Buffalo – Detroit 4:5 (po pr.) | Carolina – Washington 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 6:2 (kon.)
Ottawa – Florida 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 2:3 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Chicago 4:5 (kon.)
po s.n. (1:2)
Edmonton Oilers
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Dallas Stars
Pátek 29.03.2019, 02:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

29:27
    Adam Larsson byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Dallas si po reklamním bloku zahraje přesilovou hru.

25:59
    Josh Currie byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Dallas si zahraje svou první přesilovou hru v zápase.

15:39
    John Klingberg dostal dvě minuty za nafilmovaný pád poté, co ho evidentně podrazil domácí Zack Kassian.

02:56
    Roope Hintz byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Edmonton si zahraje první přesilovou hru v utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins), 22. McDavid (Draisaitl) – 27. Radulov (Seguin, Hintz), 48. Heiskanen (Dickinson, Hintz), rozh. náj. Ja. Benn