Philadelphia – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Boston – NY Rangers 6:3 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.)
Colorado – Vegas 4:3 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (0:0, 2:1, 2:0) Stav série: 3:3
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 28.03.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké plecharény, na viděnou! (19:27:25)

Střely na branku ve třetí třetině:
    Olomouc – 10 (celkem 38)
    Plzeň – 6 (celkem 22)

Ve třetí části už si tedy Hanáci pohlídali svůj náskok, naopak jej v přečíslení dvou proti jednomu přesnou dělovkou navýšil Jan Švrček. V závěru pak Plzeň zkoušela vsadit na téměř pětiminutovou hru bez brankáře, gól ale padl jen do její odkryté sítě, kterou trefil přes polovinu kluziště Zbyněk Irgl. Kohouti si tak vynutili sedmé utkání a o osudu série se rozhodne v sobotu na plzeňském ledě!

Nejlepší hráči utkání:
    Jan Švrček (OLO)
    Václav Nedorost (PLZ)

Strapáčova neproměněná šance už ale Olomouc mrzet nemusí, poněvadž domácí tým si dokráčel pro vítězství 4:1.

59:42
    Strapáč se pokusil překvapit Frodla z úhlu, ale ten byl pozorný.

59:32
    Dujsík opět jen jednoduše posouvá puk do středního pásma.

59:02
    Přihrávka na Káňu neprošla a Plzeň se rychle vrací do útočného pásma.

58:46
    Plzeňští tolik štěstí neměli a tak se bude vhazovat před Frodlem.

58:28
    Další vyhození Kohoutů Vráblík stihne před poslední čarou a zakázané uvolnění se tak pískat nebude.

58:00
    Knotek jen protečoval do útočného pásma. Olomouc už se nikam hnát nemusí.
    57:29 Zbyněk IRGL - 4:1
    Zdroj: Hokejka TV

57:29
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ZBYNĚK IRGL slaví konec svého střeleckého půstu, když se trefuje do odkryté plzeňské branky! Asistence: Petr Strapáč.

57:20
    Němec z otočky nastřelil jen bránícího hráče.

57:14
    Oddechový čas pro hosty.

57:14
    Allen se dostal do podobné pozice s tou nevýhodou, že proti němu stál Konrád, nicméně nemířil vůbec špatně a domácí brankář musel vytáhnout pohotový zákrok lapačkou.

56:40
    Laš se dostal ke střele z mezikruží, ale hosté dokázali jeho pokus zblokovat.

56:24
    Jergl dojel vyhození svého týmu a drží puk za prázdnou brankou Plzně.

56:10
    Eberle nastřelil jen Ostřížka.

55:42
    Hosté se snažili natlačit s pukem do branky, Konrád jim však místo pod svými betony nenechal!

55:19
    Eberle se dostal k puku na vrcholku kruhu, Kohouti však jeho pokus srazili do ochranné sítě.

Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

55:14
    Allenův pokus končí v lapačce domácího brankáře a Olomouc si může vydechnout. Navíc následuje komerční přestávka, která unavené pětici jistě přijde vhod.

54:53
    Plzeň točí Olomouc v jejím obranném pásmu, Konrád však mnoho práce nemá.

54:13
    Pulpánův pokus mířil do zadního mantinelu.

53:27
    Moravčík nastřelil jen Strapáče a ten posunul puk na Buriana, jenž v tu chvíli naskočil z trestné, kde odpykával trest za Koloucha. Sám Moravčík se ale dokázal vrátit a zabránit domácím v přečíslení.

52:56
    Domácí posouvají puk aspoň do středního pásma.

52:46
    Allen nastřelil jen Ondruška.

52:09
    Gulašovi střela z první nesedla a puk přeplachtil Konrádovu branku.

51:34
    Švrček posílá puk daleko od své branky.

51:22
    Plzeň si zahraje přesilovku! Dvě plus deset minut za vražení na hrazení si odpyká Petr Kolouch (OLO).

50:23
    Holec vystihl rozehrávku, puk se mu ale odrazil od čepele k mantinelu a tak z jeho brejku sešlo.

