličkou Shearyho, tohle by mohlo Buffalo mrzet!

50:10
    Scandella vypálil od mantinelu,ale jeho střela neprošla přes houštinu těl.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:50
    Devils jsou najednou všude o krok rychleji a vyhrávají osobní souboje.

49:10
    Jeff Skinner ujel obraně soupeře a dostal se k zakončení,ale jeho pokus na druhou tyč Schneider zneškodni!

48:30
    Domácí vstřelený gól uklidnil a jsou častěji na kotouči.

47:50
    Marco Scandella chtěl nahrávkou z otočky rozjet rychlý protiútok,ale místo toho pouze nahrál soupeři.

46:59
    Po kratší pauze se hraje dál a na kotouči jsou znovu hosté.

46:24
    Rozhodčí celou akci přezkoumali a gól nakonec neuznávají, kvůli nedovolenému bránění brankáři!

46:24
    Domácí zkouší Coache´s challenge a rozhodčí přezkoumávají nedovolené bránění brankáři.

46:24
    Jeff Skinner si výborně pokryl kotouč a vypálil od pravé strany, kotouč se od Schneidera odrazil přímo k Reinhartovi, který touš dorazil do odkryté klece.
    44:30 Pavel ZACHA - 2:1

44:30
    Domácí využívají přesilovou hru! Will Butcher posunul kotouč na křídlo na PAVLA ZACHU, který využil výborné clony a propálil vše co mu stálo v cestě! Český mladík tak přidává svůj 12. gól v sezóně.
    Asistence: Will Butcher, Kenny Agostino..

43:20
    Sabres ukořistili kotouč a ihned ho vyhazují.

42:48
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Vladimír Sobotka – 2 min., hákování).

42:30
    Nepovedená rozehrávka Sabres a máme tu icing.

41:59
    Jeff Skinner se natlačil s pukem na střed hřiště a backhandem vypálil, jeho pokus Schneider vyrazil betonem.

41:50
    Eichel vypálil z ostrého úhlu, jeho pokus Schneider bez problému kryje.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:20
    Až nyní se dostali domácí ke kotouči,ale nepovedla se jim rozehrávka a hra se přesouvá před Schneidera.

40:30
    Sabres vstoupili do třetiny znovu aktivně a nepůjčují kotouč Devils.

40:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

40:01

A je tu konec i druhého dějství. V této třetině jsme se branky nedočkali. Oba týmy lehce polevily v tempu hry,ale Sabres byli aktivnější a vytvářeli si více šancí. Oba celky dokázaly také rozezvučet tyč, ale kotouč do branky nikdo nedostal. Na ukazateli skóre tak svítí 1:1.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 16, Hosté – 24.
    Třetí třetina začne přibližně v 01:55.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:39
    Agostino se neproháčkoval skrz obránce a kotouč mají Sabres.

39:05
    Butcher hledal krosovou nahrávkou Wooda,ale k němu kotouč nedoputoval.

38:30
    Sobotka nahodil kotouč ze středu hřiště, Schneider přerušuje hru.

38:20
    Green nahazuje kotouč backhandem do rohu kluziště, ale tam se ho zmocňují hosté.

37:18
    Casey Nelson výborně vystihl nahrávku soupeře a pryř mají znovu hosté ve třetině Deviils.

36:50
    Po delší době se Ďáblové usadili ve třetině,ale pouze si nahrávají podél mantinelů.

36:40
    Nepřesná rozehrávka Jersey a u kotouče jsou znovu hosté.

35:50
    Kotouč se po zákroku Schneidera odrazil vysoko do vzduchu,ale domácí brankář se dokázal zorientovat a touš odpálit.

35:20
    Linus Ullmark zasáhl proti střele od mantinelu a po delší době si sáhl na kotouč.

34:59
    Domácí obrana si můře konečně odpočinout, když se kotouč došoural za modrou čáru.

34:10
    Sobotka nenahrál přesně, kotouč je ve středním pásmu a Sabres musí vyklidit třetinu.

33:50
    Buffalo se usadilo ve třetině soupeře a vytváří si tlak. V posledních minutkách jsou hosté aktivnější.

33:20
    Sabres se lehce dostávají do pásma Devils.

32:30
    Zajac je zpět na ledě, Devil tohle oslabení ustáli.

