Lovosice – Plzeň 25:35 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 21:28 (kon.) | Litovel – Královo Pole 20:27 (kon.)
Zubří – Hranice 32:20 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 28:24 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 24:21 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
28:24 (12:12) Stav série: 2:1
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 30.03.2019, 19:00Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

To je ode mě vše a přeji hezký zbytek večera. (20:30:52)

V hale vypuká obrovská radost, neboť domácí Jičín zvládl třetí čtvrtfinále a získává matchball. Zítra tak může Jičín před vlastními publikem si zajistit postup do semifinále.

Konec zápasu. (28:24)
    60
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší). (28:24)
    60
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima). (27:24)

59
    Tohle už pro Jičín vypadá hodně dobře. (27:23)
    59
    Nejprve domácí brankář podržel Jičín a hned vzápětí Milko trefuje prázdnou bránu. (27:23)
    58
    Střelec ještě drží Kopřivnici v nadějích a snižuje na rozdíl tří branek. (26:23)
    57
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík). (26:22)

57
    Čas nám utíká a Kopřivnicí se nedaří teď vstřelit kontaktní branku. Dopředu tak jdou znovu domácí. (25:22)

55
    Navíc hned vzápětí podržel domácí jejich gólman. (25:22)
    55
    Klid do domácích řad přidává Dolejší. Jičín tak pět minut před koncem druhého poločasu vede o tři branky. (25:22)
    53
    Kovařík prostřelil vše co mu stálo v cestě. (24:22)

53
    Oddechový čas pro domácí. (23:22)

53
    Další rychlá akce hostujících házenkařů. Rázem je to už jen o jednu branku. (23:22)

52
    Kopřivnici se podařilo přízemní střelou snížit na rozdíl dvou branek. (23:21)
    51
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (23:20)
    49
    Další branku domácích hráčů přidává Ondra Šulc. (23:19)
    47
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (22:19)

MCh

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Freiberg, O. Masák, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Krušberský, Knittl, Šebek, Škalda, Kubík, Kostelecký.
    KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Ripper, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Dalibor Pavlát a Luděk Točík