49:54
    Skladaný se snažil vybojovat puk v útočném pásmu, ale zlomil hokejku a musel tak Jonesovi dopřát prostor.

49:32
    Allenův pokus mířil jen vedle branky.

49:30
    Pourův první pokus domácí hráči dokázali zblokovat, ten druhý už byl z velkého úhlu a Konrád si jej pohlídal.

48:53
    Straka se snažil protlačit do brejku, domácí obránce se s ním však stihl vrátit.

48:23
    Moravčík drží puk na holi a šetří čas z Allenova trestu.

47:57
    Hosté vyhazují až ke Konrádovi.

47:33
    Napodruhé Irgl mířil mnohem líp, Frodl před ním ale sklapl betony.

47:08
    Galvas vybízel Irgla ke střele z první, ten však poslal puk vedle branky.

46:52
    Oddechový čas pro domácí.

46:52
    Plzeň bude hrát 40 vteřin dokonce ve třech! Dvě minuty za podrážení si odpyká Jay Conor Allen (PLZ).

46:35
    Ostřížkovo nahození zblokoval jeden z bránících hráčů.

46:19
    Strapáč z osy hřiště našel jen připravenou hruď brankáře hostů.

46:07
    Galvasovo nahození zastavil Frodl vyrážečkou.

45:38
    Plzni se ale hned na úvod daří osvobodit se vyhozením přes všechny čáry.

45:32
    Olomouc si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za hrubost si odpyká Jan Kovář (PLZ).

45:16
    Olomouci se otevřel prostor k přečíslení, Ostřížkova střela ale mířila jen za branku.

44:38
    Čerešňák od červené čáry nastřelil jen domácího obránce.

44:16
    Stachova rozehrávka se o Knotkovy brusle odrazila zpět za branku Frodla.

43:56
    Plzeň vyhazuje puk jen na zakázané uvolnění.

43:54
    Nahodil při kličce na modré čáře schytal nepříjemnou ránu hokejkou a ztěžka míří na střídačku.

43:35
    Útok Kohoutů zastavuje postavení mimo hru.

43:20
    Indrák si chtěl obhodit soupeře a nabruslit si před branku, domácí obránce jej ale nepustil.
    42:50 Jan ŠVRČEK - 3:1

42:50
    JAN ŠVRČEK s Miroslavem Holcem ujížděli do přečíslení dvou proti jednomu, které první jmenovaný vyřešil nechytatelnou dělovkou! Asistence: Jan Káňa.

42:40
    Tentokrát už ale Kohouti vyhazují jen na zakázané uvolnění.

42:32
    Moravčík poslal puk za Konrádovu branku. Domácí gólman vyjel ze své svatyně, aby spoluhráčům pomohl z rozehrávkou.

42:22
    Straka nahodil puk od mantinelu, Konrád si nebyl příliš jistý, kde má puk, ale ten ležel ukrytý pod jeho betonem.

42:05
    Olomouci se opět daří vyhodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

41:48
    Nahodilovu přihrávku zastavil ve středním pásmu Pulpán.

41:12
    Burian vyhodil puk z obranného pásma. Jones jej navíc stihne dříve než doklouže za poslední čáru.

40:32
    Allen našel na druhé straně útočného pásma Kováře, ten ale nemohl střílet z první.

40:17
    Navíc skvělým napadáním ještě pozdržel rozehrávku soupeře.

40:04
    Knotek z buly poslal puk do útočného pásma.

40:01

Plzeň zahájí třetí třetinu 41 vteřin trvající přesilovkou.

Střely na branku ve druhé třetině:
    Olomouc – 18 (celkem 28)
    Plzeň – 9 (celkem 16)

Druhá třetina už byla na góly bohatší a Plzeň se v jejím průběhu ujala vedení zásluhou teče Václava Nedorosta. Domácím se nicméně podařilo v přesilové hře odpovědět, poté co Frodla prostřelil Lukáš Nahodil. Jen o chvíli později navíc přidal přesný zásah také František Skladaný a Olomouc tak překlopila vedení na svou stranu! Podaří se jí ho udržet dalších dvacet minut a vynutí si pokračování série? Nebo Plzeň ještě dokáže zápas zvrátit? To se ukáže v 18:45!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:41
    Stach dostal nabídku na střelu z první, puk si ale potřeboval zpracovat.

