Kometa Brno – Vítkovice 4:5 (0:1 po s.n.) | Sparta – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 1:9 (kon.)
HC Sparta Praha
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 27.03.2019, 15:30 • MFH Ostrava • Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

V Ostravě ale stále nekončíme, čeká Vás ještě utkání mezi Plzní a Litvínovem, takže si dejte menší občerstvení a určitě se k nám za chvíli vraťte. (17:49:54)

Ve třetí třetině žádná branka nepadla, ale hosté i v ní měli navrch. Sparta se pouštěla spíše do protiútoků, které ale hasil buď Forst nebo jeho spoluhráči, mnohdy ale Spartě chyběla lepší střelecká muška. Všechny body ted putují na konto Mladé Boleslavi, která si je dnes připíše zcela zaslouženě.

59:55
    Mladá Boleslav si tento zápas už v klidu pohlídá.

59:47
    Za vražení na hrazení dostává trest na pět minut plus do konce utkání domácí Šeba. Pětiminutový trest odpyká Crosby.

59:47
    Na ledě zůstává jeden z mladoboleslavských hráčů, běží k němu i místní lékař. Zdá se ale, že bude vše v pořádku.

59:34
    Bitvu o kotouč u mantinelu vyhrávají hosté.

59:21
    Oddechový čas pro hosty.

59:21
    Za podrážení bude ještě vyloučen domácí Nistribenko.

59:00
    Sparta se dostala do pásma rychle, ale hosté si okamžitě vzali puk pod kontrolu a ujíždějí k Hrabalovi.

58:38
    U střídačky Sparty se bojuje o puk, tentokrát rozhodčí přerušují hru brzy.

58:09
    Vhazování u sparťanské branky, Králova střele jde mimo.

57:18

57:10
    Dobrá přihrávka na Žmolu, ale ten míjí v pokleku kotouč.

57:00
    Sparta se drží v pásmu, ale střelecky se jí nedaří.

56:27
    Vašíček zatáhl puk podél mantinelu, ale u branky Forsta už tak úspěšný nebyl.

55:51
    Hra je přerušena, jeden z domácích hráčů zůstává na ledě, ale po chvíli je schopen odjet na střídačku.

55:18
    Za katr usedá hostující Kredba, který se provinil sekáním.

53:59

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 9. Vašíček (Stepanchuk) – 21. Steklý (Lisler), 22. Sporysch (Šindelář, Vítek)

HC Sparta Praha: Hrabal (Přikryl) – Klička, Šimák, Nistribenko, Marton, Šeba, Bartoň – Crosby, Stepanchuk (A), Vašíček, Odehnal (C), Burda, Křišťan, Šrámek, Pospíšil (A), Knox, Žmola
    BK Mladá Boleslav: Forst (Hora) – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera

Rozhodčí: V. Mikel – M. Janoško, F. Návrat