31:50
    Zacha vyvezl kotouč do útočné třetiny a ušetřil cenné vteřinky.

31:20
    Sabres kombinují ve třetině soupeře, Nyní vypálil Dahlin Schneider zasáhl reflexivně.

30:40
    Jeff Skinner vypálil od mantinelu, Schneider vykopl kotouč přímo k Eichelovi,ale ten se následnou dorážkou neprosadil!

30:20
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Travis Zajac – 2 min., podrážení).

30:05
    Lawrence Pilut vypálil od modré, Schneider měl zakrytý výhled,ale touš netrefil branku.

29:48
    Lawrence Pilut vyhrál rychlostní souboj a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

28:39
    Schneider výborně vystál Zemguse Girgensonse, který se dostal do samostatného úniku a zakončoval kličkou do forehandu!

27:59
    Jason Pominville čekal na ose hřiště a když dostal kotouč trefil brankouvou konstrukci! Skóre je tak stále 1:1.

27:10
    Nylander vjel do třetiny moc rychle a zazdil protiútok Sabres.

26:50
    Lawrence Pilut nabral rychlost ve středním pásmu a těsně za modrou zakončil, jeho pokus Schneider kryje a následuje komerční přestávka.

26:30
    Jeden z domácích hráčů rozezvučel tyč za zády Ullmarka!

25:39
    Scandella se ocitl na zemi s Noesenem,ale rozhodčí zůstávají klidní.

24:58
    Pěkná kombinace hostů skončila střelou Shearyho ze středu,ale tento pokus zblokoval obránce.

24:05
    Miles Wood vypálil od mantinelu, Ullmark kotouč vyráží betonem.

22:39
    Agostino se pěknou kličkou vyhnul obránci, ale následně přihrál opravdu špatně a u kotouče jsou Sabres.

21:48
    Sobotka si nerozuměl se spoluhráčem a ke kotouči se dostali hráči v červených dresech.

20:59
    Nepovedená rozehrávka Sabres končí zakázaným uvolněním.

20:01
    Úvodní buly pro domácí Devils.

20:01

A je tu konec prvního dějství. V úvodní třetině se dokázaly prosadit oba týmy. Lépe do zápasu vstoupili domácí, když zásluhou Blakea Colemana využili přesilovou hru. Hra se následně začala vyrovnávat a Sabres se díky šťastné trefě Reinharta dočkali vyrovnání. Devils dostali k dispozici další přesilovou hru,ale tu sem jim už nepodařilo využít.
    Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 10.
    Druhá třetina začne přibližně v 01:03.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:39
    Andy Greene napřáhl k dělovce od modré,ale touš prosvištěl těsně kolem pravé tyče!

18:50
    Kenny Agostino se snažil chytře zakončit kolem tyče branky a málem se mu to podařilo,ale Ullmark v poslední chvíli betonem zasáhl.

18:30
    Eichel znovau zachytil rozehrávku a nahazuje kotouč, mezi tím se Sobotka vrátil na hrací plochu.

17:59
    Zemgus Girgensons sebral kotouč ve středním pásmu a ihned ho odpálil za branku domácích.

17:20
    Eichel zachytil nastřelený kotouč a pospíchal do útoku, bohužel pro něj některý spoluhráč pospíchal víc a máme tu offside.

16:59
    Devils sice vyhráli buly,ale následně o kotouč přišli a Nelson touš okamžitě vyhodil.

16:22
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Vladimír Sobotka – 2 min., sekání).

16:05
    Eichel vystihl rozehrávku soupeře a přisoudil kotouč Sabres.

15:39
    Obrovská šance pro Buffalo, Alexander Nylander se dostal k dorážce z těsné blízkosti,ale Schneider se roztáhl a lapačkou zakročil.

14:05
    Buffalo se po delší době dostalo s kotoučem k soupeři, střelu od modré Schneider vyrazil před sebe,ale tam touš sebrala domácí obrana.

13:27
    Devils napadají vysoko rozehrávku soupeře a Šavle s tím mají obrovské problémy.

12:59
    Domácí jsou teď aktivnějším týmem a hraje se častěji ve třetině Sabres.

12:20
    Tage Thompson se hnal s kotoučem do třetiny,ale Butcher si zkušeně počkal a kotouč mu sebral.