39:18
    Také Čerešňák mířil jen do domácího hráče a vzápětí už Laš svůj tým osvobozuje.

38:54
    Gulaš trefil jen Švrčka. Tomu se však nepodařilo vyhodit.

38:41
    Plzeň si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Petr Strapáč (OLO).

38:41
    Kovář se snažil přihrávat přes brankoviště, Konrád mu ale do cesty postavil hokejku.

38:11
    Kovářovu střelu zleva Konrád zastavil.
    37:51 František SKLADANÝ - 2:1

37:51
    Domácí otáčejí skóre utkání, poté co si FRANTIŠEK SKLADANÝ od zadního mantinelu vybruslil do střelecké pozice a poslal puk přesně do šibenice! Asistence: Jiří Ondrušek.

37:40
    Ondrušek puk před modrou čárou nestihl. Olomouc tak musí vyklidit útočné pásmo.

36:51
    Nedorost se snažil projít po pravé straně, domácí obránce jej však poslal k ledu.

36:30
    Vyrůbalíkovi puk utekl do středního pásma.

36:14
    Vráblík v obranném pásmu podklouzl, ale v pádu stihl přistrčit puk spoluhráči tak aby se k němu nedostal Jergl.

35:46
    Irgl pod tlakem posunul puk jen do středního pásma, kde čekal Vráblík.

35:15
    Irgl protečoval puk do útočného pásma, Jones mu však nedovolil vybojovat ho.

35:04
    Gulaš se pokusil tečovat puk k bližší tyči, na ní byl ale Konrád dobře přitisknutý.

34:30
    Lašův pokus zastavil Frodl vyrážečkou.

34:19
    Hosté takové štěstí neměli a tak se bude vhazovat před Frodlem.

34:16
    Káňa poslal puk do útočného pásma, tam se zastavil jen kousek před poslední čárou, která by znamenala zakázané uvolnění.
    33:51 Lukáš NAHODIL - 1:1

33:51
    Knotek dojížděl puk u zadního mantinelu a okamžitě jej poslal před branku, kde se kotouč odrazil přímo na hůl LUKÁŠE NAHODILA. Domácí útočník se neukvapil, počkal si na pohyb Frodla a teprve poté uklidil puk do sítě. Asistence: Jan Knotek, Aleš Jergl.

33:35
    Vyrůbalíkovo nahození mířilo do zadního mantinelu.

33:30
    Galvasovo nahození od modré čáry Frodl ukryl do lapačky i navzdory clonícímu Strapáčovi.

33:17
    Irgl od mantinelu vyprášil Frodlův beton.

32:54
    Galvas na modré čáře přihrál jen soupeři, stihl se však vrátit a zabránil samostatnému úniku.

32:43
    Knotek se snažil natlačit před branku a Jaroslav Kracík (PLZ) ho zastavil jen za cenu držení. Olomouc si tak zahraje další přesilovku!

31:57
    Jergl zůstal nehlídaný na pravém křídle, ale k brejku mu krok chyběl. Přesto se dokázal uvolnit šikovnou kličkou, místo střely se však ještě pokoušel vylepšit si pozici a puk ztratil.

31:12
    Kovářovo nahození tečoval před brankou Nedorost, ovšem jen do Konrádova betonu.

30:30
    Nahodil se dostal k zakončení z mezikruží, Frodl byl opět pozorný.

30:20
    Laš vystihl přihrávku na Nedorosta a poslal puk do rohu.

29:52
    Kracík hledal před Konrádovou brankou spoluhráče, našel však jen jednoho z Kohoutů.

29:20
    Vyrůbalíkův pokus Frodlovi propadl, proskákal však kolem tyče.

29:05
    Napodruhé už se Burian ke střele dostal, trefil však clonícího spoluhráče.

