Lovosice – Plzeň 25:35 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 21:28 (kon.) | Litovel – Královo Pole 20:27 (kon.)
Zubří – Hranice 32:20 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 28:24 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 24:21 (kon.)
HC Dukla Praha
24:21 (13:11) Stav série: 2:1
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 30.03.2019, 19:30Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (21:07:09)

Dukla si svůj náskok z poločasu pohlídala, ba dokonce jej v průběhu druhé půle ještě navýšila. Stejně ale jako v první části svůj pětibrankový náskok nedokázala udržet. Díky precizní obraně však drama domácí již nepřipustili a po výhře 24:21 vedou v sérii 2:1.

Konec zápasu. (24:21)

60
    Tu však vstřelenou brankou domácí hodně rychle utínají. (24:21)

60
    Hostující proměněná sedmička dává naději na zápletku zápasu. (23:21)

59
    Oddechový čas pro hosty. (23:20)

58
    Hosté ubránili útok Dukly, sami ale svůj přechod do protiútoku nezvládli. Hrát bude Dukla. (23:20)

57
    To se nestalo. Míč je opět v rukou Pražanů, kteří tak bezpečně ukrajují další sekundy. (23:20)

56
    Ani tentokráte se domácí neprosadili a hráči Sokolu tak dostávají opět šanci na snížení, kterou by ale měli proměnit, pokud chtějí dnešní zápas vyhrát. (23:20)

55
    Domácí mají nyní více ze hry, ale obrany na obou stranách opět fungují velice spolehlivě a bolestivě. (23:20)

54
    Hosté překonávají Petržalu ze sedmičky a snižují. (23:20)

53
    Domácí střelec nejprve poslal míč do břevna, aby střelu poté dorazil do sítě. (23:19)

53
    Nové Veselí opět snižuje a rozdíl ve skóre je už pouze o tři branky. (22:19)

52
    Oddechový čas pro domácí. (22:18)

51
    Hráči Nového Veselí dostali naději v podobě přesilové hry a tu využívají. (22:18)