11:40
    Blake Coleman se znovu tlačil s kotoučem před branku,ale tentokrát si Ullmark jistě poradil.

10:30
    Marco Scandella vyhodil šikovně tak, aby to nebylo zakázané uvolnění a Sabres tak mohou v klidu vystřídat.

10:30

09:58
    Hra je teď hodně neuspořádaná, oba týmy si kotouč vyměňují.

08:50
    Cory Schneider se snad z obdrženého gólu oklepal a připisuje si jistý zákrok lapačkou.
    07:23 Sam REINHART - 1:1

07:23
    Sabres právě vstřelili branku!
    A máme srovnáno dost kuriózním způsobem. Takové góly se v NHL příliš často nevidí. SAM REINHART napálil kotouč na středovém kotouči, touš před Schneiderem nepříjemně skočil a zastavila ho až branková síť!
    Asistence: Rasmus Dahlin.

06:59
    Devils rychle dostali skrz střední pásmo, ale Kenny Agostino nezrpacoval ve třetině přesně a kotouč odevzdal.

06:50
    Do další šance se hnal hostující hráč s číslem 22, Butcher za svá záda Larssona nepustil a sebral mu kotouč.

05:39
    Devils zamkli soupeře ve třetině, celá akce končí střelou Greenea od modré, kterou Ullmark chytá.

04:49
    Tage Thompson natáhl kotouč na střed a vypálil u ideální pozice, bohužel pro hosty mu střela nesedla a netrefila branku.

04:10
    Jack Eichel se s kotoučem dostal za domácího obránce,ale následně nezamířil přesně, když jeho střela prolétla kolem druhé tyče.

03:50
    Další útočnou akci Sabres zastavuje čárový rozhodčí pro offside.

03:15
    Palmieri se snažil přidat další zásah, ale střela mu nesedla a netrefila branku.
    01:55 Blake COLEMAN - 1:0

01:55
    A je tu první branka utkání! Domácív využívají přesilovou hru, když se z rohu s kotoučem před branku natlačil BLAKE COLEMAN, který prostřelil brankáře střelou mezi betony. Asistence: Nico Hischier.

01:30
    Devils vyhráli buly a kombinují ve třetině Sabres.

01:26
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., držení).

01:10
    Sabres vlétli do utkání a nepouští Devils ke kotouči.

00:20
    Evan Rodrigues se dostal do šance 2 na 1, kterou řešil povedenou střelou na druhou tyč, Schneider si připsal první těžký zákrok!

00:01
    Úvodní buly pro hostující tým.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jersey je na tom o něco lépe, v minulém zápase se Ďáblům podařil zvrátit 3 zápasovou šňůru proher ( s Coloradem, Washingtonem a Bostonem). V posledním zápase si Jersey poradilo s Arizonou poměrem 2:1. Vítězný nájezd proměnil Pavel Zacha!. V tabulce Východní konference najdeme Devils na 14. místě s 65 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Palmieri – 27 + 23
    2. Hischier – 17 + 27
    3. Zajac – 17 + 24

Buffalo neprochází optimálním obdobím. Z posledních 5ti zápasů vyhrálo pouhý jeden, když porazilo 4:3 Blues. Naopak porážky přišly proti Pittsburghu, Carolině, Torontu a v minulém kole proti Canadiens. Sabres měli dobrý vstup do zápasu, ale nepovedená druhá třetina, ve které Buffalo dostalo 4 góly se stala osudným.
    1. Eichel – 26 + 49
    2. Reinhart – 19 + 41
    3. Skinner – 37 + 22

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi New Jersey Devils a Buffalo Sabres.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 2. Coleman (Hischier), 45. Zacha (Butcher, Agostino), 59. Wood (A. Greene, Zacha) – 8. S. Reinhart (Dahlin)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, A. Greene, Butcher, Müller, Santini, C. Carrick – Noesen, Zajac, Coleman – Palmieri, Hischier, Agostino – Stafford, Zacha, Wood – M. McLeod, Rooney, Gabriel.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Pilut, Ristolainen, Dahlin, Montour, Scandella, C. Nelson – Sheary, Eichel, A. Nylander – Skinner, Rodrigues, S. Reinhart – Sobotka, T. Thompson, Pominville – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

Rozhodčí: Pochmara, Hebert – Suchanek, Pancich

Diváci: 12 053