28:46
    Irgl hledal na druhé straně Buriana, nepřihrál však přesně.

28:25
    Eberle vybojoval puk v útočném pásmu, Dujsík ho ale k ničemu nepustil a vzal si kotouč zpět.

27:39
    Jerglovu střelu z první zastavil plzeňský brankář betonem.

27:20
    Další pokus olomouckého obránce ukryl Frodl do lapačky.

27:05
    Škůrkovu ránu z první srazil Gulaš do ochranné sítě.

26:52
    Káňa našel před Frodla najíždějícího Dujsíka, který se snažil tečovat puk mezi betony plzeňského brankáře! Frodl před ním ale tento prostor uzavřel!
    26:16 Václav NEDOROST - 0:1

26:16
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Kovář u mantinelu zachytil Ondruškovo vyhození a přenechal puk Čerešňákovi. Ten jej nahodil na branku, kde tečoval puk VÁCLAV NEDOROST. Asistence: Peter Čerešňák, Jan Kovář.

25:20
    Čerešňákovo nahození se zastavilo přímo před Konrádovou brankou, první ale puk našli domácí hráči!

25:05
    Allenovu střelu srazil jeden z domácích hráčů vedle branky.

24:56
    Plzeň si zahraje přesilovku! Dvě minuty za hákování si odpyká Martin Vyrůbalík (OLO).

24:27
    Kracík střílel z úhlu, Konrád mu ale místo u tyčky nenechal.

23:58
    Ostřížek se snažil proklouznout podél levého mantinelu, Vráblík ho ale zastavil.

23:20
    Vyrůbalíkovo vyhození tečoval Moravčí, zakázané uvolnění se tak nepíská.

22:40
    Vyrůbalík vybojoval puk pro Káňu, který ale z úhlu našel jen připravenou hruď Frodla.

22:32
    Další Lašův pokus Frodl vyrazil jen před sebe, brankovou čáru však uhájil i přes horlivě dorážející Kohouty!

22:01
    Laš se Skladaným si rychle vyměnili puk, střela prvního jmenovaného ale mířila vedle branky.

21:36
    Střelu z levé strany si Konrád pohlídal a vhazovat se bude před jeho brankou.

21:27
    Burian se Strapáčem vyvezl puk jen do středního pásma, tam se ho zmocnila Plzeň.

20:49
    Indrákovu střelu zblokoval Galvas.

20:37
    Protiútok Indiánů zastavuje postavení mimo hru.

20:21
    Ostřížek se snažil nahrávat zpoza branky, zasáhl však brusle plzeňského hráče.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 17:52.

Střely na branku v první třetině:
    Olomouc – 10
    Plzeň – 7

Již potřetí v řadě prvních dvacet minut bitvy těchto dvou velikánů branku nepřineslo, ačkoliv několikrát nechybělo mnoho. Plzeň nastřelila tyč, a od té doby jako přestala být opatrná ve své obraně, Frodl musel čelit hned čtyřikrát některému z Kohoutů zcela sám. Zatím však drží on i Konrád šance obou týmů vyrovnané.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48
    Moravčík poslal puk ven z útočného pásma. Galvas se pro něj musí vracet až ke své brance.

19:41
    Další pokus si připsal Irgl, opět ale našel jen lapačku Frodla.

19:38
    Knotkův pokus od mantinelu hostující brankář bez potíží ukryl do lapačky.

19:27
    Jergl se ocitl sám před brankou a pokusil se zakončit mezi betony, Frodl ale opět stihl zakročit!

19:18
    Knotek se snažil obtočit kolem tyčky, ale nedotáhl svůj pokus.

18:50
    Přesto se Holec nakonec dostal s pukem před branku, roztáhl Frodla, ale v poslední chvíli mu hosté překazili zakončení a domácí útočník zajel s pukem za branku.

18:42
    Holec se hnal za vyhozeným pukem, Moravčík byl ale rychlejší.

17:50
    O chvíli později se Ostřížek dostal k dorážce před brankou, puk ale poslal těsně vedle tyče.

