Rennes – Lyon 0:1 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
Olympique Lyon
Pátek 29.03.2019, 20:45 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:47:54)

Fauly: 13:19

Předehrávku francouzské Ligue 1 nakonec rozhodla jediná branka. Vstřelil ji Lyon a vyhrál tak na hřišti Rennes. Lyon byl v zápase lepším týmem, takže si vyhrát zasloužil. Hlavně v prvním poločase měl několik dobrých šancí a trefil i tyčku. Ve druhém poločase o sobě více dávali vědět i domácí, ale Sarr ze dvou šancí Lopese nepřekonal. A právě minutu po jeho druhé šanci udeřili hosté, respektive střídající Martin Terrier, který zblízka propálil bezmocného Koubka. Rennes se už v závěru vyrovnat nepodařilo.

90+3

90+3
    Ve vápně Lyonu byl i brankář Rennes Koubek, ale on, ani nikdo jiný, se do zakončení nedostal a rozhodčí už píská konec.

90+2
    Ještě přichází jedna šance. Tanguy NDombèlé fauloval za žlutou Sarra a domácí mají standardní situaci.

90+2
    Rennes bude vhazovat v blízkosti své branky a má jednu z posledních šancí zaútočit.

90+1
    Lyon zatím závěr utkání zvládá skvěle, drží dokonce míč na svých kopačkách na polovině protivníka.

90+1
    Nastavují se jen dvě minuty!

90
    Nakonec se z pravé strany dostal do vápna Sarr, ale tam už nic nevymyslel.

90
    Domácí ale rozehráli nakrátko.

90
    Faulovaný byl Hatem Ben Arfa a Rennes může poslat míč do vápna ze standardní situace.

89
    Rennes už je u míče a může se přesunout na polovinu soupeře. Času na vyrovnání už má málo.

88
    Lyon drží míč a Rennes se tak zatím nemůže dostat do vytouženého tlaku.
    86. Martin TERRIER - 0:1

86
    Lyon právě vstřelil branku!
    Poté, co Lyon přežil velkou šanci soupeře, se dostává do vedení! Pokud Lyon vyhraje, bude hrdinou střídající MARTIN TERRIER, který překonal střelou z blízka Koubka po skvělé přihrávce Duboise. Asistence: Léo Dubois.
    85. Sarr nevyzrál na Lopese.

85
    Romain Del Castillo znovu vytvořil šanci přihrávkou do vápna z levé strany. V největší šanci Rennes v zápase byl Sarr, ale nepřekonal Lopese.