17:44
    Na druhé straně jel Ostřížek sám na Frodla, roztáhl si ho, ale z hostujícím brankářem přehodil také jeho klec.

17:34
    Němcovu střelu Konrád jen vyrazil a Kracík pak poslal puk to tyčky!

16:35
    Irgl vyslal Strapáče proti jedinému obránci Plzně a domácí útočník se vytáhl fantastickou kličkou, která ho poslala přímo před Frodla. Ten se ale natáhl a betonem mu utěsnil mezeru vedle tyčky!

16:14
    Nedorostova tečovaná střela skončila vedle branky.

16:11
    Gulaš vtrhl do útočného pásma a prověřil Konrádovu lapačku prudkou střelou z dálky.

15:47
    Čerešňák nestihl přihrávku podél mantinelu a Plzeň musí vyklidit útočné pásmo.

15:31
    Přesilovku si zahraje i Plzeň. David Škůrek (OLO) si odpyká dvě minuty za podrážení.

15:12
    Káňovi se podařilo zastavit vyhození soupeře, přihrávku na Skladaného ale tečoval jeden z bránících hráčů a domácí útočník tak nemohl střílet.

14:34
    Pour dostal přesnou žabičku přímo na útočnou modrou čáru, tam ho ale okamžitě zastavil Dujsík.

14:02
    Útočnou akci domácího týmu zastavuje postavení mimo hru.

13:52
    Kohoutům se zatím nedaří vrátit se do útočného pásma. Galvas má puk za svou brankou.

13:22
    Ostřížkova přihrávka se odrazila o brusli jednoho z hostů k Eberlemu a ten okamžitě vyhazuje puk přes všechny čáry.

12:40
    Další střela Kohoutů už mířila vedle branky a Olomouc se tak musí vracet pro puk ke Konrádovi.

12:27
    Také Ostřížkovo nahození plzeňský brankář vykopl.

12:22
    Knotek zkoušel tečovat před brankou Vyrůbalíkovo nahození, Frodl ale včas sklapl betony.

12:17
    Olomouc si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za krosček si odpyká David Stach (PLZ).

11:58
    Dujsíkovi v obranném pásmu utekl puk, Stach toho však nedokázal využít.

11:35
    Další pokus Plzeňských srazili Kohouti do ochranné sítě.

11:30
    Ostřížek na modré čáře vypíchl puk Čerešňákovi, neměl však rychlost na protiútok.

11:13
    K Pourovi se odrážel kotouč přímo před Konrádovu branku, domácí hráči jej ale dokázali přistrčit opět do bezpečí k zadnímu mantinelu.

10:53
    Škůrek v nouzi nahodil puk do útočného pásma. Tam jsou jen Indiáni.

10:21
    Skladaného střelu zblokovali hosté vedle branky.

09:47
    A opět hosté vyhazují puk až ke Konrádovi.

09:26
    Galvas vysoké vyhození Plzně zastavil až ve středním pásmu. Plzni se zatím daří bránit se.

08:42
    Plzeň šla dokonce do přečíslení tří proti dvěma. Moravčíkovi ale puk odskočil k mantinelu.

08:17
    Moravčík po mantinelu vyhazuje puk až ke Konrádovi. Vyrůbalík puk pouze tečoval.

08:03
    Peter Čerešňák (PLZ) za svou brankou přidržel Buriana u mantinelu a putuje na trestnou lavici. Po komerční přestávce si tak Olomouc zahraje přesilovku.

07:34
    Němec hledal před Konrádovou brankou Kováře, před ním ale puk zastavil jeden z domácích hráčů.

06:57
    Knotkovi při střele sjel puk z hole. Napodruhé už v nouzi nahodil jen vedle branky.

06:44
    Indiáni však posílají puk jen na zakázané uvolnění.

06:21
    Holec neměl rychlost a tak jen nahodil do útočného pásma. Frodl svému týmu pomohl s rozehrávkou.

05:59
    Nahodil se snažil protlačit do brejku, ale výborně ho zastavil vracející se Čerešňák!

05:23
    Burianovi se podařilo přistrčit puk mezi kruhy Vyrůbalíkovi, ten však místo střely zkoušel ještě přihrát olomouckému útočníkovi nazpět. Tomu k puku chyběl jeden krok.

04:54
    Burian prostrčil puk do útočného pásma. Irgl o něj bojuje s Vráblíkem u mantinelu.

04:38
    Další olomoucký pokus o útok končí zakázaným uvolněním.

04:31
    Němec přihrál jen na hůl Irgla, který ale neprošel přes střední pásmo.

03:55
    Jones se ještě tlačil k dorážce, ta ale postrádala razanci a Konrád s ní neměl potíže.

03:50
    Indrákův pokus na branku neprošel.

03:16
    Jergl hledal před brankou Knotka, ten ale na puk tak tak nedosáhl.

02:41
    Eberle na druhé straně neprošel přes Koloucha a puk tak mají opět Kohouti.

02:10
    Vyrůbalík přenechal za modrou čárou puk Káňovi, jeho nahození ale Plzeňští srazili k mantinelu.

01:49
    Skladaný hledal spoluhráče před brankou, ale tam byli jen hráči Plzně.

01:05
    Olomouc šla do přečíslení čtyř proti dvěma, Strapáč ale nezpracoval přihrávku a puk končí za brankou Plzně.

00:53
    Přihrávku na Irgla zastavil Indrák. Pour se nakonec dostal k zakončení, ale přestřelil branku.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Dujsík, Matai – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Irgl – Laš, Nahodil, Skladaný – J. Káňa, Kolouch, Holec.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Moravčík, Čerešňák, Allen, Jones, Pulpán, Vráblík, L. Kaňák – Nedorost, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Pour, Kracík, Indrák (A) – V. Němec, Preisinger, Stach – Straka, Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír – Gebauer, Lederer.

Promění Plzeň svůj mečbol, nebo si Olomouc vynutí sedmý zápas? To se ukáže už dnes v 17:00!

Vzájemná utkání v play-off:

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc 8:1 (1:0, 2:1, 5:0)
    Průběh: 2:0 – 2:1 – 8:1
    Branky a nahrávky: 11. Gulaš (Nedorost, Eberle), 26. Jan Kovář (Čerešňák), 36. V. Němec (Kracík), 41. Nedorost (Čerešňák, Jan Kovář), 46. Nedorost (Gulaš, Čerešňák), 51. Stach (V. Němec, Jones), 53. V. Němec (Kracík, Indrák), 58. Indrák (V. Němec) – 30. Jergl (Škůrek, Strapáč).

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc 2:3p (2:0, 0:0, 0:2 – 0:1)
    Průběh: 2:0 – 2:2 – 2:3p
    Branky a nahrávky: 8. Pour (Jan Kovář, Gulaš), 12. Pulpán (Vráblík) – 44. Holec (Kolouch, Škůrek), 59. Jergl (Škůrek), 63. Holec (Burian).

HC Olomouc – HC Škoda Plzeň 3:2p (1:0, 1:1, 0:1 – 1:0)
    Průběh: 2:0 – 2:2 – 3:2p
    Branky a nahrávky: 1. J. Galvas (Burian), 40. Strapáč (Irgl), 79. Jergl (Ostřížek) – 40. V. Němec (Kracík), 56. Indrák.

HC Olomouc – HC Škoda Plzeň 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
    Průběh: 0:2 – 1:2 – 1:3 – 2:3
    Branky a nahrávky: 54. Nahodil (Jergl, Škůrek), 57. Kolouch (J. Káňa) – 42. Allen (Nedorost), 51. Straka (Allen), 57. Gulaš (Čerešňák).

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
    Branky a nahrávky: 42. Pour (Allen, Indrák), 56. Allen (Jan Kovář, Čerešňák).

Nejproduktivnější hráči série:
    Jergl (3+1) – Němec (3+2)

Úspěšnost brankářů v sérii:
    Lukáš (80,49 %), Konrád (93,66 %) – Frodl (94,55 %)